PLMMA - jasna strona mocy.

Cały czas myślałem, że zmiana jest w drugą strone. Nie wiem czy ja taki zmęczony juz jestem, czy te ich rozpiski takie nieczytelne.
 
czy ja wiem czy ta zmiana na plus? Ze Strzelczykiem była by wyrównana walka, a w walce z Leboutem nie widzę za dużych szans dla Duszy i podejrzewam że Francuz łatwo wygra, ale obym się mylił
 

nie miało być tak że w walkach o pas PLMMA waga musi być zrobiona ? Kojarzy mi się coś, że Miras tak zapowiadał.
 
Polecam posluchac co mial do powiedzenia o wazeniu przed opolska gala Damian Grabowski. Miroslaw Okninski z pewnoscia zrobil i nadal robi wiele dobrego, jest niezly jako trener i jeszcze skuteczniejszy w narozniku. Jednak nie pozostaje mi nic innego jak otwarcie napisac, ze jest rownoczesnie, w niektorych kwestiach, glupi jak but i uparty jak osiol. Dobra wage, renomowanego producenta pozyskalby bez wiekszego problemu i bez zadnych wydatkow za pomoca jednego badz co najwyzej kilku emaili. Oczywiscie pod warunkiem, ze sam by ich nie napisal. Co do ostaecznego ksztaltu rozpiski, ktory poznamy w 100 % pewnie dopiero po zakonczeniu gali, to mam tylko jedno spostrzezenie. Jesli szef PLMMA zapragnie kiedys ekspansji poza granice kraju to mam dla niego wymazona lokalizacje. Praskie Vinohrady beda idealne bo tego co sie momentami odpierdala w tej organizacji trudno czasami nie nazwac czeskim filmem i nie skojarzyc z przygodami Szwejka.
 
hehe tym razem to już PLMMA przeszło samo siebie. 4 pojedynki się ostały, kabaret z wagą
 
Kurwa ale PROFESJONALNE ważenie, do tego gala na której jest 4 walki (mimo że 4 walki czyli zaledwie 8 zawodników to Miras przed każdym pojedynkiem musiał podejść do stolika aby wyczytać nazwiska jakby miał problemy z pamięcią) i w sumie nawet po ważeniu nie wiadomo kto zawalczy bo wyniki ważenia wyglądają tak:
66 kg: Jakub Jerzuchowski (66,6 kg) vs. Kevin Nowak (66,6 kg)
77 kg: Jakub Boczek (77,4 kg) vs. Michał Boduszek (76,9 kg)
74 kg: Adam Golonkiewicz (73,5 kg) vs. Bartłomiej Kurczewski (73,9 kg)
77 kg pas: Szymon Dusza (77,4 kg) vs. Mickael Lebout (77,4 kg)
A mmania.pl podała dzisiaj taką ostateczną rozpiskę:
66 kg.: Mateusz Gajda vs. Arman Wilski * Walka amatorska
74 kg.: Bartłomiej Kurczewski (8-4) vs. Adam Golonkiewicz (9-7)
77 kg.: Marcin Mencel (5-5-1) vs. TBA
77 kg.: Dawid Wolny (2-1) vs. Maksymilian Kubiak (3-0)
77 kg.: Jakub Boczek (4-4-1) vs. Michał Boduszek (1-2)
O mistrzostwo wagi półśredniej (77 kg.): Szymon Dusza (5-2) vs. Mickael Lebout (12-3-3, 1 NC)
+ być może dojdzie jakiś pojedynek eliminacji do miistrzostw IMMAF
Jutro po gali wrzucę zawodników którzy wypadli z rozpiski od momentu pierwszego wpisu o tej gali na FB. Na ten moment podejrzewam że będzie ich co najmniej 14.
W sumie już teraz bardzo ciekawie wygląda porównanie gal PLMMA z tego roku:
PLMMA 46/ TFL 6: wypadło 2 zawodników, Miras nie dotykał się do rozpiski
PLMMA 47: wypadło 11 zawodników, rozpiskę ustawiał Miras
PLMMA 48: wypadło co najmniej 14 zawodników, rozpiska Mirasa.
 
Według fb Grapplingu Kraków Dawid Wolny będzie walczył. Ogólnie organizacja w PLMMA jest skandaliczna.
Jak mają się czuć osoby, które kupiły bilety, a zobaczą połowę tego za co zapłaciły... ?
 
Miras mówił na konferencji przecież że jest 9 walk na tamtą chwilę a ile zostanie w dniu gali to nie wiadomo hehe nie no zawsze bronie Mirasa ale ostatnio to odpierdziela szopki straszne... Skończy mu się umowa z OS to nikt nie będzie chciał pokazywać jego gal jak takie cyrki wychodzą, szkoda że tak to wygląda...
 
Dopóki trener będzie chciał wszystsko w organizacji ogarniać sam, od konferansjera po organizatora to dalej będą takie cyrki działy się na PLMMA, szkoda ...
 
Zeby ratowac rozpiske opolskiej gali na wystep zdecyduje sie zapewne ostatecznie sam Wielki Szef. Poszukiwania rywala podobno wciaz trwaja :lol:
10426849_790933874314000_8580025678545016793_n.jpg
 
Jak donosi portal mmania.pl:
"Mateusz Gajda vs. Arman Wilski - to decydująca walka opolskich eliminacji do mistrzostw świata IMMAF w kat. do 66 kg., która znalazła się ostatecznie w rozpisce PLMMA 48 i poprzedzi zawodowe pojedynki gali. Zwycięzca tej konfrontacji znajdzie się w karcie walk ogólnopolskich finałów, przewidzianych na 24 kwietnia 2015 we Włocławku. Oprócz Gajdy lub Wilskiego przed włocławską PLMMA, w walkach o prawo wyjazdu do Las Vegas, zawalczą także Karol Jędrusiak (57 kg., Szkoła Walki Drwala), Marcin Bandrowski (66 kg.), Mateusz Głąb (70 kg., Wrox Gym), Piotr Pająk (77 kg., London Shootfighters/Berserker Team Bielsko-Biała) i Andrzej Dżuła (+120 kg., Lutadores Opole, na zdjęciu)."
Nastepca Damiana ?
9495.jpg
 
Kuuurwa kto ma normalną rozpiskę tej gali ? Jak ja mam wyniki na żywo zrobić :(
 
Tutaj rozpiska z dzisiaj z mmania.pl jak coś wypadnie to najwyżej usuniecie bo rozpiska od rana zdążyła się już ze 2 razy zmienić:
66 kg: Mateusz Gajda vs. Arman Wilski *
66 kg: Jakub Jerzuchowski (1-1)(66,6 kg) vs. Kevin Nowak (1-1)(66,6 kg)
77 kg: Jakub Boczek (4-4-1)(77,4 kg) vs. Michał Boduszek (1-2)(76,9 kg)
77 kg: Dawid Wolny (2-1) vs. Maksymilian Kubiak (3-0)
74 kg: Adam Golonkiewicz (9-7)(73,5 kg) vs. Bartłomiej Kurczewski (8-4)(73,9 kg)
77 kg pas: Szymon Dusza (5-2)(77,4 kg) vs. Mickael Lebout (12-3-1(1 NC))(77,4 kg)
* Walka amatorska
w sumie śmieszne są te eliminacje do których w niektórych wagach zawalczy 2 a w niektóych 3 zawodników a to niby eliminacje do mistrzostw świata :D
Edit: ciekawe kiedy i czy w ogóle zostaną zważeni Gajda, Wilski, Wolny i Kubiak, to ważenie to chyba i tak można sobie wsadzić w wiadome miejsce z takimi cyrkami jakie były na ważeniu
 
Last edited:
Aaaa, dzisiaj PLMMA live on Orange Sport?! Powrót polish Dany White'a, bo bo bo bonfire i pękających suspensorów! Tak tęskniłem! :yahoo:
 
I to dzień przed KSW! Taka wojna podjazdowa jak u Bellatora i UFC. Ciekawe, kiedy będą organizować gale tego samego dnia... wtedy to będzie jak w ostatniej odsłonie tej rywalizacji.
 
Borowski zawalczył na M-1, to teraz może spokojnie maineventować PLMMA :D

Na karcie znajduje się dobrze znany nam Alan Kwieciński.

 
chyba pora zmienic tytul na ciemna strone
Taki tytul mozna bylo dac rownie dobrze juz zakladajac ten temat bo przeciez o tym, ze PLMMA ma wiele negatywnych aspektow wiemy wszyscy od dawna. Na szczescie z galami organizowanymi przez innych, tylko pod szyldem PLMMA jest chyba nieco lepiej. Dzisiaj w Toruniu odbyla sie konferencja przed XCage 7. Mam nadzieje, ze pojawia sie jakies materialy. Najbardziej czekam na jakis obszerny wywiad z kims z duetu organizatorow.
10958988_782895991788261_5886804156348581379_n.jpg
 
Miałem napisać to chwilę po gali w Opolu ale o tym zapomniałem i dopiero teraz znalazłem chwilę. Oto lista zawodników którzy wypadli z rozpiski jest ich 15:
61 kg: Marcin Bandrowski (0-0)
77 kg: Mateusz Strzelczyk (6-5-1)
70 kg: Roman Szymański (5-2)
120 kg: Aleksander Mędrala (1-3)
120 kg: Rafał Niedziałkowski (2-7)
77 kg: Livio Victoriano (5-2)
77 kg: Tomasz Jakubiec (3-1)
84 kg: Krystian Tołkaczewski (1-1)
84 kg: Konrad Płaza (2-4)
77 kg: Michał Tarabanko (0-3)
61 kg: Rafał Czechowski (4-2)
61 kg: Piotr Olszynka (3-2-1)
77 kg: Daniel Lewandowski (0-1-1)
77 kg: Marcin Mencel (5-5-1)
77 kg: Adam Jankowski (2-3-1(1 NC))

Oczywiście wszyscy wypadli bez jakiejkolwiek informacji o powodzie wypadnięcia. O wypadnięciu zawodników pogrubionych informacja pojawiła się ... po ważeniu.
Najbliższe rozpiski:
06 marca (piątek) PLMMA 49 Łobez:
61 kg: Hovannes Khachatryan (1-2) vs. TBA
66 kg: Piotr Płotka (0-1) vs. Evgenij Yanushko (Białoruś)(1-5)
66 kg: Hubert Jóźwiak (0-0) vs. Przemysław Górny (0-0)
70 kg: Paweł Domagała (2-0-1) vs. Yuri Bybochkin (Białoruś)(0-2)
77 kg: Radosław Tomaszewski (2-0) vs. Artur Kamiński (2-1)
84 kg: Mateusz Dolega (0-0) vs. TBA
120 kg: Adam Wiśniewski (1-1) vs. TBA
93 kg: Wojciech Balejko (2-4) vs. Nikolai Boyarczuk (Białoruś)(1-3)
66 kg: Marcin Wrzosek (8-2) vs. Eduard Muravitskiy (Białoruś)(7-2)*
57 kg pas: Ibrahim Barkinoev (4-2) vs. Marcin Lasota (8-1)
66 kg pas: Kamil Łebkowski (11-4) vs. Rafael Macedo da Silva (Brazylia)(7-2)
Wypadli:
84 kg: Dawid Kotewicz (2-2)
93 kg: Mateusz Śniadała (1-2)
61 kg: Piotr Kamiński (0-0)
66 kg: Rafał Rynkowski (8-2)
66 kg: Robert Rajewski (3-0)
66 kg: Sergei Semizhon (Białoruś)(5-2)*
* Semizhon miał zastąpić Muravitskiya ale w ostatniej wersji znowu pojawił się ten drugi. Wypadło już 6 zawodników a myślę,że to dopiero początek
13 marca (piątek) PLMMA 50/X-Cage 7 Toruń:
66 kg: Piotr Wróblewski vs. Marcel Kachel *
86 kg: Mariusz Boszman vs. Filip Danych *
84 kg: Sylwester Borys (5-2) vs. Kamil Roszak (5-2)
77 kg: Salim Touahri (7-1) vs. Tomasz Romanowski (5-4)
93 kg: Tymoteusz Pledziewicz (2-2-1) vs. Michał Bacik (3-0)
66 kg: Maciej Górski (10-6) vs. Sebastian Romanowski (9-4-1)
93 kg: Paweł Trybała „Trybson” (0-0) vs. Łukasz Stojanowski (1-1)
93 kg: Mateusz Ostrowski (6-4-1) vs. Hracho Darpinyan (12-7-1)
70 kg pas: Adrian Zieliński (13-3) vs. Rustam Khasanov (9-2(1 NC))
* Walki amatorskie
14 marca (sobota) PLMMA 51 Kalisz:
66 kg: Adam Gustab (1-0) vs. Łukasz Kulig (3-4)
77 kg: Alan Kwieciński (0-0) vs. Sebastian Świder (0-0-1)
70 kg: Patryk Bąk (0-4) vs. Michał Zajączkowski (1-1 (1 NC))
70 kg: Kamil Dołgowski (1-0) vs. TBA
77 kg: Jakub Majoch (2-1) vs. Damian Fidala (0-1)
84 kg: Paweł Radziewicz (4-0) vs. Tomasz Szymczyk (1-2)
120 kg: Piotr Jabłoński (0-0) vs. Bartłomiej Sudoł (0-1)
87 kg: Łukasz Borowski (3-3) vs. Rafał Zawidzki (5-3)
Wypadli:
61 kg kobiet: Barbara Nalepka (4-0)
61 kg kobiet: Katarzyna Urban (0-1)
61 kg kobiet: Katarzyna Sadura (0-0)
 
Back
Top