PLMMA - jasna strona mocy.

mam nadzieje że dojdzie do trzech głównych walk PLMMA 49 , orange sport transmituje tą galę na żywo ?
 
Ma być transmisja. Dla mnie mogą być tylko te 3 walki. Wali mnie czy wypadnie 5 czy 7 walk zawodników 0-0 vs 0-1.
Jeżeli 3 główne się utrzymają to będzie najlepsza rozpiska z małych gal w tym roku
 

O biletach na odbywajacy sie za niewiele ponad 2 tygodnie XCage nie mozna niestety powiedziec, ze sprzedaja sie rekordowym tempie. Wtorkowa konferencja prasowa przed gala przeszla praktycznie bez echa zarowno w mediach branzowych jak i co martwi najbardziej rowniez lokalnych. Zdaje sie, ze Trybson niewiele tu pomogl. Obawiam sie, ze torunska hala po raz kolejny bedzie swiecila pustkami. Organizacja ma ambitne plany na przyszlosc, ale do odniesienia duzego sukcesu frekwencyjnego potrzebni sa rozpoznawalni zawodnicy z regionu, a takich niestety poki co nie widac na horyzoncie.
 
Szkoda, że tak sprzedaż biletów wygląda. Sam pewnie ostatecznie dołożę się do XCage i kupię ze dwa bilety w rozsądnej cenie, ale spodziewałem się, że będzie wyglądać to dużo lepiej.

Oprócz tego, co napisał VV z brakiem rozpoznawalnych zawodników regionu, to pozostaje jeszcze kwestia promocji - byłem na mieście we wtorek, w sumie mieszkam blisko centrum (10 minut piechotą), a naprawdę nie widziałem żadnego plakatu reklamującego galę. Może ktoś inny z Torunian nas oświeci i powie, że coś widział?

Poza tym naprawdę zaczynam mieć wątpliwości, czy w Toruniu ludzie chcą oglądać inny sport niż żużel.
 
Poza tym naprawdę zaczynam mieć wątpliwości, czy w Toruniu ludzie chcą oglądać inny sport niż żużel.
To akurat bedzie bardzo luzno zwiazane z MMA, ale pewnie ze chca. Tylko na odpowiednim poziomie. W czasach gdy mieszkalem w Toruniu miasto mialo wywalone na inne dyscypliny min. pilke, hokej czy boks. Pieniadze plynely natomiast szerokim strumieniem do dyscypliny tak masowo uprawianej jak zuzel :wink:. W tym samym czasie zawodnicy innych dyscyplin, czesto nawet ci walczacy o medale MP, ME czy MS organizowali zrzutki na autokar aby moc wystapic na zawodach odbywajacych sie w innej czesci kraju. Ale coz, haslo Torun miastem sportu zobowiazuje. Haslo chwytliwe, ale realia pozostaja niezmiennie takie same.
 
Jako, że kompletu nigdy nie było chyba na PLMMA, to niech rozdają bilety zawodnikom do dystrybucji, myślę że łatwiej będzie nabić frekwencję i polepszy to warunki zawodnikom. W końcu sami byście nie kupili biletu gdybyście wiedzieli, że walczy wasz kolega i te pieniądze to wsparcie bezpośrednio dla niego?
 
Z tym Xcagem to bym jeszcze nie stwierdzał jednoznacznie że będzie lipa z frekwencją. Przed zeszłą edycją taka ostra promocja też ruszyła dopiero jakieś dwa tygodnie przed galą i z frekwencją moim zdaniem nie było wcale tak tragicznie (wiem że hala nie było wypełniona nawet w połowie, ale wgl tego nie zakładałem). Ja bym się jeszcze wstrzymał z ocenami, mam nadzieję że sprzedaż w najbliższym czasie się znacznie się poprawi bo jak na razie rzeczywiście szału nie ma. Nadzieja według mnie jest, bo przynajmniej wśród moich znajomych którzy raczej średnio się interesują MMA o samej gali ze względu na udział Trybsona się jednak mówi. Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie.
 
Z tym Xcagem to bym jeszcze nie stwierdzał jednoznacznie że będzie lipa z frekwencją. Przed zeszłą edycją taka ostra promocja też ruszyła dopiero jakieś dwa tygodnie przed galą i z frekwencją moim zdaniem nie było wcale tak tragicznie (wiem że hala nie było wypełniona nawet w połowie, ale wgl tego nie zakładałem). Ja bym się jeszcze wstrzymał z ocenami, mam nadzieję że sprzedaż w najbliższym czasie się znacznie się poprawi bo jak na razie rzeczywiście szału nie ma. Nadzieja według mnie jest, bo przynajmniej wśród moich znajomych którzy raczej średnio się interesują MMA o samej gali ze względu na udział Trybsona się jednak mówi. Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie.
Obys mial racje bo zadnej innej z mniejszych organizacji nie kibicuje tak bardzo jak XCage.
 
Będę na pewno!

Ważenie oraz media trening przed galą XCage 7

Na dzień przed galą, czyli 12 marca 2015 roku w Hotelu Bulwar o godzinie 12.00 odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Bedzie obowiązywała tolerancja 300g. Zaraz po ceremonii ważenia odbędzie się "rules meeting" zorganizowany przez sędziego głównego - Cezarego Wojciechowskiego. Prosimy o obecność wszystkich trenerów lub narożników zawodników wystepujących na gali.

O godzinie 17.30 w C.H. Copernicus odbędzie się Media Trening który zostanie zorganizowany w połączeniu z otwarciem nowej części galerii. Już teraz serdecznie zapraszamy!

http://xcage.pl/aktualnosci/106/wazenie-oraz-media-trening
 
Będę na pewno!
Zachecam wszystkich ktorzy moga do tej wizyty, warto juz chocby tylko ze wzgledu na sam hotel. To prawdziwa perelka. Miesci sie w budynku w ktorym w 20-leciu miedzywojennym funkcjonowala pierwsza polska Oficerska Szkola Marynarki Wojennej.
 
PLMMA na FB:
"Plany PLMMA na marzec
6 marca PLMMA Łobez
13 marca PLMMA Torun
14 marca PLMMA Kalisz
21 marca PLMMA Bytom
28 marca PLMMA xxxxxxx"
No Miras szaleje 5 gal w miesiącu, wypadałoby jednak napisać że gala w Toruniu jest organizowana przez X-Cage a w Bytomiu przez ICW bo te gale z PLMMA to mają jedynie wspólną nazwę po to aby była transmisja/retransmisja w Orange.
Do tego gala 28 marca? 0 nazwisk i nie znane miejsce podejrzewam że się nie odbędzie albo będzie mega chujowa
 
@dewutrn chyba miał rację :)

Nie podoba mi się jedynie brak wspomnienia o walkach zawodników z lokalnego teamu...


W to promo powinien byc jeszcze wpleciony napis torunianie ruszcie wreszcie dupy :) Co do lokalnych zawodnikow to moze na tej gali ktorys z nich blysnie na tyle, ze zapadnie w pamiec szerszej publicznosci i stanie sie elementem promocji kolejnych gal.
 
XCage dopiero za tydzień, a w międzyczasie czeka nas gala nr 49 w Łobzie.

Marcin Lasota właśnie poinformował na twitterze, że jutro wyjeżdża i jest w trakcie ścinania wagi. Jednocześnie wyraził pewne wątpliwości odnośnie robienia wagi przez swojego rywala. Niestety przeszłość pokazała, że te wątpliwości mogą być słusznie i jeśli Barkinoev nie zmienił swojego podejścia do treningów i innych spraw, to myślę, że na ważeniu może być powtórka z rozrywki.

 
Już 6 marca w Łobzie, potem 13 marca, w kooperacji z XCage, w Toruniu, następnie 14 marca w Kaliszu, 21 marca, we współpracy z ICW, w Bytomiu i wreszcie na zakończenie miesiąca, w sobotę 28 marca 2015 w Giżycku - tak wyglądają najbliższe plany Profesjonalnej Ligi MMA.

Wszystkie wymienione gale będzie można obejrzeć na antenie telewizji Orange sport. I nie tylko w tej stacji, ale o tym już niebawem, w kolejnej odicjalnej wiadomości Profesjonalnej Ligi MMA.

Oficjalna informacja PLMMA

za mmania.pl

Chyba trener szykuje coś w sprawie transmisji swoich gal. Ciekawe o co chodzi :lol:
 
Już 6 marca w Łobzie, potem 13 marca, w kooperacji z XCage, w Toruniu, następnie 14 marca w Kaliszu, 21 marca, we współpracy z ICW, w Bytomiu i wreszcie na zakończenie miesiąca, w sobotę 28 marca 2015 w Giżycku - tak wyglądają najbliższe plany Profesjonalnej Ligi MMA.

Wszystkie wymienione gale będzie można obejrzeć na antenie telewizji Orange sport. I nie tylko w tej stacji, ale o tym już niebawem, w kolejnej odicjalnej wiadomości Profesjonalnej Ligi MMA.

Oficjalna informacja PLMMA

za mmania.pl

Chyba trener szykuje coś w sprawie transmisji swoich gal. Ciekawe o co chodzi :lol:
PLMMA Fight Pass :wink:
 
Back
Top