PLMMA - jasna strona mocy.

Rozpiska Opolskiej gali ze zmianami od ostatniej aktualizacji:
20 lutego (piątek) PLMMA 48 Opole:
61 kg: Rafał Czechowski (4-2) vs. Piotr Olszynka (3-2-1)
66 kg: Jakub Jerzuchowski (1-1) vs. Kevin Nowak (0-1)
70 kg: Adam Golonkiewicz (9-7) vs. Rafał Szymański (0-0)
77 kg: Jakub Boczek (4-4-1) vs. Michał Boduszek (1-2)
77 kg: Dawid Wolny (2-1) vs. Daniel Lewandowski (0-1-1)
77 kg: Marcin Mencel (5-5-1) vs. Tomasz Jakubiec (3-1)
77 kg: Maksymilian Kubiak (3-0) vs. TBA
84 kg: Krystian Tołkaczewski (1-1) vs. Konrad Płaza (2-4)
77 kg: Livio Victoriano (5-2) vs. TBA
77 kg: Szymon Dusza (5-2) vs. Mateusz Strzelczyk (6-3-1)
120 kg: Aleksander Mędrala (1-3) vs. Rafał Niedziałkowski (2-7)
Wypadli:
61 kg: Marcin Bandrowski (0-0)
@VaeVictis: Informacja o walce Livio i o tym że odbędzie się ona w limicie 77 kg jest od około tygodnia.
 
@michalvs najwyrazniej przeoczylem ten fakt, sam nie wiem jak. Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje sie w nizszej kategorii wagowej zawodnik, ktory od porazki z Oskarem najpierw odprawil naprawde groznego i perspektywicznego Brandysa a potem poddal Muradova, co ostatnio nie udalo sie Mackowi Rozanskiemu, na jego terenie.
 
PLMMA to już za mało. Będzie gala Poland Top team na kilkanaście tysięcy widzów o_O

Poland: Top Team zorganizuje w 2015 roku jedną, dużą galę pod własnym szyldem, najprawdopodobniej w listopadzie. Informację te potwierdził nam szef klubu, a także Profesjonalnej Ligi MMA, Mirosław Okniński.

Gala Poland: Top Team ma być imprezą przygotowaną dla kilku-kilkunastu tysięcy widzów, w której rywalizować będą m.in. najlepsi zawodnicy z PLMMA, w tym mistrzowie tej organizacji. Głównym sponsorem całego przedsięwzięcia została firma Thermoplex.

ImprezaPTT trafii do jednej z największych, polskich telewizji. Na razie trwają jeszcze ostatnie rozmowy z dwiema stacjami. Niebawem powinny być znane szczegóły projektu.

Dopóki nie podpiszemy wszystkich umów, nie chcę ujawniać konkretów, jednak faktycznie poza galami PLMMA będziemy od 2015 roku tworzyli także imprezy Poland: Top Team. Thermoplex, któremu bardzo dziękuję, już zgodził się mocno wesprzeć nas finansowo, powoli zaczynam tworzyć wstępną kartą walk. A od 2016 ruszymy z dwiema takimi gale rocznie. Planujemy duże widowiska - wyjaśnia portalowiMMAnia.pl Mirosław Okniński.
 
Jak to prawda to zajebiscie i zycze powodzenia. Obawiam sie jednak, ze Trener wydal takie oswiadczenie po luznej, nie wiazacej rozmowie...
 
Czuję że jeśli dojdzie do tej gali to może na niej dojść do rewanżu Najmana z Koksem bo szczerze mówiąc nie widzę innej możliwości na zapełnienie dużej hali przez zawodników dostępnych na rynku.
 
Głównym sponsorem całego przedsięwzięcia została firma Thermoplex.
Pytanie w jakim stopniu ten główny sponsor jest w stanie pokryć koszta realizacji. Bo jeśli to sponsor, który niezbyt się zaangażuje to może z całego przedsięwzięcia PLMMA skończyć pod kreską, jeśli jednak sponsor jest gotowy na aktywne wsparcie organizacji można być dobrej myśli.
Cieszy fakt, że takie gale są anonsowane wraz ze sponsorem, a nie jak w przypadku kilku wcześniejszych prób zorganizowania większej gali, chęci są, a sponsora nie ma i nie będzie.
 
Pytanie w jakim stopniu ten główny sponsor jest w stanie pokryć koszta realizacji. Bo jeśli to sponsor, który niezbyt się zaangażuje to może z całego przedsięwzięcia PLMMA skończyć pod kreską, jeśli jednak sponsor jest gotowy na aktywne wsparcie organizacji można być dobrej myśli.
Cieszy fakt, że takie gale są anonsowane wraz ze sponsorem, a nie jak w przypadku kilku wcześniejszych prób zorganizowania większej gali, chęci są, a sponsora nie ma i nie będzie.
Po mojemu to termoplex powiedzial Mirkowi ze zasponsoruja bansaze i plastry ale Miras nie sluchal juz po slowach "zasponsorujemy" i taki babol wyszedl... ;)
 
to czy babol czy nie to się okaże. Ludzie śmiali się, że Mirasa sponsoruje Alcatel, czyli ta firma co jest na skraju bankructwa i co wypuszcza telefon dla babć, a dzisiaj Alcatel widnieje w UFC-owskim oktagonie.
Ja bym jednak chciał poczekać chwilę i zobaczymy co wyniknie z całego zamieszania. Póki co ktoś podpalił świeczkę, trzeba poczekać.
 
Może dlatego że PLMMA ma umowę z Orange którą ogląda 5k ludzi
Tylko jest problem, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że OS pociągnie do czerwca i się zwijają a gala jest w listopadzie tak więc ten powód odpada.
 
Zmiany w rozpiskach pogrubione:

20 lutego (piątek) PLMMA 48 Opole:
61 kg: Rafał Czechowski (4-2) vs. Piotr Olszynka (3-2-1)
66 kg: Jakub Jerzuchowski (1-1) vs. Kevin Nowak (0-1)
70 kg: Adam Golonkiewicz (9-7) vs. Rafał Szymański (0-0)
77 kg: Jakub Boczek (4-4-1) vs. Michał Boduszek (1-2)
77 kg: Dawid Wolny (2-1) vs. Daniel Lewandowski (0-1-1)
77 kg: Marcin Mencel (5-5-1) vs. Tomasz Jakubiec (3-1)
77 kg: Maksymilian Kubiak (3-0) vs. Michał Tarabanka (0-0)
84 kg: Krystian Tołkaczewski (1-1) vs. Konrad Płaza (2-4)
77 kg: Livio Victoriano (5-2) vs. TBA
77 kg: Szymon Dusza (5-2) vs. Mateusz Strzelczyk (6-3-1)
120 kg: Aleksander Mędrala (1-3) vs. Rafał Niedziałkowski (2-7)
Wypadli:
61 kg: Marcin Bandrowski (0-0)

06 marca (piątek) PLMMA 49 Łobez:
61 kg: Hovannes Khachatryan (1-2) vs. Piotr Kamiński (0-0)
66 kg: Piotr Płotka (0-1) vs. TBA
66 kg: Hubert Jóźwiak (0-0) vs. Przemysław Górniak (0-0)
70 kg: Paweł Domagała (2-0-1) vs. TBA
77 kg: Radosław Tomaszewski (2-0) vs. Artur Kamiński (2-1)
93 kg: Wojciech Balejko (2-4) vs. TBA
66 kg: Kamil Łebkowski (11-4) vs. TBA
Wypadli:
84 kg: Dawid Kotewicz (2-2)
93 kg: Mateusz Śniadała (1-2) pojawił się w rozpisce w piątek o 16:54 a o 18:15 zniknął, PLMMA i wszystko jasne
 
Myślałem że przejadę się na plmma w Wilanowie ale kurde, żeby przy takiej słabej karcie najtańszy bilet to 50 zł ? Ile mocniejsza karta była w Legionowie, a bilety były od 29 zł.
 
Kolejne zmiany:
20 lutego (piątek) PLMMA 48 Opole:
77 kg: Maksymilian Kubiak (3-0) vs. Michał Tarabanko (0-3)*
* W rozpisce na FB PLMMA podany jest Michał TarabankA ale w internecie nie ma takiego zawodnika a przeglądając rekord Oskara Piechoty natknąłem się na tego zawodnika i podejrzewam, że to o niego chodzi, swoją drogą nie dość że PLMMA nie zna nazwiska swojego zawodnika to jeszcze zestawia ze sobą zawodników z rekordami 3-0 i 0-3 ja wiem że rekordy nie walczą ale zawodnicy powinni walczyć z rywalami o podobnych rekordach, żeby nie było potem dyskusji o nabijaniu rekordu itd.

06 marca (piątek) PLMMA 49 Łobez:
66 kg: Piotr Płotka (0-1) vs. Evgenij Yanushko (Białoruś)(1-5)**
66 kg: Hubert Jóźwiak (0-0) vs. Przemysław Górny (0-0)*
70 kg: Paweł Domagała (2-0-1) vs. Yuri Bybochkin (Białoruś)(0-2)
93 kg: Wojciech Balejko (2-4) vs. Nikolai Boyarczuk (Białoruś)(1-3)
* wczoraj w rozpisce widniał Przemysław Górniak jak widać po raz kolejny organizacja nie zna nazwisk zawodników którzy walczą na jej galach
** tu też na FB PLMMA jest błąd nazwisku ale poszukałem trochę i znalazłem go rekord (1-5) pochodzi z sherdoga a wliczając walki z białoruskiej strony jego rekord to 3-5.
Coraz częściej Polskie MMA zmierza w stronę boksu gdzie młodym Polskim zawodnikom nabija się rekordy ogórami z Białorusi, Ukrainy, Węgier czy Słowacji.

@Karas Ja nadal się waham czy iść na tę Wilanowską galę, bilet kupię ewentualnie dopiero po ważeniu lub przed samą galą jeśli będzie taka możliwość. Ciekawi mnie kogo dostaną bracia Rajewscy ale obawiam się, że będą to zawodnicy z ujemnymi rekordami.
 
A ja sie wstrzymam do piątku czy ufc oglosi galę w Polsce ;) Bo jak tak to będzie trzeba zacząć odkładać.
 
żaden mistrz PLMMA nie jest gotowy na walkę 5x5, podejrzewam że pierwsze odstępstwo od tej reguły będziemy mieli na najbliższej gali TFL/PLMMA w pojedynku Szulakowski vs. Bieniek będzie to walka o pas TFL ale że odbędzie się ona we współpracy z PLMMA to podejrzewam, że będzie ona "sankconowana przez PLMMAF" Myślę, że nie dotrwa ona do decyzji ale zakontraktowana będzie na 100% na 3 rundy a nie 5.
 


Wydaje mi się, że Pan Mirosław jest przepracowanym człowiekiem. Przydałyby się jakiś wakacje.

A co do Poland Top Team, to wie ktoś może dlaczego nazywa się to Poland Top Team a nie Polish Top Team jak American Top Team albo Brazilian Top Team? W senie nie jestem wielkim fanem kopiowania wzorców, ale w tym przypadku chyba był taki zamiar?
 


Wydaje mi się, że Pan Mirosław jest przepracowanym człowiekiem. Przydałyby się jakiś wakacje.

A co do Poland Top Team, to wie ktoś może dlaczego nazywa się to Poland Top Team a nie Polish Top Team jak American Top Team albo Brazilian Top Team? W senie nie jestem wielkim fanem kopiowania wzorców, ale w tym przypadku chyba był taki zamiar?

|Trener slabo stoi z angielskim i tak wyszlo...

też mnie to zastanawiało jak rejestrowałem domeny :)
http://www.polandtopteam.pl/
http://www.polishtopteam.pl/

Fresh na uslugach KSW!
UFC UFC UFC MMA NFZ KGB WWO
 


Wydaje mi się, że Pan Mirosław jest przepracowanym człowiekiem. Przydałyby się jakiś wakacje.

A co do Poland Top Team, to wie ktoś może dlaczego nazywa się to Poland Top Team a nie Polish Top Team jak American Top Team albo Brazilian Top Team? W senie nie jestem wielkim fanem kopiowania wzorców, ale w tym przypadku chyba był taki zamiar?


tu nie chodzi o wzorce, a o poprawna angielszczyzne
 
|Trener slabo stoi z angielskim i tak wyszlo...

Tak mi się właśnie wydawało, ale nie chciałem w to wierzyć.

Właśnie dlatego myślę, że jest przepracowany. Wszystko chyba robi sam i z nikim się nie konsultuje. Rozumiem, że można nie znać angielskiego, nie znać się na rezerwowaniu domen itd, ale chyba warto czasem albo pomyśleć, albo zapytać kogoś o radę. Jak można nazwać klub po angielsku nie upewniając się, że to jest poprawne. to są TRZY słowa! Jak można nie zarezerwować domeny kiedy się zakłada firmę/organizację/cokolwiek. Właśnie startuję z małą firmą i się sr@m o każdy szczegół, żeby nie popełnić głupich błędów, myślę nad każdą głupotą itd. Ale nie inni po prostu robią. niesamowite. I efekt jest taki, że ja od kilku miesięcy kombinuję, myślę, rozmawiam, dyskutuję, radzę się innych, a on po prostu robi i ma się chyba nieźle. :)
 
Tak mi się właśnie wydawało, ale nie chciałem w to wierzyć.

Właśnie dlatego myślę, że jest przepracowany. Wszystko chyba robi sam i z nikim się nie konsultuje. Rozumiem, że można nie znać angielskiego, nie znać się na rezerwowaniu domen itd, ale chyba warto czasem albo pomyśleć, albo zapytać kogoś o radę. Jak można nazwać klub po angielsku nie upewniając się, że to jest poprawne. to są TRZY słowa! Jak można nie zarezerwować domeny kiedy się zakłada firmę/organizację/cokolwiek. Właśnie startuję z małą firmą i się sr@m o każdy szczegół, żeby nie popełnić głupich błędów, myślę nad każdą głupotą itd. Ale nie inni po prostu robią. niesamowite. I efekt jest taki, że ja od kilku miesięcy kombinuję, myślę, rozmawiam, dyskutuję, radzę sobie i nic, a on po prostu robi i ma się chyba nieźle. :)

ciezko komus zaufac jesli kazdy naokolo jest za ksw i przeciwko ufc.
 
Back
Top