PLMMA - jasna strona mocy.

Wybacz Vae, ale to chyba trochę za wielka prywata by była. Bo Paweł jest z nami związany i pojawiły by się głosy, że wrzucamy swoich do "zdjęcia tygodnia" i ogólnie jesteśmy tacy nieprofesjonalni :) wrzuciliśmy to foto na Facebooka, ale na głównej wolałbym żeby się jednak nie pojawiło:).

 
Spis gal PLMMA zaplanowanych na początek 2015 roku:

  • Lublin, 24.01.2015 - TFL 6/PLMMA 46, retransmisja
  • Warszawa - Wilanów, 30 .01.2015, PLMMA 47, na żywo
  • Opole, 20.02.2015, PLMMA na żywo
  • Toruń, 13.03.2015, XCage 7/PLMMA, na żywo Kalisz, 14.03.2015, PLMMA retransmisja
  • Włocławek, kwiecień 2015, PLMMA na żywo
 
XCage 7 na żywo w OS? Pierdolę, znowu nie pójdę :D
Bardzo nieladnie z Twojej strony, na KSW to bys pewnie poszedl choc tez jest transmisja TV ;)
@malinowsky nie wiem czy uda Ci sie kiedys zawalczyc na KSW w Toruniu, ale mozesz zrobic cos rownie pozytecznego, mianowicie sprawic by w marcu konferansjer XCage sie skontuzjowal:D
Ciesze sie z kolejnej edycji Xcage, jedyne co mnie martwi to te zapowiedzi transmisji kolejnych gal PLMMA w stacji o ktorej przyszlosci nikt dzisiaj chyba nic nie wie, no ale moze Mirek cos tam jednak wie.
 
Bardzo nieladnie z Twojej strony, na KSW to bys pewnie poszedl choc tez jest transmisja TV ;)
@malinowsky nie wiem czy uda Ci sie kiedys zawalczyc na KSW w Toruniu, ale mozesz zrobic cos rownie pozytecznego, mianowicie sprawic by w marcu konferansjer XCage sie skontuzjowal:D
Ciesze sie z kolejnej edycji Xcage, jedyne co mnie martwi to te zapowiedzi transmisji kolejnych gal PLMMA w stacji o ktorej przyszlosci nikt dzisiaj chyba nic nie wie, no ale moze Mirek cos tam jednak wie.

Ten pan jest niezmienny bo organizator jest niego zadowolony. Kiedyś go widziałem na Wrzosach :D Zawsze jakiś punkt odniesienia ;)
Mirek niech taki pewny nie będzie, on lubi rzucać hasłami (PLMMA w Polsacie też miało być).
 
Ten pan jest niezmienny bo organizator jest niego zadowolony.
Wiem niestety, ze tak jest dlatego pisalem o koniecznosci "kontuzji" ;). Skoro juz jestesmy przy konferansjerach, a do tego w temacie o PLMMA to dodam od siebie, ze zmiane tegoz, choc jak pisal Wojek wynikajaca z przyczyn ekonomicznych, oceniam bardzo pozytywnie. Nowy konferansjer PLMMA odpowiada mi znacznie bardziej niz Jacek Lenartowicz.
 
Ale ten konferansjer ma akurat pojęcie o MMA bo sam słyszałem na którejś z gal jak rozmawiał z trenerem któregoś zawodników i padały tam niełatwe hasła jak "kulanka" "sweep" "motyla garda" "brawl". Więc nie narzekajmy tak na niego :D
 
Szkoda, ze trener Okninski traci czas i energie na walke z wyimaginowanymi wrogami zamiast zajac sie promocja wlasnej gali. Pojawilo sie calkiem fajne podsumowanie gali w Czestochowie od sporty-walki.org, ale na FB PLMMA nie ma miejsca na takie pierdoly.
 
do dzisiaj się zastanawiam skąd oni wytrzasnęli tego Dobiasa
Zapytaj się Najmana bo podejrzewam, że to on miał największy udział przy załatwieniu sobie tego rywala, pewnie brał go z tej samej stajni co rywali w walka bokserskich
 
o tym, że Najman brał udział w wybieraniu sobie zawodnika to to nie trzeba chyba nikomu mówić. Bardziej chodziło mi o to jak dotarli do tego gościa. Chodzili po klubach i szukali niezbyt wymagających rywali, może jakiś casting w stylu - i ty możesz dostać wpierdol od Marcina Najmana?
 
o tym, że Najman brał udział w wybieraniu sobie zawodnika to to nie trzeba chyba nikomu mówić. Bardziej chodziło mi o to jak dotarli do tego gościa. Chodzili po klubach i szukali niezbyt wymagających rywali, może jakiś casting w stylu - i ty możesz dostać wpierdol od Marcina Najmana?
Najman ma pewnie jakieś kontakty z jakimś Słowackim klubem i poprosił o początkującego rywala na galę no i się znalazł Dobias.
 
Film z gali całkiem OK, przydałoby sie jeszcze więcej ujęć na ładne panie ;)

Dalej sie jednak zastanawiam, jakim cudem znalazło sie na tej hali 3,5k ludzi...
 
Zwycięzca ubiegłorocznych Mistrzostw Świata IMMAF w Las Vegas Alessio Di Chirico (6-0) bedzie prawdopodobnie rywalem zawodnika Arrachionu Olsztyn Adama Kowalskiego ( 5-2 ) na gali PLMMA 4 7 w Wilanowie.
 
Wstępne rozpiski najbliższych Gal PLMMA:

24 stycznia (sobota) Thunderstrike Fight League 6 / PLMMA 46 Lublin:
55 kg: Roksana Prucnal (0-1) vs. TBA
70 kg: Sebastian Kotwica (1-1) vs. Mateusz Smolak (0-0)
70 kg: Hubert Szymajda (4-1) vs. TBA
70 kg: Piotr Jaszczuk (0-3) vs. Marceli Grzeluk (0-1)
64 kg?:Jakub Piesiewicz (2-1(1 NC)) vs. TBA
74 kg: Łukasz Talarowski (0-2) vs. Hovannes Chilingaryan (0-1-1)
93 kg: Seweryn Kirschhiebel (1-1) vs. Michał Oleksiejczuk (2-2)
70 kg o pas TFL: Łukasz Bieniek (5-2) vs. Grzegorz Szulakowski (4-1)
Na plakacie znajdują się (ale o ich występie nie ma żadnej oficjalnej informacji być może będą to jakieś walki amatorskie):
67 kg?: Sylwester Miller (0-0) vs. TBA
87 kg?: Cezariusz Kęsik (0-0) vs. TBA
73 kg?: Damian Adamiuk (0-0) vs. TBA
?: Arbi Nashkhoev (0-0) vs. TBA

30 stycznia (piątek) PLMMA 47 Warszawa-Wilanów:
70 kg: Marian Ziółkowski (9-3-1(1 NC)) vs. Bartłomiej Kurczewski (8-3)
84 kg: Alessio-Di-Chirico (6-0) vs. Adam Kowalski (5-2-1)
66 kg: Robert Rajewski (3-0) vs. TBA
84 kg: Arkadiusz Jędraczka (4-11) vs. Łukasz Witos (5-2)
66 kg: Mateusz Rajewski (2-1) vs. TBA
93 kg: Mateusz Śniadała (1-2) vs. TBA
70 kg: Sebastian Rajewski (1-1) vs. TBA
66 kg: Mariusz Badowski (1-1) vs. Ibrahim Barkinoev (4-2)
57 kg: Adrian Biniecki (0-1) vs. Arbi Salamov (0-0)

20 lutego (piątek) PLMMA 48 Opole:
77 kg: Szymon Dusza (5-2) vs. TBA
77 kg: Maksymilian Kubiak (3-0) vs. TBA
77 kg: Jakub Boczek (4-4-1) vs. TBA
70 kg: Adam Golonkiewicz (9-7) vs. TBA
61 kg: Marcin Bandrowski (0-0) vs. TBA

14 marca (piątek) PLMMA 49 Kalisz:
77 kg: Alan Kwieciński (0-0) vs. Damian Fidala (0-1)
70 kg: Patryk Bąk (0-4) vs. Michał Zajączkowski (1-1 (1 NC))
84 kg: Paweł Radziewicz (4-0) vs. Tomasz Szymczyk (1-2)
120 kg: Piotr Jabłoński (0-0) vs. Bartłomiej Sudoł (0-1)
?? kg kobiet: Barbara Nalepka (3-0) vs. TBA
87 kg: Łukasz Borowski (3-2) vs. Rafał Zawidzki (5-3)
 
Trener Mirosław się zawiesił ogólnie znowu, UFC UFC I PLMMA I IFFAA FIFA I uj wie co jeszcze : D
 
Back
Top