Pierdololo branżowych dziennikarzy

Screenshot_2025-06-15-11-44-53-692-edit_com.instagram.android.jpg


 
Wyświetlił mi się na głównej ten wywiad. Skąd Polsat wziął tego „dziennikarza”?
 
Last edited:
Jaru przecież nigdy nie był najostrzejszą kredką w piórniku :beczka:
Jego słowa mają podobną sprawczość i moc do tego menela pod żabką, który przed chwilą prosił Cie o drobne, a teraz się zjebał i cały osmarkał.

Można by pofantazjować o zestawieniach z dziennikarzami, jednak przy ewentualnej solówie - media vs cohones (np. 5 walk) nawet przy losowej reprezentacji naszej ekipy (oby nie bastki i navio hehe) nie wróżę pismakom nawet jednego zwycięstwa.
Sam bym takiego Jareczka miał na pół strzała :lesnarhappy:
 
Jaru przecież nigdy nie był najostrzejszą kredką w piórniku :beczka:
Jego słowa mają podobną sprawczość i moc do tego menela pod żabką, który przed chwilą prosił Cie o drobne, a teraz się zjebał i cały osmarkał.

Można by pofantazjować o zestawieniach z dziennikarzami, jednak przy ewentualnej solówie - media vs cohones (np. 5 walk) nawet przy losowej reprezentacji naszej ekipy (oby nie bastki i navio hehe) nie wróżę pismakom nawet jednego zwycięstwa.
Sam bym takiego Jareczka miał na pół strzała :lesnarhappy:
Na Zjara wystarczy @Siedem na masie :jjsmile:
 
Back
Top