Pierdololo branżowych dziennikarzy

Wrzuć odpowiedź jesli mozesz bo nie mam konta na tym X
Screenshot_2023-10-19-14-40-33-883_com.android.chrome.jpg
 
Czyli lekki przypał
Ja tam nie hejtuje, w życiu udało mi się 2 razy siebie podpalić, raz spłonęły włosy za małolata a w dorosłym życiu to położyłem się w bluzie na kuchenkę gazową, na szczęście praktycznie się nie popazylem ale bluza gunita poszła się jebać za ciężkie siano.


Kochani dawka motywacji dla Was. Posłuchajcie. Zapamiętajcie. Nie będzie łatwo, czasem będzie zwątpienie. Ale jak wytrzymacie, będzie warto. Auuuuuu!

Dlaczego on podłożył w tle swojego filmiku lektor stanoskiego?
 
Ogólnie fajny opiniotwórczy ale jezeli chodzi o typy walk to dramat i padaka. To tylko moje zdanie. Kiedyś mial zawsze podsumowanie jak robil typy (moze do teraz tak robi) i jego skuteczność oscylowała w granicach 60%. Czy to duzo w MMA?
Ja miałem 65%+ w tamtym roku, a analiz wielkich nie piszę, to w ramach porównania. Kasy też trochę wygrałem, @Jakub Madej potwierdzi. :heart:
 
Ja miałem 65%+ w tamtym roku, a analiz wielkich nie piszę, to w ramach porównania. Kasy też trochę wygrałem, @Jakub Madej potwierdzi. :heart:

Chciałem cię wyjaśnić, ale nie uda mi się.

2022 - 142-66 (68.27%)
2021 - 113-52 (68.48%)

Kasy trochę wygrywasz. Akurat wtedy, gdy ja nie stawiam tego, co ty. Ale za tydzień Ngannou i wjeżdżamy all in.
 
Ja miałem 65%+ w tamtym roku, a analiz wielkich nie piszę, to w ramach porównania. Kasy też trochę wygrałem, @Jakub Madej potwierdzi. :heart:
I ile w ciągu tego roku byłeś do przodu? To jakaś konkretna kasa czy grasz małymi stawkami żeby grać, a nie żeby zarabiać?
 
I ile w ciągu tego roku byłeś do przodu? To jakaś konkretna kasa czy grasz małymi stawkami żeby grać, a nie żeby zarabiać?
W tym roku jestem 1.6k PLN do przodu, czy to konkretna kasa to już każdy może sobie sam odpowiedzieć. Stawiam od 100 do 300 PLN, praktycznie zawsze single. Łukasz Brzeski mi zepsuł double fajny, ale to było ryzykowne, przegrałem też 333 PLN na Weidmanie, ale ostatni bet czyli Gamrot przed czasem za 200 PLN zarobił mi na czysto 724 PLN. Na Adesanyę postawiłem w drugiej walce z Pereirą przez KO/TKO i tam wygrałem 990 PLN stawiając 300 PLN. Największy trafiony kurs to chyba Kowalkiewicz przed czasem, ale to w zeszłym roku, kiedy poddała Herrig - postawiłem 100 PLN, wygrałem 572 PLN. "DUŚ, DUŚ, DUŚŚŚŚŚŚŚŚŚ" słyszał wtedy cały blok, hahaha.
 
Last edited:
W tym roku jestem 1.6k PLN do przodu, czy to konkretna kasa to już każdy może sobie sam odpowiedzieć. Stawiam od 100 do 300 PLN, praktycznie zawsze single. Łukasz Brzeski mi zepsuł double fajny, ale to było ryzykowne, przegrałem też 333 PLN na Weidmanie, ale ostatni bet czyli Gamrot przed czasem za 200 PLN zarobił mi na czysto 724 PLN. Na Adesanyę postawiłem w drugiej walce z Pereirą przez KO/TKO i tam wygrałem 990 PLN stawiając 300 PLN. Największy trafiony kurs to chyba Kowalkiewicz przed czasem, ale to w zeszłym roku, kiedy poddała Herrig - postawiłem 100 PLN, wygrałem 572 PLN. "DUŚ, DUŚ, DUŚŚŚŚŚŚŚŚŚ" słyszał wtedy cały blok, hahaha.
Czyli 1.6k prawie przez cały rok to imho żadna kasa, po prostu się tym bawisz i nie dopłacasz i starczy żeby sobie kupić pice z dagraso, wódeczkę i abo Viaplay na comiesięczne oglądanie komandosów od włodarzy.
 
Czyli 1.6k prawie przez cały rok to imho żadna kasa, po prostu się tym bawisz i nie dopłacasz i starczy żeby sobie kupić pice z dagraso, wódeczkę i abo Viaplay na comiesięczne oglądanie komandosów od włodarzy.
Dokładnie, ale to zawsze coś.
 
Jakie macie zdanie o Bartku Stachura?
Typ według mnie lekko odklejony już pomijam że dziwnym mocno faworyzuje kacapów to nie da się z nim poprowadzić dyskusji bo chłop widocznie wszystko wie lepiej.
Ubierając wszystko w mądre słówka i lejąc wodę takie analizy mógłby robić 10 latek po obejrzeniu jednej gali UFC.
Zbyt dużo filozofii, gestykulowania i pierdololo ubranego w ą i ę ale przynajmniej często dodaje newsy na lowkingu.
W punkt
 
Back
Top