Pierdololo branżowych dziennikarzy

Zapominamy on najlepszym piórze polskiego MMA, który jest sportowcem, dietetykiem, koneserem motoryzacji ale także wykładowcą a przede wszystkim wie jak powinien się zachowywać mężczyzna P.Cohelo fit insta Małym Księciu.
 
Zapominamy on najlepszym piórze polskiego MMA, który jest sportowcem, dietetykiem, koneserem motoryzacji ale także wykładowcą a przede wszystkim wie jak powinien się zachowywać mężczyzna P.Cohelo fit insta Małym Księciu.
I do tego chłopaki w WCA mówią mu, że ma dobry parter.
 
Bafra kebab ma sporą konkurencję, ten kebab wygląda jakby się tam Boras spuścił z kopyta.


borowiki po tajsku.jpg
 
Zawsze jak myślę, że Hiena nic głupszego nie napiszę, że już większej hipokryzji nie dojebie, to on pokazuje, że sufit nie istnieje. Jeszcze lepsze są jego odpowiedzi na komentarze.

 
Zawsze jak myślę, że Hiena nic głupszego nie napiszę, że już większej hipokryzji nie dojebie, to on pokazuje, że sufit nie istnieje. Jeszcze lepsze są jego odpowiedzi na komentarze.


Nie wspomniał o księżach pedofilach?
 
Po co wy promujecie tego podpalacza? Jego nawet na tym x śmiesznym wyjaśniają, prawie każdy tam go jedzie pod każdym postem, serduszek ma tyle co kot napłakał, ten gość jest naprawdę nikim a myśli że to jakaś szanowana persona w świecie sportu jak i internetu.
 
Zawsze jak myślę, że Hiena nic głupszego nie napiszę, że już większej hipokryzji nie dojebie, to on pokazuje, że sufit nie istnieje. Jeszcze lepsze są jego odpowiedzi na komentarze.


On jest rozczulający w swojej hipokryzji, co chwilę szpagaty, projekcja wobec innych i to przeświadczenie, że jest autorytetem i ciągle każe komuś wyjść z jego twittera :lol:
 
On jest rozczulający w swojej hipokryzji, co chwilę szpagaty, projekcja wobec innych i to przeświadczenie, że jest autorytetem i ciągle każe komuś wyjść z jego twittera :lol:
Odklejony w chuj, wielka gwiazda bo komentuje patogale.
 
Wygląda na to, że Turski zaczyna wkurwiać coraz więcej ludzi. Choć jest też możliwe, że to atencyjny pajac i to zmyślił.


Turski jak beciak od razu z góry zalożył, ze jest slabszy. Ten koleś to chyba nie chodzi z głową ku górze.
:korwinlaugh:
 
Back
Top