Pierdololo branżowych dziennikarzy

Oglądacie na YT wywiady przed walkami, albo po galach? Ja kiedyś wciągałem wszystko, ze wszystkich portali, od kilku lat nie oglądam kompletnie nic. Nikt nie ma odwagi zadawać interesujących pytań, ani zawodnikom, ani właścicielom organizacji. Wszystko działa jak agencja PR, wszyscy robią sobie dobrze, klepią się po plecach. "Dziennikarze" zamiast szukać kontrowersji, ciekawych tematów, to wchodzą wszystkim w dupę żeby budować własną popularność. Brakuje w mma czegoś na wzór Weszło, krytycznych, prześmiewczych, i odważnych mediów.
Gdyby w piłce nożnej, ktoś odwalił numer na miarę walki Pudziana z ochroniarzem, zostałby zniszczony, presja była tak duża, że poważni ludzie traciliby robotę. A u nas? Nie pamiętam, żeby jakiś dziennikarz się po nich ostro przejechał? Wszyscy udawali, że deszcz pada, bo jeszcze Panowie Maciej albo Martin by się obrazili i zabrali opaskę na afterek.
ja od dawna powtarzam, że jeśli nie wprowadzą poważnych bonusów za wygrane w pierwszej rundzie/minucie to zawsze będą takie głupie zestawienia.

Ja czasami czytam fejsa Kawulskiego no i twittera później nie potrzebuje aby odlecieć :korwinlaugh:
 
Oglądacie na YT wywiady przed walkami, albo po galach? Ja kiedyś wciągałem wszystko, ze wszystkich portali, od kilku lat nie oglądam kompletnie nic. Nikt nie ma odwagi zadawać interesujących pytań, ani zawodnikom, ani właścicielom organizacji. Wszystko działa jak agencja PR, wszyscy robią sobie dobrze, klepią się po plecach. "Dziennikarze" zamiast szukać kontrowersji, ciekawych tematów, to wchodzą wszystkim w dupę żeby budować własną popularność. Brakuje w mma czegoś na wzór Weszło, krytycznych, prześmiewczych, i odważnych mediów.
Gdyby w piłce nożnej, ktoś odwalił numer na miarę walki Pudziana z ochroniarzem, zostałby zniszczony, presja była tak duża, że poważni ludzie traciliby robotę. A u nas? Nie pamiętam, żeby jakiś dziennikarz się po nich ostro przejechał? Wszyscy udawali, że deszcz pada, bo jeszcze Panowie Maciej albo Martin by się obrazili i zabrali opaskę na afterek.
Niestety sytuacja z portalem mmanews pokazała jak wyglądają realia. Chyba jedyny gość co jechał po bandzie. Dostał kilka razy ostrzeżenie i podobno przed opublikowaniem newsa o KSW miał dzwonić do Wojsława i pytać czy może coś napisać czy nie. Nie ugiął się pod presją i teraz jest gdzie jest. Jaru z Mymma musiał wysyłać pytania do akceptacji itd. Kiedyś przecieki o planowanych galach i zestawieniach się częściej pojawiały. Od kilku tygodni w necie krąży informacja, że KSW 84 odbędzie się 15 lipca na Bałkanach i są nawet podani pierwsi zawodnicy, ale wszystkie portale obsrały zbroje, bo KSW będzie nie zadowolone.
 
Coś w tym na pewno jest, racja -- sporty walki przyciągają specyficzne towarzystwo. Mam jednak wrażenie, że u nas ta cała banda jest bardziej niż gdzie indziej przekonana o swojej mądrości i inteligencji. Na równi z murzynami usa i intelektualistami z brazylisjkich favelas.
w sumie tutaj też można to wstawić. Wasilewski tłumaczy czym musiał zajmować podczas kariery promotora -ciekawe kiedy Kawulski i Lewandowski zaczną tak kpić z zawodników :waldeklaugh:
od 1:15:00
 
w sumie tutaj też można to wstawić. Wasilewski tłumaczy czym musiał zajmować podczas kariery promotora -ciekawe kiedy Kawulski i Lewandowski zaczną tak kpić z zawodników :waldeklaugh:
od 1:15:00

To jest najlepsze że jeszcze z 10-15 lat temu była gruba nagonka na Wasyla a w tej chwili na tle innych promotorów: idiotów , megalomanow, bandytów/byłych bandytów jawi się jako człowiek na poziomie żeby nie powiedzieć rycerz w złotej zbroi na białym koniu. W poziomie żenady patusy z MMA (i nie mam tutaj na myśli federacji frikowych) już dawno przebiły tych z boksu.
 
To jest najlepsze że jeszcze z 10-15 lat temu była gruba nagonka na Wasyla a w tej chwili na tle innych promotorów: idiotów , megalomanow, bandytów/byłych bandytów jawi się jako człowiek na poziomie żeby nie powiedzieć rycerz w złotej zbroi na białym koniu. W poziomie żenady patusy z MMA (i nie mam tutaj na myśli federacji drukowych) już dawno przebiły tych z boksu.
nawet płacił wojsku za ochronę Cieślaka podczas jego walki w Kongo :brainoverload:
Myślałem, że to Murzyni robili z ludzkiej przyzwoitości :korwinlaugh:

EDIT: jeszcze mówił jak Błachowicz kiedyś chciał, żeby on był jego menadżerem.
Sprytne, że chciał kogoś spoza środowiska MMA?
 
nawet płacił wojsku za ochronę Cieślaka podczas jego walki w Kongo :brainoverload:
Myślałem, że to Murzyni robili z ludzkiej przyzwoitości :korwinlaugh:

EDIT: jeszcze mówił jak Błachowicz kiedyś chciał, żeby on był jego menadżerem.
Sprytne, że chciał kogoś spoza środowiska MMA?
Beznadziejny! Ne pewno sure ass, jego siostra i Daria to lepszy pomysł, trio marzeń i dream team!
 
To jest najlepsze że jeszcze z 10-15 lat temu była gruba nagonka na Wasyla a w tej chwili na tle innych promotorów: idiotów , megalomanow, bandytów/byłych bandytów jawi się jako człowiek na poziomie żeby nie powiedzieć rycerz w złotej zbroi na białym koniu. W poziomie żenady patusy z MMA (i nie mam tutaj na myśli federacji frikowych) już dawno przebiły tych z boksu.
Jako człowiek, który śledzi polski boks od wielu lat, proponuję brać sporą poprawkę na to co opowiada Wasyl, bo to też jest bajkopisarz czystej wody. Jego farmazony były wyjaśniane przez zawodników i kibiców.
 
Beznadziejny! Ne pewno sure ass, jego siostra i Daria to lepszy pomysł, trio marzeń i dream team!
tak na poważnie w świecie jakiś wspólnych zależności osób ze środowiska MMA to pomysł aby zatrudnić doświadczonego promotora/menadżera spoza MMA to ciekawy wyjście.
BTW Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów wspominał, że połowy problemów ze skarbówką, umowami itp. co się skończyło bankructwem -nie miałby jakby za mniejszą cenę niż brali menadżerowie wykupił zwykły abonament w niektórych kancelariach :korwinlaugh:
 
Niestety sytuacja z portalem mmanews pokazała jak wyglądają realia. Chyba jedyny gość co jechał po bandzie. Dostał kilka razy ostrzeżenie i podobno przed opublikowaniem newsa o KSW miał dzwonić do Wojsława i pytać czy może coś napisać czy nie. Nie ugiął się pod presją i teraz jest gdzie jest. Jaru z Mymma musiał wysyłać pytania do akceptacji itd. Kiedyś przecieki o planowanych galach i zestawieniach się częściej pojawiały. Od kilku tygodni w necie krąży informacja, że KSW 84 odbędzie się 15 lipca na Bałkanach i są nawet podani pierwsi zawodnicy, ale wszystkie portale obsrały zbroje, bo KSW będzie nie zadowolone.

Nie wiem czy to kwestia obsrania zbroi czy jednak chłodnej kalkulacji.

Można stworzyć obiektywne, odważne i merytoryczne medium, kwestia tylko czy będzie się to sprzedawać lepiej niż plotkarski portal branżowy.
 
...ale przynajmniej ma większe pokłady kultury osobistej niż reszta promotorów razem wzięta.
jego ojciec był obrońcą bandytów między innymi Pershinga i sam przyznawał, że jeździł z nim na widzenia po różnych aresztach i więzieniach. Zresztą po tylu negocjacjach z dużymi kwotami to może po prostu prawdziwe jest powiedzenie "gdy ktoś się dużo spina to mu się w interesach nie spina".
Jako człowiek, który śledzi polski boks od wielu lat, proponuję brać sporą poprawkę na to co opowiada Wasyl, bo to też jest bajkopisarz czystej wody. Jego farmazony były wyjaśniane przez zawodników i kibiców.
oczywiście. Sam fakt, że on mówi o poziomie sportowym mimo, że dużo jego gal nie da się oglądać i ciężko nazywać takie walki zawodami sportowymi, bo co to jest za sport w obijaniu chodzacego worka treningowego, który przyjechał tylko po wypłatę?
Ale w porównaniu ze światem MMA to KSW w bajerowaniu jest w skali 1 do 10 no duuuuużo wyżej niż Wasilewski.
Ba czasami można to potraktować jako zaletę. Zobaczcie jak wypromowali Materlę. Nawet na tym forum jakby ktoś z 7lat temu napisał, że Materla to taki średni zawodnik który daje ciekawe walki, ale jego przygoda w UFC zakończyłaby się ciężkimi KO - to byłby tutaj zlinczowany.
Więc nawet na cohones potężny Kawulski wpłynął :korwinlaugh:
 
Puśćcie sobie poniższy wywiad od 9:00 - mowa o jednej z najbardziej cringe’owych „akcji promocyjnych” ostatnich lat („Maaaaaariuuuusz”), a w tle „dziennikarze branżowi” prześcigają się w tym kto głośniej się zaśmieje (oczywiście wygrywa Olkiewicz):



:siara:

To jest kwintesencja tego kurwidołka zwanego dla niepoznaki „środowiskiem MMA w Polsce”.
 
Puśćcie sobie poniższy wywiad od 9:00 - mowa o jednej z najbardziej cringe’owych „akcji promocyjnych” ostatnich lat („Maaaaaariuuuusz”), a w tle „dziennikarze branżowi” prześcigają się w tym kto głośniej się zaśmieje (oczywiście wygrywa Olkiewicz):



:siara:

To jest kwintesencja tego kurwidołka zwanego dla niepoznaki „środowiskiem MMA w Polsce”.

Aż dziwne, że mu zbiorowo gały nie wypolerowali, chyba, że już po wywiadzie.
 
Tak jak teraz pierdolił że potężny bur jakiemuś pracownikowi kanału sportowego najebal sęków xD
Smokowski miał pizde pod okiem więc ktoś mu musiał wykurwić tylko nie wiadomo kto i nie wiadomo czy w studio. Pewnie stąd to wziął xd
 
W tej rozmowie z Wasilewskim podobało mi się, że promotor wspominał, że przed laty gadając z Błachowiczem, jak ten świeżo co opuścił ksw, czuł, że gada z prawdziwym sportowcem, zawodnikiem.

A jak wcześniej gadał z innymi gwiazdami ksw, to miał wrażenie, że rozmawia z jakimiś bandziorkami, szemranymi typami stojącymi na bramkach pod dyskotekę. Ciekawe kogo konkretnie miał na myśli ;-)
 
W tej rozmowie z Wasilewskim podobało mi się, że promotor wspominał, że przed laty gadając z Błachowiczem, jak ten świeżo co opuścił ksw, czuł, że gada z prawdziwym sportowcem, zawodnikiem.

A jak wcześniej gadał z innymi gwiazdami ksw, to miał wrażenie, że rozmawia z jakimiś bandziorkami, szemranymi typami stojącymi na bramkach pod dyskotekę. Ciekawe kogo konkretnie miał na myśli ;-)
Obstawiam Różala, albo Oświecimskiego

Ale też nieźle zaokrąglił to środowisko bokserskie: przed galami KSW jeszcze chyba nie było aresztowań na ważeniu, bo ktoś miał się stawić na odbywanie kary :korwinlaugh:
 
.
Puśćcie sobie poniższy wywiad od 9:00 - mowa o jednej z najbardziej cringe’owych „akcji promocyjnych” ostatnich lat („Maaaaaariuuuusz”), a w tle „dziennikarze branżowi” prześcigają się w tym kto głośniej się zaśmieje (oczywiście wygrywa Olkiewicz):



:siara:

To jest kwintesencja tego kurwidołka zwanego dla niepoznaki „środowiskiem MMA w Polsce”.

Jakie to jest kurwa żałosne.
Zawodowe korpo szczury i ludzie którzy narobią Ci za plecami dla 20 zł podwyżki, mniej wchodzą w dupsko swoim przełożonym niż "dziennikarze branżowi" swoim rozmówcą.
Tym to przed każdym wywiadem trzeba przypominać że we wszechświecie jest ograniczony zapas wazeliny :robertmakeup:
 
.

Jakie to jest kurwa żałosne.
Zawodowe korpo szczury i ludzie którzy narobią Ci za plecami dla 20 zł podwyżki, mniej wchodzą w dupsko swoim przełożonym niż "dziennikarze branżowi" swoim rozmówcą.
Tym to przed każdym wywiadem trzeba przypominać że we wszechświecie jest ograniczony zapas wazeliny :robertmakeup:
Apropo tego to kto pamięta jeszcze sławną wpadkę Karoliny K, Mateusza B i kogoś tam jeszcze jak obrabiali dupę będąc już live audio a jeszcze nie na wizji? Piękne to było. Ktoś nie dopilnował playera i można było cofnąć czas na minus przed startem programu. Złoto.
 
Jak oni nie będą razem to ja nie wierzę w miłość
89902550_2854753907924039_8054560948549058560_n.jpg
 
Back
Top