Piłka nożna

Illara to najgorszy transfer w historii Realu, tutaj się zgodzę. Nie dość,że nigdy nie zapowiadał się na geniusza, to powinni go wyrzucić po połowie sezonu, bo było widać, że jest chujowy. A ponoć Carletto zablokował jego transfer do Bilbao zimą... Lucas Silva dostał 3 szanse, raz zagrał słabo i od tej pory mecze Realu ogląda z trybun, to też jest kpina.

A co do Bale'a, żebyś się nie ździwił jak zaraz Perez odzyska te pieniądze na transferze Walijczyka do United :D

Jeżeli szukać po 2010+ to Real też ma dużo mniej ujowych transferów niż kiedyś. Taki Ozil, Di Maria przychodzili za grosze, odchodzili za grube siano. Coentrao trochę niewypał, ale tutaj można było dać te 25 mln, bo serio zapowiadał się świetnie i byłem orędownikiem tego transferu, ale kontuzje go wykończyły.

Isco za 30 mln wygląda śmiesznie przy 36 Illary... i nie wiem co złego jest w transferze Kroosa, 25 mln ojro za takiego grajka to śmieszna cena, ustawić go tylko trochę wyżej, żeby mógł częściej bombardować bramkę.

Trzeci edit: Mi ogólnie to się marzy Verratti, to by było coś. Środek pola : Verratti-Kroos-Modrić i środek pola nie do przejścia, najlepszy na świecie. Z przodu James-Cristiano-Benzema. Oczywiście to wszystko jeżeli odejdzie Bale.

Czwarty edit: Wcale nie upieram się na to,że Gareth powinien odejść, ale myślę, że jest na to 65% szans.
Czy tylko mi wydaje się głupotą, że pozwolił on na to,żeby żona z córką siedziały dalej w Anglii? Albo wszyscy albo nikt, nie ma co się dziwić, że się źle czuje, skoro myślami jest 2 tysiące kilometrów dalej..
 
Last edited:
Nikt nie pamięta o Ibrze w Barcie ;) miałem siedzieć cicho, ale, że nikt tego nie wyciągnął to się odezwałem. Co będę taił :D
 
Ibra mógłby być udaną inwestycją gdyby nie Łysy. W połączeniu z przerośniętym ego Szweda, to nie mogło wypalić.

I nie wiem jak można kwestionować to, że Real jest najlepszy w historii, czyli najbardziej utytułowany. Najwięcej Pucharów Europy, wyprzedza o lata świetlne inne drużyny. Z mistrzostwami to tylko Juventus ma podjazd w Europie.
 
Z Guardiolą to każda 9tka ma na pieńku,najpierw Etoo,potem Ibra,następnie Mandżukić no i teraz Lewy jakoś go jeszcze znosi,ale każdy by się wkórwił jakby nie mógł się skupić na swojej robocie w polu karnym,tylko musiał biegać jak oszołom po boisku.Żeby nie było-Messi to nie jest typowa 9tka.
 
Ibra mógłby być udaną inwestycją gdyby nie Łysy. W połączeniu z przerośniętym ego Szweda, to nie mogło wypalić.

I nie wiem jak można kwestionować to, że Real jest najlepszy w historii, czyli najbardziej utytułowany. Najwięcej Pucharów Europy, wyprzedza o lata świetlne inne drużyny. Z mistrzostwami to tylko Juventus ma podjazd w Europie.

nie ma podjazdu tylko ma wiecej, bo 33
 
barcelona z wychowankow to nie tylko messi, przeciez ze szkolki w la masii co chwile wychodzi jakis talent. jeszcze niedawno w pierwszym skladzie gralo okolo 7 wychowankow
 
Jeśli Ty twierdzisz, że Kroos kupiony za 25mln to słaby transfer to pozdrawiam serdecznie :)
na ten moment nie jest zbytnio przydatny drużynie, nie sądzisz? Modric go łamie. Toniego chwaliłem od zawsze, lubię tego zawodnika, ta cena to była mega okazja, ale formy z FCB to on szuka gdzieś w lesie.
 
na ten moment nie jest zbytnio przydatny drużynie, nie sądzisz? Modric go łamie. Toniego chwaliłem od zawsze, lubię tego zawodnika, ta cena to była mega okazja, ale formy z FCB to on szuka gdzieś w lesie.
Według mnie zagrał bardzo dobry sezon. Oglądałem chyba wszystkie mecze Realu w tym sezonie. Zagrał max 5 słabych spotkań. W każdym mnóstwo dobrych, dalekich podań. Idealnie umie przytrzymać piłkę, uspokoić grę. Jak dla mnie on+Modric to obecnie chyba najlepszy środek pola na świecie. A na pewno top3.
 
@baju, problem Kroosa jest jeden i jest to totalne zajechanie przez trenejro. Facet miał mundialową formę przez pierwszą połowę sezonu, później grając praktycznie dwa razy w tygodniu po 90 minut, chyba tylko cudem uniknął jakiejś mięśniowej kontuzji.
Kroos w tym sezonie rozegrał 4410 minut, dla porównania, Rooney 3143, do tego Toni jest w czołówce piłkarzy którzy biegają najwięcej w Realu. Wina słabej formy Kroosa pod koniec sezonu leży tylko i wyłącznie po stronie Anczelota.

A i jak Di Maria odchodził do ManUtd to byłem wkurwiony, ale na zawodnika i jakoś nie przyszło mi nawet do głowy, żeby najeżdżać na Diabły, a Ty masz problem z polityką Realu. Przywiązanie do barw klubowych to mrzonka, teraz liczy się pieniądz, a piłkarze to zwykli pracownicy. Ideały są fajne, ale w młodzieńczym wieku, a już na pewno nie w sporcie i to na najwyższym poziomie.
 
@baju, problem Kroosa jest jeden i jest to totalne zajechanie przez trenejro. Facet miał mundialową formę przez pierwszą połowę sezonu, później grając praktycznie dwa razy w tygodniu po 90 minut, chyba tylko cudem uniknął jakiejś mięśniowej kontuzji.
Kroos w tym sezonie rozegrał 4410 minut, dla porównania, Rooney 3143, do tego Toni jest w czołówce piłkarzy którzy biegają najwięcej w Realu. Wina słabej formy Kroosa pod koniec sezonu leży tylko i wyłącznie po stronie Anczelota.

A i jak Di Maria odchodził do ManUtd to byłem wkurwiony, ale na zawodnika i jakoś nie przyszło mi nawet do głowy, żeby najeżdżać na Diabły, a Ty masz problem z polityką Realu. Przywiązanie do barw klubowych to mrzonka, teraz liczy się pieniądz, a piłkarze to zwykli pracownicy. Ideały są fajne, ale w młodzieńczym wieku, a już na pewno nie w sporcie i to na najwyższym poziomie.
ja mówię o trendzie wykupowania przez RM gotowych "produktów", a Ty mi z di Marią, który jest W CHUJ wyjątkiem jeśli chodzi o United. mkay, ja już skończyłem, to nie jest idealizowanie, po prostu nie podobają mi się dzisiejsze przywiązania w piłce. więcej Stevenów, Scholesów, Tottich i Giggsów trzeba, tyle mam do powiedzenia.
 
Di Maria to przykład mojego wkurwienia, tak jak Twoim jest De Gea jak mniemam. Ja już dawno pogodziłem się z faktem, ze w Realu wychowankowie wymarli jak dinozaury, tam nie ma czasu na kształtowanie piłkarzy, skoro w samej lidze dwa lub trzy slabe mecze mogą oznaczać pożegnanie się z mistrzostwem. Chyba w żadnym innym klubie nie ma takiej krytyki po jednej porażce jak w Realu czy Barcelonie. Dla tego póki Florek nie będzie bał się banków, to będą przychodzić Hazardy czy Reusy, wbrew taktyce, wbrew woli trenera, a piłkarze z niesamowitym potencjałem :wink: tacy jak Morata, będą szukać szczęścia w innych klubach.No, ale co zrobić, jak dla wielu kibiców Realu okienko transferowe jest ciekawsze od sezonu.
 
Serio mówimy o lidze szkockiej? Przecież ona nic nie znaczy, mówmy o dobrych ligach europejskich.

P.S. Oficjalnie Juve ma jeden tytuł mniej, więc tak, tylko Juve ma podjazd. Nawet jeżeli mają o jeden więcej, bo też uważam, że mają 33, to jest to tylko jeden więcej, żadne zdystansowanie.

A jeżeli chodzi o te plucie pod nogi, to dla RvP plują pod nogi w Manchesterze, jak myślisz?
 
Last edited:
W tamtym roku to Wy byliscie pośmiewiskiem świata, w tym roku nam przypada to miano ;) Na otarcie lez najlepszy pilkarz swiata ma zlotego buta, a gdyby nie zawieszenie na 3 mecze to zlalby karzelka zarowno w golach jak i asystach, przejmujac jego rekord 50 bramek. :) No nic, u Was bedzie tylko gorzej, do zobaczenia za 3 miesiace ;)
 
A wiem, wiem. Dupa boli ze nie nie ma zadnych faktow przemawiajacych od 3 lat za Messim bo we wszystkim CR jest krok przed nim :) Bylo juz ze asysty wazniejsze, potem ich jakosc, dryblingi, wplyw na gre (mierzony putologika). Ciekawe co teraz bedzie :D
 
Chyba nie ma kibica Barcelony, który by myślał o zamianie Messiego na Ronaldo więcej nie trzeba komentować.

Ronaldo to fenomenalny zawodnik, ale w tym roku będzie miał ciężko załapać się do top 3.
 
Back
Top