Piłka nożna

Fajnie, ze Juve w finale, ale ilosc strat przy wyprowadzeniu pilki to jakas masakra. W pewnym momencie kazde podanie w przod konczylo sie strata, nawet jak Real nie cisnal presingiem. Z Barca taka niefrasobliwosc nie przejdzie.
Wybaczcie, ale chyba nie oglądacie zbyt wielu meczów Juventusu, że piszecie takie analizy.
 
Iker to obecnie 50% tego bramkarza co kiedyś, masa błędów, fatalne wyjście na przedpole, tragikomiczna gra nogami i wypluwanie każdej mocniejszej piłki. Dodatkowo za czasów Mourinho sprzedawanie mediom tajemnicy szatni (nie potwierdzone), odzywki do kibiców typu "wypierdalać" i inne kwiatki. Dla mnie już rok temu byl czas na wymiane golkipera...
 
Jak mnie cieszy w sporcie jak faworyt odpada. Pomimo, ze nie przepadam za Juventusem to powodzenia w finale
 
Rozumiem...Co do tajemnic to nie wiem o jakie chodzi czy aż tak zakulisowe mocno, co do zbluzgania kibiców to już pisałem, pewnie po gwizdaniu co jestem w stanie zrozumieć z jego strony. Kibice powinni wspierać, a ewentualne pretensje kierować w inny sposób, nawet i strajkując pod klubem bądź zgłaszając jakąś oficjalną petycję ;-) Co do formy nie wypowiadam się, bo za mało widzę. W tym meczu poza autem nie miałbym do niego pretensji, a jednak pochwalić za to 1 na 1 bym pochwalił. I jeszcze jakieś wyjście było w czas plus pare podań. Pewnie jest już chłop wypalony nieco na jakieś mecze ligowe, gdzie i tak wie, że jego kumple strzelą 4 bramki. Dziś się jednak spiął dość i dałbym mu z 7/10. No, ale czas na niego też pewnie przyjdzie wkrótce.

@vaicavalo
O Bale'u już trochę było. Jebał, ale przynajmniej miał, próbował. Główki jednej nie nakrył dobrze, w tym miejscu i czasie lotu piłki nie mógł tego zmieścić, o te pare cm za wysoko ją miał. Strzał z dystansu, jedna próba zauważalna, która chwaliłem. Mieli paru dobrze kopiących, a nie próbowali praktycznie wcale. Mimo, że Juve oczywiście w większości czasu dobrze blokowało przedpole. Gdzie był Ronaldo np? Poza jednym odbiorem piłki w ostatnich 15 minutach nic nie widziałem. James też. Nie do Bale'a pretensje, bo coś robił akurat. To jest chłop, który zdecydowanie powinien strzelać z dystansu, wrzucać też, ale nie ma komu jeśli to nie stały fragment i jest Varane lub Ramos...Strzałów z dystansu nie było, a Juve nie dało wejść pole karne = 0 bramek w drugiej połowie dla Realu.
 
Rozumiem...Co do tajemnic to nie wiem o jakie chodzi czy aż tak zakulisowe mocno
Co do formy nie wypowiadam się, bo za mało widzę.
To po co się odzywasz?
W tym meczu poza autem nie miałbym do niego pretensji
A bramka ?
I jeszcze jakieś wyjście było w czas plus pare podań

W chuj się wykazał jak na zawodnika Królewskich.

Jedna sytuacja z główką niefortunna, nie nakrył dobrze piłki głową, ale też wydaje się, że nie był w stanie. Po prostu w tym dokładnie miejscu piłka miała za wysoki lot w stosunku do jego wyskoku i wyszła nad poprzeczką.

Ręce mnie opadli.Ty się czytasz Born ?
 
Ogólnie szczęścia trochę zabrakło bo Real w tym meczu był wyraźnie lepszy. Tyle sytuacji Bale i żadna niewykorzystana to jest śmiech na sali. On kurwa gra piach praktycznie cały sezon. Iker zagrał w miare dobry mecz, chociaż myślę, że ten strzał Moraty był do obronienia. Ogólnie mam nadzieję, że w nowym sezonie między słupkami stanie De Gea. Bardzo szkoda, bo spokojnie było to do ugrania.
 
To po co się odzywasz?
Bo gadamy o meczu? Odpowiadałem Magikowi, bo pisał o formie Ikera i różnych błędach, a ja oceniam tylko ten mecz.

Herrflick, z czym się nie zgadzasz? Nie komentuj, a argumentuj, bo nie ma punktu zaczepienia. Strzelałeś kiedyś piłkę głową? Nigdy nie miałeś jej ciut wyżej niż byłeś w stanie sięgnąć i nie poszła Ci nad bramką?

O bramce już pisałem. Nie był to błąd, może przy odrobinie farta mógł to zablokować, ale piłka była kąśliwa, po koźle, z bliska i mocno. Spróbuj zareagować w takiej sytuacji i obronić coś takiego, a zobaczysz jak ciężko cokolwiek zrobić i przewidzieć, gdzie piłka poleci. Dodatkowo po koźle ;-)

A co do "w chuj" wykazania. Ciężko się wykazać w takim meczu, w którym Juve głównie się broniło. A jak zjebie jedną sytuację z dwóch jakie miał to ma 50% nieskuteczności...Jakby było 15 strzałów i by dwóch nie wyjął to byłoby lepiej statystycznie, ale statystyki nie grają. Jak dla mnie poza autem dobry występ, ale mógłby być lepszy, wiadomo. Jakby wyjął gola. Sam w swej nienawiści już zapominasz o setce z Marchisio i widzisz tylko aut i bramkę w Twoich oczach "szmatę" ;-)
 
Na karnego jeżyka na 15 minut za przeklinanie!
Rozumiem można nie kochać Juve, ale nie przepadać za nią, to już szczyt.
Widzisz,a jednka da sie. W sumie w tej chwili z Juve interesuje mnie dalsza kariera Vidala i Moraty mam nadzieje, ze pojda do lepszej ligi jak najszbyciej.
No moze jeszcze Pogba
 
tutaj nie ma co gratulowac turynscy kretacze zagrali dzis antyfutbol, 24-6 na korzysc hiszpanow w strzalach na bramke mowi wszystko
 
I ogólnie brawa dla Chicharito za tę końcówkę sezonu bo widać ile serca i pracy w to wkłada. Dobrze by było go oglądać w przyszłym sezonie. Brak Modrica też dosyć boleśnie się odbił na końcówce sezonu :( Trzeba wziąć się w garść i w przyszłym sezonie wracać ze zdwojoną siłą.
 
I ogólnie brawa dla Chicharito za tę końcówkę sezonu bo widać ile serca i pracy w to wkłada. Dobrze by było go oglądać w przyszłym sezonie. Brak Modrica też dosyć boleśnie się odbił na końcówce sezonu :( Trzeba wziąć się w garść i w przyszłym sezonie wracać ze zdwojoną siłą.
podobno kluby włoskie są nim zainteresowane, Real sobie ponoć Meksykanina odpuszcza. niech wraca do United. :)

Widzisz,a jednka da sie. W sumie w tej chwili z Juve interesuje mnie dalsza kariera Vidala i Moraty mam nadzieje, ze pojda do lepszej ligi jak najszbyciej.
No moze jeszcze Pogba

może??? największy potencjał z całej 3.
 
podobno kluby włoskie są nim zainteresowane, Real sobie ponoć Meksykanina odpuszcza. niech wraca do United. :)
No to śmiesznie trochę. Nie wiem kogo mogą ściągnąć do przodu. Chyba, że pokuszą się o kogoś ze światowego topu i pożegnają Benzemę. Też by źle nie było :)
 
Oni nie musieli gonić, postawili zaporę i chuj a jak trzeba było strzelić bramę to wsadzili.

Real płacze, Juve świętuje bo półfinał przegrali chu...e
 
11231909_1635412313346721_465477786944220650_n.jpg
 
No to śmiesznie trochę. Nie wiem kogo mogą ściągnąć do przodu. Chyba, że pokuszą się o kogoś ze światowego topu i pożegnają Benzemę. Też by źle nie było :)
niech biorą Falcao. :)

Suarez będzie teraz mierzył się z "negro" Evrą i ugryzionym Chiellinim. :lol:
 
może??? największy potencjał z całej 3.
Tak mowia eksperci. Ale on jest czarny to jakos nie wierze, ze ten niby potencjal wykorzysta.

Kurde nigdy nie ogarnialem gadania o potencjale. Niby jak oni go mierza? To dziala tak samo jak w FM? Przychodzi skaut z raportem,a tam 5 gwiazdek?
 
Czyli straty pilki przy wyprowadzaniu akcji to byl po prostu gameplan ? Wiedzieli, ze Real i tak juz nic nie ukreci to po prostu bez sensu tracili pilki?
Nie oglądałem meczu, ale komentarze jakie pojawiają się na antyfutbol mnie śmieszą. Oni potrafią tak zagrać z ostatnią drużyną Serie A, wsadzą bramkę i mają gdzieś mecz, dowożąc wynik do końca. A o sile Juve świadczy to, że zawsze tę bramkę wsadzić potrafią.
 
niech biorą Falcao. :)
Przecież Falcao piach totalny w tym sezonie w United. A jeśli Benzema ma zostać to może Lacazette na ławkę. Po takim sezonie w lidze francuskiej pewnie duże zainteresowanie nim będzie.
 
Przecież Falcao piach totalny w tym sezonie w United. A jeśli Benzema ma zostać to może Lacazette na ławkę. Po takim sezonie w lidze francuskiej pewnie duże zainteresowanie nim będzie.

no to idealnie się wpasuję do Bejla, zabierać go! :D mega szkoda mi El Tigre, ale gra tak chujowo, że szkoda gadać.

Tak mowia eksperci. Ale on jest czarny to jakos nie wierze, ze ten niby potencjal wykorzysta.

Kurde nigdy nie ogarnialem gadania o potencjale. Niby jak oni go mierza? To dziala tak samo jak w FM? Przychodzi skaut z raportem,a tam 5 gwiazdek?
wiek, predyspozycje, to jak trenuje, to jak się rozwija - raczej łatwo jest dostrzec jak ktoś ma "potencjał" + tak, fifa na pewno pomaga. :smile:
 
Back
Top