Piłka nożna

Z linii obrony to narazie tylko Varane trzyma jeszcze fason. Na rewanż widzę taką obronę Carvajal, Varane, Ramos, Coentrao. Na bramce bym chciał Keylora, ale to niestety niemożliwe.
 
Wracajac jeszcze na chwile do dyskusji, a propos ostatnich wydarzen z lokalnych boisk...
7b3c4fcf372e696082c69362dee62a9f.jpg
 
cena za wysoki pressing jaką zapłacił bayern wydaje się jednak zbyt wysoka.
bramka messiego na 2-0 poezja.
neuer został na nogach do końca, a i tak został przelobowany.
swoja drogą koledzy powinni mu podziękować, że nie przegrali pięcioma.
 
jak wkręcił Boatenga przy 2 bramce to poezja

Wkręcił? Przecież Boateng sam się wypierdolił, wkręcił to Di Maria Puyola... Śmiech na sali, ten Bayern bez Robbena to serio gówno jest, ale wątpie czy powrót Łysego by coś zmienił. Brawo Barca, do zobaczenia w Berlinie.
 
Mhm, tylko zawodnicy ukochanej drużyny potrafią wkręcać, cała reszta to gówno. Jak mnie to wkurwia, że nawet ludzie posiadający mózg przy zejściu na temat piłki nożnej stają się skrajnie nieobiektywnymi matołami.
 
Ja pierdole, brzmisz jak jakiś żałosnygimbokorwinista (mówię to jako zwolennik JKM). Jakie wkręcenie do ciula, on tylko wykonał normalne zejście na lewą nogą, a Boateng się wywrócił jakby wpadł w otchłań. Lob był pierwszej klasy, ale jak to było jakieś genialne wkręcenie, to ja jestem chudy. A kurwa nie jestem, wierz mi.
 
No i tu sie z Hubim zgodze. Oczywiscie wykonczenie super, ale Boatenga z wczoraj to by ziemie wkrecil nawet Ojgen Polanski.
 
Kolego, ja rozumiem, że u ciebie w szkole przydomek "żałosnygimbokorwinista" jest pewnie popularny (bo wy w liceum jesteście tacy dojrzali w porównaniu z gimnazjum), ale kurwa mógłbyś czasami użyć własnego mózgu. Jak w ogóle można brzmieć jak korwinista wypowiadając się o piłce? Napisałbym więcej, ale czuję, że dyskusja z tobą to byłaby strata czasu
 
Masz rację, strata mojego czasu :)

Tylko chciałem wyjaśnić. Gimbokorwiniści cechują się tym, że nie dopuszczają do siebie innego głosu i każdy kto mówi inaczej jest "jebanym lewakiem". Więc na tej samej zasadzie, odnosi się do Twojego wpisu. Stwierdziłem,że nie ma mowy o wkręceniu Boatenga przez Messiego, to jest natychmiastowe zaplucie monitora z Twojej strony i wjazd na to, że tylko gracze Realu mogą wkręcać. Jeżeli dalej nie rozumiesz jak można brzmieć jak gimbokorwinista w kontekście do piłki nożnej, to Twój własny problem z używaniem własnego mózgu, którego twierdzisz,że nie używam.
 
Masz rację, strata mojego czasu :)

Tylko chciałem wyjaśnić. Gimbokorwiniści cechują się tym, że nie dopuszczają do siebie innego głosu i każdy kto mówi inaczej jest "jebanym lewakiem". Więc na tej samej zasadzie, odnosi się do Twojego wpisu. Stwierdziłem,że nie ma mowy o wkręceniu Boatenga przez Messiego, to jest natychmiastowe zaplucie monitora z Twojej strony i wjazd na to, że tylko gracze Realu mogą wkręcać. Jeżeli dalej nie rozumiesz jak można brzmieć jak gimbokorwinista w kontekście do piłki nożnej, to Twój własny problem z używaniem własnego mózgu, którego twierdzisz,że nie używam.

Zapisz sobie gdzies wszystkie swoje posty o takiej charakterystyce i zajrzyj do nich za jakies 10 lat...
 
W Internecie nic nie ginie. Wrócę za 10 lat i dalej powiem to samo, bo nie napisałem tutaj nic głupiego. Nie wiecie co to jest odniesienie to Wasz problem. Jeżeli Wasza terminologia zawsze dotyczy jednej dziedziny, to serio mi smutno z Waszego powodu. Doceniam geniusz Messiego, przelobować Neuera w tym stylu to coś pięknego, ale tutaj serio, przerost treści nad formą. Skończmy już z tym offtopem, jeśli łaska.
 
Jestem pod wrazeniem gry kombinacyjnej Sevilli. Niezle imta pilka chodzi od nogi do nogi. Szkoda tylko wykonczenia...
 
Back
Top