Piłka nożna

Widzę 1 raz filmik z akcji i ..rozumiem, że typ był jednym z pierwszych pod sektorem gości, ale jak policjant mając go z kolei tak blisko siebie mógł strzelić mu w łeb. Mijając cały korpus? Zabójstwo albo tak niefartowny błąd, że wygląda na zabójstwo z premedytacją. Policjant to nie janusz, który chwyta broń i nie wiem jak mógł tak chybić celując zgodnie z prawem po nogach.
 
Pajacem to Ty jesteś, skoro uznajesz, że śmierć jest adekwatnym wyznacznikiem dla wbiegnięcia na murawę.
to siedz w krzeselku jak na obywatela przystalo bo i zagorzaly fan potrafi sie zachowac jak ma we lbie poukladane ..chyba ze wolisz zwierzaku igrzyska na kamienie to podzielisz los bratniej duszy wyzej na filmie
 
Idąc tym tropem to każdego pijanego kierowcę powinni na miejscu rozstrzeliwać, bo nie był jak porządny obywatel, który powinien wiedzieć by jeździć na trzeźwo. Ba, za prędkość też powinni złapać i strzelać, bo nie zastosował się z premedytacją do obowiązującego prawa. W dodatku obaj wymienieni kierowcy narażali tym czym zawili zdrowie i życie innych osób na drodze. Ten gość akurat raczej niewiele mógł zrobić nikomu, a stracił życie.

Nie chodzi o to, że był winny i że powinien dostać na co zasłużył. Chodzi o to, że dostał karę niewspółmierną do zachowania. Zresztą taką karą nie każe się nawet wielokrotnych morderców w tym kraju...Strzał mierzony, z bliskiej odległości wykonywany przez osobę, która strzelać powinna umieć zdecydowanie lepiej niż pierwsza lepsza osoba chwytająca shotguna. Mogąc strzelać po nogach strzela w głowę, gdy typ ciągle był w pozycji stojącej...Gdzie tu wypadek?
 
CEMZs73W8AAclJh.jpg:large



Dobrze, że nie użyli pocisków Ziemia-Powietrze/ Ciężki tłum do opanowania...
 
Ogólnie to powinnie zamiast radarów postawić rakietnice żeby obowiazkowo strzelały do każdego kto przekroczy prędkość bo bardziej zagraża życiu innych niz ten chłopak.
 
Jakie typy na dzisiejsze mecze? Według mnie będzie 1-1. (Tevez, Cristiano)

Juventus FC: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra; Marchisio, Pirlo, Sturaro, Vidal; Tevez, Morata.
Ławka rezerwowych: Storari, Barzagli, Padoin, Pepe, Pereyra, Llorente, Matri.

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo; Ramos, Kroos, Isco, James; Bale, Ronaldo.
Ławka rezerwowych: Keylor Navas, Illarra, Lucas Silva, Coentrão, Arbeloa, Jesé, Chicharito.

Sturaro w pierwszym, a Pereyra na ławie? Nie spodziewałem się.
 
Carvajal :confused: Co on zrobił przy tym karnym, z takiego kąta...

Ramos dzisiaj przerzutami to podaje piłki chłopcom od podawania, słaaabo.

EDIT: Co ten komentator pierdoli,że Varane co mecz ma 2-3 przemachnięcia i głupie błędy? On ogląda jakies inne mecze? Fifę na amatorze, czy jak?
 
Spokojnie, u siebie Real wrzuci z 2-3 bramki minimum. Ogólnie wczoraj gra Bale i Ramosa to jakieś nieporozumienie. Tragedia. Gareth w ogóle nie widoczny, a Ramos chyba nie wykonał żadnego celnego, górnego podania. Jak dla mnie to Real powinien wyjść 4-3-3 z Jamesem, Chicharito i CR7 z przodu. Bale ławka. Ale wiadomo póki ktoś z trójki BBC jest zdrowy to gra, niezależnie do formy...
Ogólnie jak Chicharito wbiega na boisko to widać, że całe serce w to wkłada. Biega, walczy o każdą piłkę, stara się.
 
Spokojnie, u siebie Real wrzuci z 2-3 bramki minimum. Ogólnie wczoraj gra Bale i Ramosa to jakieś nieporozumienie. Tragedia. Gareth w ogóle nie widoczny, a Ramos chyba nie wykonał żadnego celnego, górnego podania. Jak dla mnie to Real powinien wyjść 4-3-3 z Jamesem, Chicharito i CR7 z przodu. Bale ławka. Ale wiadomo póki ktoś z trójki BBC jest zdrowy to gra, niezależnie do formy...
Ogólnie jak Chicharito wbiega na boisko to widać, że całe serce w to wkłada. Biega, walczy o każdą piłkę, stara się.
i wypuszczenia Bale'a piłki na 10 metrów jak na amatorów, haha. omg.
 
i wypuszczenia Bale'a piłki na 10 metrów jak na amatorów, haha. omg.
No tak mi się wydaję, że odkąd tak pocisnął Bartre to mu się wydaje, że na każdego to podziała. Strasznie mi szkoda, że przez to, że Bale musi grać cierpi taki gracz jak właśnie Chicharito, który w obecnej formie dużo więcej daje drużynie :(
 
No tak mi się wydaję, że odkąd tak pocisnął Bartre to mu się wydaje, że na każdego to podziała. Strasznie mi szkoda, że przez to, że Bale musi grać cierpi taki gracz jak właśnie Chicharito, który w obecnej formie dużo więcej daje drużynie :(
nop, a najlepsze jest to, że Chicha prawdopodobnie wróci do United, a przy Bale'u będzie Real stał murem. #$$$
 
Jak na rewanż Ancelotti wyjdzie identycznym ustawieniem jak wczoraj, to się wkurwię.
 
Kombinują kurwa z tym CR'em i Bale'm na szpicy, to skrzydłowi są. Owszem, CR często zbiega do środka, ale jednak zbiega, a nie stoi tam. Na rewanż Isco/James/Bale na ławe, a patrząc na obecną formę, to James grać musi, więc zostaje któryś z tej dwójki, a za niego Chica.
 
Problem Realu leży tez w obronie, bo obecna forma dwóch bocznych obrońców to jest skandal, obaj dają się gwałcic z rozłożonymi nogami. Marcelo to w ogóle znowu otworzył u siebie bezpłatna autostradę.
 
Na rewanż Isco/James/Bale na ławe, a patrząc na obecną formę, to James grać musi, więc zostaje któryś z tej dwójki, a za niego Chica.
Jak dla mnie bezdyskusyjne jest to, że Bale powinien usiąść. Mimo, że Isco nie zagrał wczoraj zbyt dobrego spotkania to i tak więcej daje drużynie.
 
Back
Top