Piłka nożna

Jak słyszałem, że kibic dostał w szyję to od razu pomyślałem, że policja strzelała...

Dziwię się mimo wszystko, że po tylu latach walki z policją któryś wariat (a takich niemało w różnych ekipach) nie wpadł na pomysł by walczyć bronią jakiej używają ich najwięksi wrogowie, czyli jakąkolwiek palną. Niby klasyfikacja czynu inna i pewnie nie byłoby napaści na funkcjonariusza z użyciem ostrego narzędzia tylko już próba zabójstwa. O ile by złapali sprawcę/sprawców :P No, ale tak wielu awanturników nie myśli o konsekwencjach zabawy w chuligankę, że jestem zdziwiony, że nawet o pojedynczych takich przypadkach nie słyszałem...Choćby ktoś ze śrutu strzelać miał, a nie od razu z palnej, bo o gładkolufowe to by ciężej niż o śrutówki czy ostrą pewnie było ;-)

Nie mówię, że popieram jak ktoś ma to tak zinterpretować...Dziwię się jedynie :) Gdy taka wola walki w niektórych drzemie i nie raz słyszałem chętki skakania po głowach rywalizującej ekipy bądź policjantów.
 
Prawilne chłopaki zawsze bez sprzętu ziomuś.
No właśnie i te zasady były niejednokrotnie łamane, ale jednak zwykle między ekipami, a niezbyt słyszało się o takich próbach względem policji, poza kamionką i innym obrzucaniem co jest pod ręką.

Arlovski. Piłką się interesowałem od dzieciaka, na mecze jeździłem, więc się wypowiadać będę. Jak masz takie posty umieszczać to w ogóle nie pisz albo powiedz czemu Ci te łapy tak bardzo po tym opadły? Nie poznałeś żadnego wariata ze sfer kibicowskich nigdy? Ja poznałem wielu, ale mimo wyrażanej niechęci do policji nie pamiętam przypadków by wobec nich użyto innego rodzaju broni tak by wyrównać choć nieco szansę. Jak zaznaczyłem nie chodzi mi już o to by cała ekipa z takim zamysłem się zebrała, ale pojedyncze osoby. W Argentynie czy Brazylii broń palna była na porządku dziennym, a "opadanie łap" to mało skuteczne rozwiązanie problemu ;-)

A mat jak zwykle przytakujący każdemu postowi, który mnie w jakiś sposób obraża, eh :D

Zresztą sam zainicjowałeś wątek nie konkretnie o piłce, a sprawach kibicowskich i postrzelonym chłopaku z Knurowa ;-)
 
Born jak dla mnie to ty mogłeś jeździć na mecze zanim piłkę nożną w ogóle wymyślono a opad łap spowodowało to zdanie
Dziwię się mimo wszystko, że po tylu latach walki z policją któryś wariat (a takich niemało w różnych ekipach) nie wpadł na pomysł by walczyć bronią jakiej używają ich najwięksi wrogowie, czyli jakąkolwiek palną.
jeżeli ty nie widzisz nic dziwnego w tym co piszesz to może ja jakiś dziwny jestem?
 
Znałem tego synka. Na razie robi się spokojniej, ale było już ostro z zadymą pod szpitalem.


Edit.

Pośpieszyłem sie, wlasnie kolejne kordony przejeżdzają obok mojego domu bo ludzi coraz wiecj sie zbiera w innych miejscach.
Małe Baltimore u mnie w miasteczku :(
 
Znałem tego synka. Na razie robi się spokojniej, ale było już ostro z zadymą pod szpitalem.


Edit.

Pośpieszyłem sie, wlasnie kolejne kordony przejeżdzają obok mojego domu bo ludzi coraz wiecj sie zbiera w innych miejscach.
Małe Baltimore u mnie w miasteczku :(

Tyle że tam koleś był niewinny, tu koleś sam niejako się o to prosił, wiedział co robi wchodząc na murawę i wiedział co robi nie opuszczając jej na wezwania.
A po za tym jak ma być dobrze w kraju gdzie kibol może robić wszystko i nikt nie ma prawa mu przeszkadzać bo każda interwencja to zło?
Byłem dzisiaj na meczu, w okolicy stadionu sklep i standardowe krojenie się odbywało, podjechała s.ka i zajęła się chłopakami a co robili ludzie pod kasami? Domagali się wypuszczenia złodziei znanymi dobrze przyśpiewkami bo przecież wolno kraść, wolno demolować a policji już nie wolno przeszkadzać bo potem jest krzyk.
 
Tyle że tam koleś był niewinny, tu koleś był winny i sam niejako się o to prosił, wiedział co robi wchodząc na murawę i wiedział co robi nie opuszczając jej na wezwania.
A po za tym jak ma być dobrze w kraju gdzie kibol może robić wszystko i nikt nie ma prawa mu przeszkadzać bo każda interwencja to zło?
Byłem dzisiaj na meczu, w okolicy stadionu sklep i standardowe krojenie się odbywało, podjechała s.ka i zajęła się chłopakami a co robili ludzie pod kasami? Domagali się wypuszczenia złodziei znanymi dobrze przyśpiewkami bo przecież wolno kraść, wolno demolować a policji już nie wolno przeszkadzać bo potem jest krzyk.


A czy ja napsiałem że był niewinny? Napisałem co sie dzieje. I nie wiem czy policjant cos zrobil zle, czy mial prawo czy nie, czy powinien tak strzelać..nie wiem, mysle ze to brak doswiadczenia, np w trakcie marszu niepodleglosci gdzie byly prawdziwe burdy policja duzo bardziej doswiadczona byla i nie bylo tragedii, tutaj tak ostro nie ma, widac ten policjant nigdy nie uczestniczyl w takich akcjach i tyle.
 
To czemu Ty nie wyjdziesz z tą inicjatywą w swoim kręgu kibicowskim? :lol:
Bo wyrosłem z tego środowiska na szczęście już, a i tak zawsze mnie bardziej interesowało wspieranie drużyny niż uczestniczenie w akcjach, które mogłyby mi złamać przyszłość, choć i takie były, ale szybkie nogi pomagają, nawet "postrzelone" gumką ;-)

Widzę, że nikt nie zrozumiał tego popuszczenia wyobraźni w myśl hasła "Kto mieczem wojuje od miecza ginie". No, ale rozumiem, że w Waszych kręgach sami spokojni chuligani, rozsądni i w ogóle niełamiący prawa ;-) Skoro policja to wróg numer jeden każdego chuligana to dziwię się, że nie znalazły się wyjątki, które by się takich czynów dopuściły gdzieś w Polsce, gdzie są więksi debile i machający sprzętem też zagrażającym mocno życiu drugiego człowieka. Puste hasła co do policji, jednak ekipy wolą rywalizować ze sobą, a policję ewentualnie obrzucić kamieniami i bluzgami mogą.

Co do strzelania, kiedyś było prawo, że mogą strzelać "z biodra" i od pasa w dół, ale pewnie się to zmieniło. W końcu prawa coraz ostrzejsze dla zwykłych ludzi jak i kibiców ;-) Zresztą strzelanie w mieście zawsze rodzi niewinne ofiary, ale i tak się na to pozwala policji w dalszym ciągu.
@Arlovski to była luźna dygresja i zastanowienie się czemu jakiś hardcore'owy hool nie chciał walczyć z policją "ich bronią", bo walka gołymi rękoma czy kamieniami zwykle nie jest skuteczna w większym stopniu i jest to prowizoryczna "walka".... Czy ja do tego namawiam? Po prostu się dziwię, że w tym zwariowanym świecie nikt się tego nie dopuścił :D Czy to takie niewyobrażalne, że z tysięcy kiboli któryś wziąłby na wyjazd pistolet i w trakcie akcji strzelił? Dla mnie nie :-)
 
Last edited:
Miał prawo...strzelać od pasa w dół, tylko, ze policja w tym kraju nigdy go nie przestrzega!!

Nie przesadzajmy, gdyby nigdy go nie przestrzegała, to by zawsze kogoś zabijała, mialbys kilkadziesiat takich smierci miesiecznie
 
Nie przesadzajmy, gdyby nigdy go nie przestrzegała, to by zawsze kogoś zabijała, mialbys kilkadziesiat takich smierci miesiecznie

Ale co mnie obchodzi jakaś drogówka czy krawężniki szukające piwkujących ludzi. W Bydgoszczy kibic stracił oko, teraz kibic nie żyje, co się działo zGKS K. w Mydlnikach. Oni na juwenaliach potrafili zabić człowieka, bo im się pociski pomyliły. No kurwa jak nie umieją broni obsugiwać to niech jej nie biora do reki.
 
Ale co mnie obchodzi jakaś drogówka czy krawężniki szukające piwkujących ludzi. W Bydgoszczy kibic stracił oko, teraz kibic nie żyje, co się działo zGKS K. w Mydlnikach. Oni na juwenaliach potrafili zabić człowieka, bo im się pociski pomyliły. No kurwa jak nie umieją broni obsugiwać to niech jej nie biora do reki.
Dodam tylko że kibic, który stracił oko w Bydgoszczy jakiś czas po tym incydencie zmarł z tego co słyszałem...
 
Podsumowując: Born dziwisz się czemu chuligani nie strzelają do policji?
Nie, dziwię się, że skoro policja to największy wróg i walczy z kibolami strzelając to nie znalazł się ani jeden gdzieś, choćby w mieście noży i maczet, który stwierdziłby "kur...to nie ma sensu, muszę walczyć tym co oni by coś zdziałać".

Dla mnie walka ekip zawsze powinna mimo wszystko odbywać się wg zdrowych zasad, bez sprzętu, jakiegokolwiek. Tylko policja go używa ;-)

@halibut. Wiesz, od pasa w górę do głowy też sporo miejsca, ale wciąż takiego, w które nie powinni trafić. Ja akurat dostałem w udo niegdyś, ale bardzo wiele osób obrywało po brzuchu, klacie czy plecach. Na szczęście nikt po głowie, najbliżej tego miało jakieś starsze małzeństwo, które potem dało info do portalu, że kula przeleciała im przed oczami dosłownie. Zupełnie postronne osoby. Tak wygląda strzelanie w miejscach publicznych.
 
Ale co mnie obchodzi jakaś drogówka czy krawężniki szukające piwkujących ludzi. W Bydgoszczy kibic stracił oko, teraz kibic nie żyje, co się działo zGKS K. w Mydlnikach. Oni na juwenaliach potrafili zabić człowieka, bo im się pociski pomyliły. No kurwa jak nie umieją broni obsugiwać to niech jej nie biora do reki.


Dalej nie oznacza to, że ZAWSZE zabijają, ze ZAWSZE lamia prawo jak to napsiales, tylko oznacza to ze zrobili to kilka razy. ZAWSZE to za duze slowo. Tego sie uczepilem
 
Błędy się zdarzają...jak np. mandat, który kiedyś kolega dostał "Za urzywanie słów wólgarnych", ale błędy, gdy się strzela mogą kosztować życie, a nie pareset złotych. No, ale z tymi juwenaliami to była gruba przesada. Żaden policjant nie powinien był pomylić kul gumowych z ostrymi. Chyba, że totalnie najebany daltonista. Wkur**łem się przypomnieniem tamtej sytuacji :-/ I to kur** jednak juwenalia, a nie ustawka chuliganów, gdzie mogliby akurat zadziałać szybciej niż myśleć ;]
 
Nie, dziwię się, że skoro policja to największy wróg i walczy z kibolami strzelając to nie znalazł się ani jeden gdzieś, choćby w mieście noży i maczet, który stwierdziłby "kur...to nie ma sensu, muszę walczyć tym co oni by coś zdziałać".

Albo masz 11 lat albo to mega prowo. Lubię cię born chociaż nie czytam twoich dłuższych wpisów (może dlatego Cię lubię :D) ale to pozostawię bez odpowiedzi bo szkoda mi klawiatury.

PS: TEAM PACMAN!
 
Gdybym miał tyle to raczej bym takich pomysłów nie miał. Mam 30 i brnie do 31.

Kogo miałbym niby tym tekstem prowokować? Widziałem jak i słyszałem od dobrych źródeł o nie takich wariatach. Podejrzewam, że po prostu do tępych łbów im nie przyszło, że walka kamieniami i na pieści z policją nie ma sensu, a wcale nie dbali o to by czasem nie iść za policjanta siedzieć ;-) Potatuowane twarze z logami klubów. Czy ktoś taki myśli o przyszłości i nie łamaniu prawa zatrzymując auta i chcąc się napier**lać ?;-)
Chciałbym wiedzieć po prostu co Cię w tym tak dziwi. Są ludzie co rodziny zabijają własne, a co dopiero gość, który raz kogoś porżnie kilkadziesiąt razy nożem, kamieniami obrzuca policję. To takie niewyobrażalne by choćby jeden z tysięcy kiboli ogarnął sobie jakąś broń palną by nią powalczyć w jakiejś zadymie?;-) Słabo z Twoją wyobraźnią Andrei :P Bez urazy! :-) Nie ma sensu kontynuować chyba dalej :-)
 
mecz z Crystal cienki ale najważniejsze że majster już jest! :)
CEGA231XIAA72W3.jpg

CEGC-uXWIAAJy6r.jpg
 
Embedded media from this media site is no longer available


szukal zadymy to ja dostal... bezmozg nie ojciec, szkoda dziecka
 
mecz z Crystal cienki ale najważniejsze że majster już jest! :)
CEGA231XIAA72W3.jpg

CEGC-uXWIAAJy6r.jpg
sorry, że spytam, ale który ostatnio w wykonaniu CFC nie był 'cieńki'? skuteczności Jose nie odmówię, kurwa tyle krzyczałem o niego dla United, teraz to sobie mogę pooglądać porażki z WBA. omg.
 
Back
Top