Piłka nożna

B17fuOxCQAEIGPl.png
 
City zjebało z QPR



mam nadzieje że Arsenal jutro dupy nie da z Swansea i wejdzie już do 4 do końca sezonu.



Chelsea raczej mistrz już, Soton powinno spuchnąć w trakcie sezonu, ale może im się uda 4 utrzymać, bo Liverpool tragiczny, United też gra jakby chciało a nie mogło.
 
czego fcb brakuje? proste...



B1_J7TzIUAAG5y6.jpg:large




:) jedyny czlowiek z barcelony ktorego tak szanowalem.
 
@baju 100% racji. Mimo, ze fanem Barcy nie jestem to do gościa miałem szacunek. Kogoś takiego brakuje w FCB.
 
https://www.youtube.com/watch?v=bEb8Q34OPu8



ładnie, Ajax wygrał 4:2 Milik strzelił 2, a dla Cambuur jakiś Steblecki strzelił gola też (22 lata ma)
 
Steblecki strzelił gola, do repry go :-)! A tak serio, to kiedy Milik wyjdzie od pierwszej minuty to zawsze coś wsadzi.



P.S. Puyola też mega szanowałem. Pamiętam jak w jakimś meczu gość go trącił z główki i Ronaldinho wystartował do tego zawodnika, a Puyol podbiegł i zaczął odciągać R10.
 
Po chuj ludzie przyjmuj ja się tak zastanawiam,



PS wiem koszty transportu jeśli rozprawa miała by się odbyć, ale przecież to jest paranoja ;>
 
Komuna pełną gębą. Ja nie potrafiłbym przyjąć takiego mandatu.



Teoretycznie koszt wachy z Wawy do Radomia to jakieś ~100 zł, ale trzeba doliczyć do tego dzień wolny z roboty... Aczkolwiek gdyby każdemu wyznaczyli rozprawę na ten sam dzień to w pięciu jednym samochodem możnaby się zabrać i trochę inaczej wtedy to wygląda (finansowo).
 
cypher ale najpierw i tak przyjdzie listownie, bo wyrok może zostać wydany zoacznie ( pewnie skazujący )



Za nic w świecie bym nie przyjął mandatu za takie coś, bardzo łatwo wg mnie się obronić w sądzie.
 
ciekawostka



na ta chwile ósma Pogon Szczecin traci 6 pkt do liderujacej Legii , gdyby juz dzis był podział punktów, to traciliby do legiii tylko...3 pkt



#najbardziej wyrownana liga swiata



:-)
 
http://www.weszlo.com/2014/11/12/fifa-oglasza-nominacje-do-najladniejszej-bramki-roku-obejrzyj-i-zaglosuj/
 
Mączyński, Grosicki póki co najsłabsi z naszej reprezentacji niestety, spokojnie zaczęliśmy, po tej akcji z poprzeczką i słupkiem nasza gra strasznie siadła. W tej sytuacji, Grosicki powinien ładować z pierwszej, bo bramkarz dopiero co wstał po próbie interwencji przy strzale Milika, a obrońca Gruzji bardzo słabo się ustawił.
 
Back
Top