Piłka nożna

Znów kursy spadły na CR'a, teraz będzie faworytem, a do niedawna było jeszcze ponad 4.00 na niego.



Komentator genialny!
 
trzecia bramka podobała mi się najbardziej...



ten dwumecz to dla cristiano duży krok w kierunku złotej piłki.



dodatkowo kosztem ibrahimovica.



z innej beczki- właśnie przeglądając wyniki spostrzegłem, że nasz piątkowy pogromca słowacja zremisował z debiutującym na arenie międzynarodowej- gibraltarem.



kurcze, żeby tylko nie wpadlii na naszych w losowaniu grup euro....
 
FIFA unieważniła wynik meczu RPA - Hiszpania (1:0). Jako powód podano przekroczenie limitu zmian przez hiszpańskiego selekcjonera, Vicente del Bosque. W końcówce spotkania kontuzji doznał bramkarz Vóctor Valdós. Początkowo między słupkami stanąć miał Alvaro Arbeloa, jednak po chwili zmieniono decyzję i na boisko wszedł inny golkiper, Pepe Reina. Wcześniej Del Bosque dokonał już dozwolonych podczas meczów towarzyskich sześciu zmian. W efekcie reprezentacja RPA nie otrzyma żadnych punktów do rankingu FIFA, a "La Furia Roja" w 2013 roku wciąż ma na koncie tylko jedną porażkę. Mistrzowie świata i Europy dali się pokonać Brazylii w finale Pucharu Konfederacji.


 
"Marca" ujawiniła wielce prawdopodobny skład koszyków przed losowaniem grup



koszyki_brazylia_screen_ms_650.jpeg




Niezły grupy śmierci można by wylosować



Mój typ GER, ENG, FRA, MEX :-)
 
nieporozumienie belgia ,szwajcaria kolumbia w pierwszym koszyku ,



moga byc grupy smierci



Brazylia holandia francja meksyk



niemcy portugalia wks usa



Voranek trzech europejskich druzyn nie moze byc w jednej grupie
 
Na tych mistrzostwach bedzie pare takich grup gdzie ciężko będzie wytypować faworyta. Nic tylko czekać na losowanie, a poźniej na mundial
 
podobnie bylo jak gralismy w skladzie ligowy i wygralismy mecz


Nie pamiętam o jaki mecz chodzi ale jak graliśmy samymi ligowcami to to nie był raczej oficjalny termin fifa. Więc sytuacja zupełnie inna niż ta. Nie wiem jak się mają do tego przepisy ale sytuacja na maksa dziwna. Ale jest to też szansa dla nas, każdy mecz w pizde to Nawałka robi 4 zmiany i wyniki anulowane:)
 
Zychal wiem:) Ale Hiszpanie zrobili 7 zmian i im porażkę anulowano więc proponuję by w meczach o punkty przy niekorzystnym wyniku Nawałka robił 4 zmianę :D Taka recepta na sukces.
 
Arlovski - ale jak przegrasz mecz to nie tracisz punktow, wiecz czy mecz jest przegrany czy anulowany to nic nie zmienia :). Mit obalony.
 
nieporozumienie belgia ,szwajcaria kolumbia w pierwszym koszyku


Zychal, co w tym takiego dziwnego? Kolumbia - 4 miejsce w rankingu FIFA, Belgia - 5, Szwajcaria - 7. Dyskutować można o wymierności tego rankingu, ale to inna para kaloszy, nie wiem w jaki inny sposób miałyby być dzielone koszyki.
 
dziwne bo np Holandia jest w drugim a francja w trzecim a mysle ze by ograly w/w dryzyny , a



wgl ten ranking jes do dupy:P
 
Jest bardzo do dupy :) no ale nie można układać koszyków pod kątem teoretycznym, jakaś podstawa musi być :)
 
szwajcaria? O.o



z tego co pamietam to sie na ktoryms euro smiano ze szwajcarii i austrii (chyba jak robili mistrzostwa, albo jak my bylismy w gr. z austria), a tutaj pierwszy koszyk? widac nie jestem na biezaco :-)
 
no nie jestes, w cuglach wygrali swoja grupe, slaba bo slaba ale to juz mniej wazne.


i pomyslec ze za beenhakera bylismy na 16 miejscu eh
 
no nie jestes, w cuglach wygrali swoja grupe, slaba bo slaba ale to juz mniej wazne.


To tak jak Polska przed Japonią i Koreą. Już na samych mistrzostwach pewnie zaprezentują się podobnie jak ekipa Engela.



***



Wiadomo coś nt. zdrowia typa, którego skasował Pazdan?
 
ja ubolewam, bo nie mam podlaczenia do neta (z wiadomych przyczyn :>) i nie moge odblokowac gagnam style chociaz czasem wychodzi, nie wiem na czym to polega. :C



raz idzie raz nie, dziwne.



jutro Pogon bije Legie, co? :)



podobno chlopaki liczna grupa pojechali, jakies tam dziwne zakazy barw, ale nie sadze, ze skonczy sie to spokojnie. przykre, ze najwiekszy mecz przyjazni teraz stal sie wrogim terenem.
 
Back
Top