Piłka nożna

Wszedl i po 4 minutach ....



http://www.dailymotion.com/video/x159icp_real-valladolid-2-2-malaga-great-goal-pawlowski_sport'







Milik na bramke potrzebowal 12 minut ale rowniez urwal punkt dla swojej druzyny :)



 
Ale ładnie to zrobił Pawłowski, klasa!



Co dzisiejszych derbów Madrytu, których tradycyjnie nie obejrzę z powodu KSW, to czuję,że remis wisi w powietrzu... Ale obym się mylił. Mam nadzieję,że reszta sie przebudzi, bo póki co to tylko Lopez,Ronaldo i Di Maria grają dobrze, Isco trochę formę stracił chyba.
 
Go go Spurs!!



Jest moc w tym meczu. I prowadzenie powinno być co najmniej jeszcze jedną bramką więcej.
 
Eriksen świetna pierwszsa połowa genialna, a teraz jestem bardzo ciekaw, jak Mourinho może sadzać Matę na ławce. Wszedł i odmienił mecz.
 
Gówno kurwa. Takto jest jak się nie strzela bramek w takich sytuacjach. Stracone 2 punkty przez koguty. A Mata mistrz. Przecież on dziś był najlepszy z całego środka Chelsea, też nie rozumiem jak go może sadzać na ławce Jose.
 
Arsenal wygrywa i umacnia sie na fotelu lidera. Co do meczu to Tottenham byl lepszy w pierwszej polowie, a Chelsea w drugiej. Czerwona kartka tylko dla Torresa to niesprawiedliwa decyzja, Vertonghen powinien juz wczesniej dostac zolta niz za wslizg na Ramiresie. Jak to powiedzieli komentarze C+, czerwone kartki dla obu albo dla zadnego.
 
Troche poniosla mnie fantazja, ale Arsenal dawno nie byl na szczycie tabeli, a ja jako ich kibic chcialbym, zeby tam zostali :)
 
@baju



Rosłoń powiedział, że jak Arsenal wygra to umocni sie na szczycie tabeli, ale po chwili sie zreflektował, że na tym etapie sezonu jest to bezsensowne :)



Co do kolejki PL to sypneło niespodziankami. Porażka United i tylko siedem punktów po sześciu kolejkach to bardzo mało jak na taki klub i taką kadre, ale chyba tamten sezon podobnie zaczeli. City nie umie chyba utrzymać formy, rozbicie United w derbach w tamtej kolejce, a teraz porażka z AV. Southampton zaskakuje wynikami, ale nie spodziewam się utrzymania formy przez ten zespół. Dół tabeli tez niespodziewany dla mnie, Fulham, Norwich i West Ham nieźle sie wzmocniły, szczególnie dwa pierwsze zespoły.



Włączyłem sobie końcówke meczu United, Januzaj dużo wiatru robił, Berahino wykorzystuje swoje szanse, hat-trick w COC, bramka w mlodziezowce, ostatnio z Arsenalem i teraz z United.
 
Jest dobrze. Spurs remis, United i City porażki. Teraz Arsenal zremisuje, spodziewam się wielu goli. Jutro Liverpool wskoczy na pozycję lidera za sprawą demolki na Sunderlandzie :)
 
Rosłoń powiedział, że jak Arsenal wygra to umocni sie na szczycie tabeli, ale po chwili sie zreflektował, że na tym etapie sezonu jest to bezsensowne :)


No ja raczej zrozumialem, że na tą chwilę to Spurs są na czubie, to i Arsenal nie ma sobie czego umacniać xD



W tym sezonie "romansuję" z Liverpoolem więc trzymam kciuki wraz z Comberem.
 
Mnie sie wydaje, ze chwile przed ta wypowiedzia mowili o meczu Swansea-Arsenal i tak to odebralem :)
 
Ja licze na trójkę Lpool,Arsenal,Spurs. Byłoby świetnie,zeby tak wyglądało TOP 3 na koniec sezonu, chociaż wątpię w to,ale tylko tak sobie marzę... ;)
 
Real gra najtragiczniejszą piłkę od 4 lat, źle się to ogląda. Nie widzę tego sezonu,pora się kurwa obudzić, a nie liczyć na cuda Lopeza i bramki Ronaldo.
 
smutne czasy nastaly dla kibicow United chyba, wiare mam, ale nastawiam sie na najgorsze. ja pierdole.



Real rowniez koncertowo, mogli za 5mln Ville sciagnac i mieliby wiekszy pozytek z tego okienka transferowego. IMO.
 
Barca Villi do Realu to by nawet za 50 mln nie puściła pewnie, a i ze względu na historię,to wątpię aby któryś z graczy niedawno grających w Blaugranie mógłby przejść do Real w ciągu kilku lat.
 
Pete Boyle, autor wielu przyśpiewek związanych z Manchesterem United, wyraził oficjalnie swoje poparcie dla utworzenie śpiewającej sekcji na trybunach Old Trafford. Nowy pomysł władz United zostanie sprawdzony podczas meczu Ligi Mistrzów z Realem Sociedad.



devilpage.pl







Szok w Anglii takie rzeczy?:-)
 
<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13.333333015441895px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">Pete Boyle, autor wielu przyśpiewek związanych z Manchesterem United, wyraził oficjalnie swoje poparcie dla utworzenie śpiewającej sekcji na trybunach Old Trafford. Nowy pomysł władz United zostanie sprawdzony podczas meczu Ligi Mistrzów z Realem Sociedad.






Pomysl ze spiewajacym sektorem ma juz pare lat jednak byl blokowany przez przepisy BHP czy tam straz pozarna. Problem ogolnie polega na tym ze wiekszosc spiewajacych jest pod zadaszona czescia Stretford End i o ile na samym SE atmosfera jest spoko to reszta stadionu nic nie slyszy przez ta blache. Druga sprawa to postac samego Boyle'a ktory nie wszystkim kibicom pasuje i to tez moze sie odbic na frekwencji i jakosci tego projektu.Przypuszczam ze nie ma za duzego zainteresowania bo sam Pete przed meczem w sobote namawial ludzi aby wpisywali sie na liste.
 
Back
Top