Piłka nożna

Co tam sie kurwa stało na koniec, spalony? Bo włączyłem teraz i nie zauważyłem za co anulował bramkę Błaszcza.
 
co to było???????



fakt druga połowa była identyczna jak ta z Mołdawią, ale gol był kurwa prawidłowy...
 
Wyruchali nas bez wazeliny, jebany szmaciarz, pierdolona mafia, pewnie nawet żadnych konsekwencji nie będzie, wobec jawnego wydymania. Takiego złodziejstwa w piłce nożnej to ja chyba nie widziałem od MŚ w 2002 roku.
 
Faktycznie spalony był pod koniec meczu, ale za tę akcję z Sobotą to jestem skłonny zabić.
 
ja miałem w głowie obraz linczowania liniowego :D



dają dupy non stop, a i tak emocje u człowieka wywołują
 
Karnego ukradli, w ostatniej akcji wydaje mi sie ze byl spalony - w sytuacji gdy polski pilkarz strzelal przewrotka Mierzejewski znajdowal sie na pozycji spalonej (jedynie obronca byl blizej bramki niz on a musi byc 2 zawodnikow).







Okradli prawie tak samo jak Legie :<.
 
Sytuacja, gdy piłkarz drużyny atakującej w momencie kierowania do niego podania znajduje się na linii przeciwnej druzyny i jest bliżej linii bramkowej przeciwnika ale bliżej niż piłka i jest przedostatnim zawodnikiem drużyny przeciwnej.



Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz). Warunek, że jest bliżej bramki niż piłka oznacza, że nie ma spalonego, jeśli zawodnik podający jest bliżej bramki niż zawodnik, do którego piłka jest podawana.



tu masz opis co to jest spalony.



Mierzejewski przed soba mial tylko obronce
 
Sniady chujek z lini bocznej ograbil Polakow z gola i rzutu karnego, jak zazwyczaj wyje ze smiechu z gry reprezentacji tak mi dzis ich poprostu szkoda, bo widac ze zostawili serducho na boisku i podobała mi się ich gra. Jak to mówi Xavi z downem - był remis ale byliśmy drużyną lepszą, Wielkie propsy dla Krychowiaka, świetny mecz w jego wykonaniu, motor druzyny, walczak. Tak samo Boenish, jakby chłopak schudł troche i porobił kondycje to by był naprawde solidnym lewym obroncą a Wawrzyniaka o ryju karpia zjada już na śniadanie bez żadnego problemu. Do tego fajny przeglad pola, rozciąganie gry i solidne wjazdy lewa strona.


Na minus młode pazie - Zieliński i Wszołek oraz Szukała. Kalectwo, strata piłek i brak ogarniania tego co się dzieje na boisku. To, że stracilismy tylko jedna brame z takim nieogarem jak Szukała, to prawdziwy cud.

A co do innych - CR w reprze strzelił bramke, biedni kibice chcieli żeby mu poszło w pięty i skandowali 'Messi'... To im wklepał jeszcze dwie :)
 
ehh te emocje rzeczywiście się zapędziłem, ale pozostaje jeszcze sprawa z karnym, a liniowego nawet jak miał rację i tak bym...
 
[strike]Faktycznie spalony był pod koniec meczu,




Gdzie kurwa Ty ten spalony widziałeś? Alkohol pora odstawić,bo jakies zwidy masz.[/strike]




(jedynie obronca byl blizej bramki niz on a musi byc 2 zawodnikow).


Zawsze myślałem,że liczy się tylko ostatni obrońca, a wyjebane w bramkarza...



Jeżeli tak to przepraszam, ale kurwa i tak był chyba na równi. I z tego co mi się wydaje, to czy on nie blokował tej piłki ręką?
 
Mierzejewski byl na spalonym po strzela polskiego zawodnika przewrotka. Tak mi sie wydaje, nie analizowalem tej sytuacji dokladnie.
 
Hubi- alkoholu nie odstawię, ale ty za to mógłbyś poczytać zasady gry w piłkę nożną ;)
 
Ja pierdole. Hubi milion postow w temacie pilka nozna, a nie wie co to spalony :-).
 
i po ptokach :-)spalony byl .ale kurwa ten cygan jebany gdzie widzial spalonego przy akcji soboty ?
 
Młody jest, też kiedyś opieprzyłem wszystkich dookoła z pianą w pysku, zanim dorośli nie wytłumaczyli mi o co chodzi :)
 
albo przy jedynym sensownym zagraniu (dośrodkowaniu) Wszołka



btw po kiego Waldek Waldka ściągał?
 
Bo nic Waldek nie gral. Wszolek i Mierzejewski tez nic nie wniesli. Mi sie podoba Klich. Lewy wkoncu tez cos zagral w kadrze. No coz Fornalik out i budowac kadre oparta na mlodych chlopakach. Zwlaszcza ze u21 tez raczej sie zegna z ME.
 
Wyruchali nas bez wazeliny, jebany szmaciarz, pierdolona mafia, pewnie nawet żadnych konsekwencji nie będzie, wobec jawnego wydymania. Takiego złodziejstwa w piłce nożnej to ja chyba nie widziałem od MŚ w 2002 roku.


Bez przesady, nie tak dawno FCB wygrywała po większych wałkach... oops :-)







Spalony był, ale ten karny powinien być przyznany.







E: nie rozśmieszaj.



A prawie zapomniałem - Lewandowski jest jakiś niedorozwinięty? Co on kurwa Polskich kibiców ucisza, bo w końcu udało mu się strzelić w reprezentacji? Nie lubie go.
 
Back
Top