Piłka nożna

Jak widzicie dzisiaj Legie?? Jest szansa na awans?? Moim zdaniem dużo zależy od pierwszej połowy, której Legia nie może przespać jak było to w poprzednich meczach/
 
Ostatni raz wierzylem w awans do LM jak Wisla miala Majda na bramce ;-) ale niestety trafiali na mocne(jak pamietam to przewinela sie barca i real) ekipy lub brakowalo kropki nad i.Nawet jak wygrają to nie wierze ze przejda 4 runde ( nie wazne na kogo by tafili).
 
Jak przejda Molde i beda rozstawieni to obstawiam 80% na awans do ligi mistrzow ;). Jezeli rozstawieni nie beda to trafia na klub lepszy od siebie i beda musieli walczyc :(.
 
Jak wygrają z Molde to mimo porażki w kolejnej rundzie mają zagwarantowaną grę w grupach LE. Myślę, że dadzą radę.
 
Legia zremisowała, ale awans jest. Najważniejsze, że Liga Europejska w razie czego jest zapewniona. W grze Legii podobają mi się te długie podania na skrzydła, ale albo są niecelne, albo kompletnie nie w porę.
 
Do 55 minuty wyglądało to całkiem nieźle, później Molde przycisnęło i Legia dała się zamknąć na swojej połowie. Ważne, że jest awans.
 
Jest awans. Teraz czekać na przeciwnika i liczyć na awans polskiego zespołu do Ligi Mistrzów, a jak nie to zostaje Liga Europejska
 
Dinamo Zagrzeb, Viktoria Pilzno i Steaua Bukareszt to są ekipy zdecydowanie do przejścia. Z resztą tą ostatnią Legia w LE pokonywała już zdaje się. FC Basel i Celtic Glasgow to też nie jest skazanie na pożarcie, 5 drużyn z czego większość jest do opier*olenia...jest pozytywnie Moim zdaniem.
 
najgorzej jak trafia na Steaua i Basel reszta jak dla mnie jest przy bardzo dobrym meczu legi do przejsca.
 
Real zniszczył wczoraj Chelsea 3:1, a moglobyć 4:1 gdyby nie minimalny spalony Moraty. Mecz o specjalnym znaczeniu bo naprzeciw RM był Mourinho :)
 
Też oglądałem i nie ukrywam że zwycięstwo ważne :) Zwłaszcza CR chciał chyba coś pokazać Mou po jego ostatnich słowach...


A akcja z kibicem który podbiegł do Cristiano też niezła :D
 
Podobno Anży wystawiło na listę transferową wszystkich piłkarzy... Podobno najdroźsi pierwsi polecą a więc Eto, Żyrkow (?) i Diarra (?)



A mecz Real - Chelsea dzisiaj o 21 na Polsat Sport Extra
 
@HubiSSJ3



Ribery zdobył potrójną koronę z Bayernem, więc jego wybór byłby sprawiedliwy, ale to samo było ze Sneijderem w 2010 roku jak z Interem zdobył trzy trofea, vicemistrzostwo świata z Holandia i króla strzelców turnieju, a nawet się w Top3 nie znalazł. Co roku w pierwszej trójce będzie Ronaldo, Messi i ktoś kto się wyróżniał w ciągu całego sezonu. Według mnie po transferze Neymara i możliwym Bale'a to ktoś z nich będzie kreowany na trzeciego piłkarza na świecie.



Co do dzisiejszego meczu Realu z Chelsea to cieszy mnie występ Ronaldo, była to świetna odpowiedź na słowa Mourinho. Isco ładnie wczoraj grał. Jestem ciekaw czy skład Chelsea to był ten juz podstawowy, troche dziwi brak Maty (najlepszego asystenta) i Luiza. Ten Marko van Ginkel, usłyszałem o nim dopiero po transferze do Chelsea, bo ligą holenderską się nie interesuje, ale nieźle wczoraj zagrał i jestem ciekaw czy będzie podstawowym zawodnikiem.
 
Ta czarna kurwa ze środka obrony Lecha powinna być jutro odwiedzona na treningu, by sobie z nią odpowiednio "porozmawiać".
 
3 minuty na strzelenie 1 bramki. Jest szansa.



2 minuty...



1 minuta...



Koniec...



Lech wygrał, ale przegrał...



Club Brugge 0:1 Śląsk Wrocław !
 
2 druzyny z Polski mialy awansowac dalej i zanosi sie na to ze tak bedzie, a ze Slask zamiast Rumakow to w sumie dobrze bo za tymi drugimi nie przepadam. Oby tylko Slask utrzymal prowadzenie.


Met. Donetsk 1-0 Kukesi

Kukesi awansuje dalej bo wygrali pierwszy mecz 2-0 :D.
 
Back
Top