Piłka nożna

Lech już zakończył niestety, przygodę z pucharami. Mam nadzieję, że się na ligę ogarną bo nieciekawie to wygląda. Dobrze, że to początek. Z dzisiejszego meczu, warta odnotowania oprawa, o którą mnóstwo znawców i internacjonalistów ma ból dupek : )



b43bd6b9-1f6e-4f96-9cb2-4a24e7f3467a.file
 
Rooney w rezerwach United ... coraz gorzej sie tam dzieje.



Gervinho z Arsenalu do ROmy za 8 mln Ł
 
potencjalni przejebani rywale slaska

Tottenham
Dynamo Kijów
Sporting Braga
Stuttgart
Rubin Kazań
Sevilla
Standard Liege
Fiorentina
Udinese
Spartak Moskwa
Alkmaar
APOEL Nikozja
Besiktas Stambuł
Salzburg
PAOK Saloniki
Saint Etienne
Genk
Dnipro Dnipropietrowsk
Trabzonspor
Partizan Belgrad
Betis Sewilla
Swansea
 
Jest może jutro transmisja z losowania ??



Piękny mecz. Pozostaje tylko niesmak, że bez zwycięstwa :)
 
Jako kibic Śląska chciał bym Tottenham! Sobota pokazał by temu Bale jak się gra w piłke!
 
Pizdeusze. Po takim blamażu to tam powinna pierdolnąć jakaś bomba w tym klubie - czyli poodsuwanie do rezerw tych przepłacanych, marnych kopaczy. Ale rumakowi pewnie jaj jak zwykle nie starczy by kogoś odsunąć a w nagrode jaśnie pan Arboleda (jaśnie pan murzyn, czaicie to:D)
wyjdzie w pierwszym składzie z Koroną. W ogóle jestem ciekaw kto zagra w niedzielę.
Kotor nie byłby sobą jak by czegoś nie odjebał, ten pajacyk przy rzucie rożnym, palce lizać. Lubie Cię człowieku ale zlituj się i skończ już karierę.
Nie ma usprawiedliwienia, nie ma nikogo kto zasłużyłby na cień pochwały. Winni są wszyscy, przepłacone panienki, trener bez pomysłu który podejmuje niezrozumiałe decyzje, zarząd który chyba nigdy nie pojmie tego, że działaniami minimalistycznymi się daleko nie dojdzie. Dzięki Rutek za te transfery. Teraz to się obejdzie. Weź już zostaw Tego Lecha i wracaj do swojej fabryki pralek.

Jak mówił kiedyś Cejrowski w jednym z programów: WSZYSTKICH WON! ZAWODNICY, TRENER, LEŚNI LUDZIE, WSZYSCY WON!
 
Kurcze, nie dałem rady zobaczyć Śląska a szkoda :[ Trzeba szukać jakichś powtórek ...
Wczoraj na OS mówili, że lekarze w Śląsku ocipiali bo Waldek ma jakieś nieziemskie wyniki testów wydolnościowych, ponoć stoją na tym samym poziomie co u piłkarzy Bayernu (???). Już tydzień temu pisałem, że polskiej lidze długo nie pogra i walczy o kontrakt - jak na razie 400 tys. euro od jakichś ruskich Śląsk odrzucił,a cena po takich meczach rośnie.
Wydaje się, że wrocławianie zrobili najlepsze transfery, albo takie, które najszybciej zatrybiły - Paixao, Plaku, Dudu, nawet Hołota, a przecież ma przyjść jeszcze brat bliźniak Paixao. Mam nadzieję, że "sympatyczny szkoleniowiec" poskłada to tak, że dadzą radę grać klika spotkań pod rząd ...
 
Drugi Paixao nie podpisze niestety kontraktu z Śląskiem. Trafili z transferami, bo kupili piłkarzy mniejsza oto, że z lig Albańskich, Cypryjskich, Meksykańskich itd. ale są to ambitni i waleczni zawodnicy, cały czas byli w sztosie treningowym i wychodzili w pierwszym składzie swoich poprzednich zespołów co widać.



Nie wiem do kiedy kontrakt ma podpisany Sobota, ale niech ten sezon jeszcze trzymają, czuję, że spokojnie awansują do grupowej fazy, a tam przy dobrych występach może podnieść swoją wartość Waldek kilkukrotnie. I wszyscy wyjdą na tym dobrze,bo pewnie kontraktu przedłużyć nie będzie chciał.
 
Informacja dla wszystkich, którzy ostrzyli sobie zęby na Suareza. Właściciel Liverpoolu powiedział, że Suarez musi pogodzić się z tym, że nie zostanie sprzedany. Klub nie ma zamiaru osłabiać siebie na kilkanaście dni przed rozpoczęciem sezonu i przy okazji wzmacniać Arsenalu. Pozostało za mało czasu, aby móc ewentualnie zastąpić piłkarza innym zawodnikiem. Poza tym, Suarez powiedział w wywiadzie dla jakiejś hiszpańskiej gazety, że oprócz Arsenalu żaden klub nie złożył oferty. Ostatnio nawet Luis został wykluczony z drużyny i prowadzi indywidualne treningi w celu przemyślenia swojej postawy.
 
Torres też niby nie był na sprzedaż, a poszedł chyba w styczniu, utarty slogan, że z niewolnika nie ma pracownika przy zawodnikach z ameryki południowej nabiera nowego znaczenia. Oczywiście nie rozumiem przenosin z Liverpoolu do Arsenalu ....
Co do Soboty to kontrakt ma jeszcze przez rok, więc jeśli w Śląsku chcą zarobić to muszą opchnąć go teraz.
 
Nie jest powiedziane, że Suarez nie odejdzie w kolejnym okienku transferowym. Póki co jedynie Arsenal złożył ofertę, która nie przekroczyła 40 mln.
 
Legia i Lech grały w podobnym, żenującym stylu, tyle, że Legii udało się strzelić bramkę na wyjeździe i miała dużo szczęścia, że Molde nie trafiło w 2 połowie z tych sytuacji co sobie stowrzyli piłkarze z Norwegii.



Na szczęście dzisiaj słaby mecz w Ektraklasie (Zagłębie - Podbeskidzie), no i nikogo z mojego Teamu z Fantasy, więc obejrzę Reprezentację beach soccera - ciężki mecz z Portugalią...



WAR SAGANOWSKI ;p
 
Ten klub z Berlina ponoć daje 1mln euro.....







Legia z Rumunami.... Czyli Liga Europy.
 
Jak dla mnie, to szanse są. Może się uda. Tak czy siak LE będzie na pewno, więc zawsze coś. Pierwszy mecz u nich, więc dla nas na plus.



O której nasi w beach soccerze grają?
 
Sevilla, Standard Liege, Red Bull Salzburg, Eintracht Frankfurt i FC Nordsjaelland - to potencjalni rywale WKS-u w czwartej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.
 
Oby dali radę. Nie widzę nikogo z Polski dalej niż teraz zaszła Legia, ale oby poszło jak najlpiej.
 
Sevilla FC dla Śląska.



---



Pary LM:



Dinamo Zagrzeb • Austria Wiedeń



Ludogorec Razgrad • FC Basel



Viktoria Pilzno • NK Maribor



Szachtar Karaganda • Celtic Glasgow



Steaua Bukareszt • Legia Warszawa



Olympique Lyon - Real Sociedad San Sebastian



Schalke 04 Gelsenkirchen - Metalist Charków



Pacos Ferreira - Zenit Sankt Petersburg



PSV Eindhoven - AC Milan



Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn
 
No to pograne. Przynajmniej fajna wycieczka czeka kibicow :-)





PSV Eindhoven - AC Milan



Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn


Jakim cudem tak mocne druzyny na siebie potrafialy?
 
Back
Top