Piłka nożna

ja nie kumam tego bulu dupy. sa normalni kibice i ci "inni", to zamiast dyskutowac z normalnymi, to wywleka sie tu jakies syfy. kazda druzyna ma za kibicow gimbusow czy sezonowcow.
 
ale widziales zeby kibie EPL czy Bundes zapierdalali wszedzie z glory glory man united i mia san mia? bo obracam sie w sumie wiecej wsrod tych lig, a skazany jestem na czytanie hiszpanskiego znacznie czesciej czy to na fejsbuku czy gdziekolwiek w kochanym Internecie.
 
ja w ogole nic nie widze, bo nie wbijam na zadne fora, oprocz tego. dlatego nie kumam bulu dupy, po co to czytac, po co wbijac, skoro tak przeszkadza. oczywiscie mam takie samo zdanie jak ty, ze te hiszpanskie slowka sa niepotrzebne, bo jak ktos tam wczesniej napisal cos na p, to nie wiedzialem o chuj chodzi. tyle, ze to co ty przytoczyles, czyli veb i hm jest juz od daaawna, jeszcze jak ja zaczalem kibicowac. bundesligi nie ma co przytaczac, bo nie ma jakos wielu kibicow w Polsce, no i chyba nie wyobrazasz sobie typow chodzacych po miescie, spiewajacych po niemiecku:D moj sasiad np, zawsze jak jest mecz bvb, to drze morde na chacie, spiewa caly dzien, no ale jest w niemczech.
 
Kur*a! Nie wiem czy syndorm dnia poprzedniego i wypite półhurtowe ilości wódy z RedBullem opóźniły Mnie w rozwoju ale nie widzę w programie TV gdzie leci Legia vs Podbeskidzie, pomóżcie bo się zara pochlastam przecie
 
chuj ze spiewem w chacie - niech se niemcy czy ktokolwiek spiewa, ale po prostu dla mnie meczace jest przy kazdej okazji HM i VeB - nawet jesli nius dotyczy daty urodzenia Falcao. widocznie za duzo fejsbuka juz. :)
 
Ach te poniedzialki, nowy tydzień, nowe ploty xD



- Rooney ma złożyć dzisiaj transfer request



- Neymar ma anemię



- Pepa już nie lubią w Bayernie xD
 
@up



-CR przedłużył kontrakt i będzie zarabiał 17mln euro netto, jest jakiś nowy podział w sprawach wizerunku + ma to być ogłoszone po ogłoszeniu transferu Bale'a
 
Krzysztof Stanowski • @K_Stanowski 2 min



Ojrzyński zwolniony, bunt piłkarzy. Powiedzieli, że nie będą trenować, dopóki nie zostanie zatrudniony z powrotem. Wkrótce na Weszło.


Korona - to chyba jedna polska druzyna z charakterem.
 
Rooney mam nadzieję, że też straszy bo fani MU nie wybaczą mu przejścia do Londyńczyków
 
ja juz mam wielkie who cares na jego transfer, nie podoba mi sie mega jego zachowanie wiec jak chce niech sobie idzie. z takimi akcjami legenda tego klubu nie zostanie - niestety. Ronaldo mial przynajmniej honor i pozegnal sie z klubem w zgodzie, a Shreku stroi fochy jak 13latka.
 
Raz juz mu panowie w czerni zlozyli wizyte jak mu sie przenosin na druga strone miasta zachciało,teraz wszystkim to wisi.



Nikt nie bedzie po nim plakal. Ze ma zal do Moyesa za akcje w Evertonie to rozumiem ale to dorosły chłop teraz jest.



Droga wolna Wayne -trzymaj Coleen jak najdalej od Terry'ego.
 
queens park rangers tną koszty:



taabart do fulham



remy do newcastle



oba ruchy to roczne wypożyczenia...
 
Początek końca Korony. Ojrzyński out, klub nie ma sponsora, miasto nie chce już więcej się dokładać. Ciekawe gdzie trafi trener.
 
No, w sumie to dobry kierunek, bo jest z czego lepić, a obecne wyniki zespołu nie się zadowalające.
 
1098391_507640805981877_1512727769_n.jpg
 
haha na oficjalnej stronie UEFA podali już zwycięzce :-) ... kolejnego plebiscytu FIFY :-)



a Lewy jednak piąty ... od razu przypomniał mi się kawał



- Co gryzie Grześka Rasiaka?



- ...



- korniki xD
 
No to:



Szachtor Karaganda



Maribor



Ludogorets Razgrad







są już co najmniej w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Naprawdę w piłce chyba coraz mniej słabeuszy...
 
Jesli dwie druzyny z czworki ktore sa wyzej rozstawione niz Legia (Celtic, Austria, Viktoria, Dinamo) przegraja, a Legia wygra to bedzie rozstawiona w 4 rundzie eliminacji do ligi mistrzow co bedzie oznaczalo ze zagraja z kims z nizszym wspolczynnikiem





Celtic - Elfsborg 1:0



Austria Wiedeń - Hafnarfjordur 1:0



Nomme Kalju - Viktoria Pilzno 0:4



Dinamo Zagrzeb - Sheriff Tiraspol 1:0







Na odpadniecie Viktorii nie ma co liczyc, ale reszta moze sie pokusic o niespodzianke.
 
Suarez do końa tygonia ma złożyć transfer request ... Kuźwa, taki napastnik na wyciągnięcie ręki :-)
 
Back
Top