Piłka nożna

Mega dobry mecz w wykonaniu Śląska, Sobota co tam robi, jeden z lepszych meczy w jego karierze. Z tym co najwięcej było problemów w ostatnich meczach, czyli obroną też nie jest najgorzej, czekam na zwycięstwo.
 
Moja reakcja na dzisiejszą grę Lecha



teamamericavomit.gif




Żenada jak chuj.



Lobik Śląska ładny.
 
za taka gre co lech pokazal to powinni rowerami z tego wilna spowrotem wracac, najlepiej zarabiajacy tam pilkarz zarabia 3,5, kpina


a slask pozytywnie zaskakuje
 
Rowerami? Każdy jeden nieudacznik po powrocie do Poznania powinien rozwiązać kontrakt z klubem ze swojej winy. Wypełniaczy koszulek bez jaj nam nie potrzeba. W niedzielę niech grają chłopaki z rezerw, gorzej im na pewno to nie wyjdzie. Gwiazdki co piłki prosto nie potrafią kopnąć na 3 metry przed siebie. napisałbym więcej ale post pewnie by poleciał bo znalazły by się w nim same wyrazy powszechnie uważane za wulgarne:)
 
wniosek jest jeden - za duzo zarabiaja w tej naszej ekstrasmiesznejklasie, tylko tyle mi sie nasuwa.



mega dobry wystep Slaska, Patejuk zgubil nogi i glowe, a mogl podwyzszyc spokojnie. oby w Belgii dac remis.
 
Lecha nie oglądąłem ale skoro dali sobie wlepić i przede wszystkim NIC nie strzelili to musiało być słabo...



Co do Śląska to niespodzianka, skazywani byli na porażkę w dwumeczu, a jest szansa na 4 runde.



Bale przy CR7 to jak Materla przy Pająku, jest dobry i wyróżnia się w swoim klubie ale to samo było z Benzemą, Adebayorem, VdV, Sahinem, Kaką itd itp, a jak się przychodzi do Realu to okazuje się, że cała 11stka jest wybitna. CR7 nadal się wyróżnia, Bale będzie jednym z wielu, do tego na jego pozycji zdaje się, że występuje konkurencja...
 
Brugia chyba naprawde uwierzyla ze slask potrafi grac, mega pozytyw w kierunku wks-u, narzucili swoje warunki i przypieczetowali dobry mecz bramka.
 
Di Maria i Isco w formie się wydają być w tej pretemporadzie.. Czy ten Bale jest tak strasznie potrzebny za wszelką cenę aby aż 120 mln płacić?!



P.S. Ale mam nadzieję,że w lidze Carlo nie wpadnie na pomysł ustawiania CR'a na szpicy, bo za takie coś to chłosta obowiązkowa.
 
A co wam boli ile za niego zaplaca? Pilkarze od dawna sa przeplecani i zarabiaja horrendalne sumy.
 
czy uzywanie hiszpanskich okreslen i roznych dziwnych zdan ludzie dostaja wiecej do szacunku? to taka jakas maniera polskich ciules i madricostam, nie wiem o co chodzi.
 
Bale jest nieprawdopodobny oglądałem nieraz go w ackji i mi zaimponował, a te jego petardy coś niesamowitego. Mam nadzieję, że do poniedziałku zawita w Madrycie, bo to dla mnie jeden z lepszych piłkarzy świata (nie licząc C. Ronaldo i Messiego). Już sobie wyobrażam mine bramkarza, gdy Ronaldo i Bale podchodzą do wolnego.
 
Boli, bo wkurwia mnie przepłacanie i potem hejty mają argumenty i wkurzaja gadką,że Real wszystko zbudował dzięki kasie (pewnie 3/4 z nich myśli,że Perez jest szejkiem i stąd bierze kase, nie z tego,że zarabia na takich Galaktycznych"



@baju



Nie dostają więcej szacunku, po prostu szybciej sie pisze nawet i wchodzi w nawyk gdy o tym czytasz setki razy.
 
to rozumiem, ze fani fcb maja 'visca el barca' na jednym przycisku jakims, a Ci co faworyzuja madryt 'hala madrid'?



troche to parodia juz, VeB, HM gdzie nie spojrzec. :)
 
Ja w sumie takich tekstów dawno nie widzialem, wiec chyba za dużo forów baju. Ja czytam tylko to i mi wystarcza :-)



@up



A barką to mozna pływać. I tak teraz będziemy pieprzyc bez końca xd?
 
no na realmadryt.pl widze same takie okreslenia, zamiast napisac oboz przygotowawczy czy jakikolwiek inny odpowiednik tego okreslenia to oni napierdalaja po hiszpanski jakies pretemperaaradady, co to ma na celu? jestesmy w Polsce przeciez chyba. :C



na Isco pisza 'malagueno' - na pewno wszyscy lapia o chuj chodzi. zalatuje mi to gimbem, tylko tyle. rozmowa dzieciakow pod szkola i kto zna dziwniejsze slowka. :)



http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=46914 - tutaj link do tego o czym pisal Hubi, stresik w meczu o nic. :-)
 
kto nie bylby sfrustrowany po takim wystepie jego druzyny? :)



no gran derbi spoko, to takie jeszcze 'oldschoolowe', ale ta cala reszta podlapana przez towarzystwo hot13 zostala po prostu poniszczona, tysiace zdjec na fejsbukach i pelno visca el barcow i hala madrytow. :C
 
Back
Top