Piłka nożna

"Corriere dello Sport" informuje, że Real Madryt zaakceptował ofertę 35 mln euro za Gonzalo Higuaina, jaką przedstawiło Napoli! Rafa Benitez nie zwalnia tempa!

- Keisuke Honda będzie od stycznia zawodnikiem AC Milan - informuje w "L'Equipe" prezes Rossonerich Adriano Galliani. Milan chciałby mieć reprezentanta Japonii już teraz, ale z zawodnikiem nie chce rozstawać się CSKA Moskwa, które odrzuca wszystkie oferty za 27-latka. 30 grudnia Honda będzie wolnym zawodnikiem, bo wówczas kończy się jego kontrakt z rosyjskim klubem.

Oficjalna strona internetowa Realu Madryt poinformowała, że Raól Albiol został nowym piłkarzem Napoli. Klub nie ujawnił sumy, jaką Włosi zapłacili za środkowego obrońcę. Media od kilku dni informowały, że kwota transferu to 11 milionów euro. Albiol podpisze z neapolitańczykami czteroletni kontrakt.


Real Madryt rozpoczął już poszukiwania następcy Fóbio Coentróo. Portugalczyk prawdopodobnie opuści stolicę Hiszpanii, a klub zaczął już przeczesywać rynek w poszukiwaniu odpowiedniego zawodnika.



Florentino Pórez skierował swój wzrok na Guilherme Magdalena Siqueirę, o czym informował już wczoraj El Confidencial. Brazylijczyk występował już za granicą i w Hiszpanii, i posiada odpowiednie umiejętności żeby reprezentować barwy Realu Madryt. Siqueira kosztuje niedużo i jest dobrym piłkarzem.


Wygląda na to,że prawie cała kasa za Cavaniego pójdzie na graczy Realu. (11 Albiol+10 Calleti+35 Pipita).

Jak pozbędą się Coentrao i Pipty w tym samym czasie to to będzie idiotyzm..
 
Kurwa jak bardzo Lech byl nieporadny w dzisiejszym meczu to szkoda gadac. Z taka gra to bedzie jedno wielkie gowno, a nie walka o miszcza i w Europie.
 
No fakt, tak być nie może, że najgoroźniejsze akcje robimy po dwóch akcjach Voja Ubiparipa, chociaż bramka piękna. Od oglądania drugiej połowy to mnie zęby rozbolały. Masakra. Węgier też jest daleki formy sprzed końca sezonu, nie mówiąc juz o Hamalainenie:(



Na usprawiedliwienie mogę dodać, że w trakcie przygotowań do sezonu to w Lechu był szpital. Barry, Panama do dziś sa kontuzjowani a Pawłowski z Honką zagrał pierwszy raz od dłuższego czasu. Po mału mam nadzieję, że zacznie wszystko ruszać i będzie git.
 
Ale to żadne usprawiedliwienie, że Kasper, Georgo i Teodorczyk nie potrafia nic stworzyć na tle pierwszoligowego składu Ruchu. Nie piszę już o Drewniaku i Trałce, bo to bez sensu.
 
Podano nowy termin "supermeczu", na który w Polsce oczkują tysiące kibiców. Kibice poznali datę, kiedy Lechia Gdańsk zagra z FC Barcelona. Mecz odbędzie się 30 lipca. Katalończycy pierwotnie mieli przyjechać w sobotę 20 lipca, ale odwołali to spotkanie z powodu rezygnacji Tito Vilanovy z funkcji trenera.
 
a moze to gazeta sobie dopowiedziala, ze messi "wybiera" trenera? takie gdybanie, moze messi mu bedzie placic, albo wynajmie mu piwnice
 
Mogli zatrudnić do tego Fryzjera, dobre wyniki ;p



http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Uczestnicy-skandalicznych-meczow-surowo-ukarani,wid,15834928,wiadomosc.html?ticaid=110fea
 
Według telewizji • Noticias Uno • , 10 lutego 1986 to nie jest prawdziwa data urodzenia byłego napastnika FC Porto i Atletico Madryt. Dziennikarze stacji dotarli do dokumentów ze szkoły, do której chodził Falcao. Wynika z nich, że przyszedł na świat 10 lutego, ale 1984 roku.



Co więcej, Falcao miał rzekomo uczestniczyć jako pięciolatek w specjalnych zajęciach dla przedszkolaków. Prowadzono je w Kolumbii do 1991 roku, więc obecny zawodnik AS Monaco nie mógłby w nich uczestniczyć, gdyby urodził się w 1986 roku
 
Według dziennika Marca wszystko jest już przesądzone: Gareth Bale przejdzie z Tottenhamu do Realu Madryt. Piłkarz już uzgodnił z Królewskimi warunki kontraktu, pozostała tylko cena.



O transferze mówi się już mniej więcej o maja, ale później sprawa przycichła, ponieważ angielskie gazety podały informację, że Bale zdecydował się przedłużyć kontrakt z Tottenhamem. Menedżer Andre Villas-Boas też cały czas przekonywał, że najlepszy piłkarz Premier League zostanie w Londynie. Ale dziennikarze Marki twierdzą zupełnie co innego i podają szczegóły transakcji. Bale ma podpisać 6-letni kontrakt, za każdy rok zarobi 10 mln euro. Podobno wybrał już nawet numer z jakim zagra - 11. W klubie pokazali mu koszulkę z tym numerem i jego nazwiskiem.





Niepewna jest tylko cena za walijskiego skrzydłowego. Real chciałby wydać 65 mln euro i dorzucić Fabio Coentrao, ale to jest wariant najmniej prawdopodobny. Nie brak jednak głosów, że może paść transferowy rekord.



Taa, nie wierzę w to, ale.... jak to prawda to miazga!!
 
I dobrze, jak nie wróci do formy z 2011 roku, to nie widzę go w tej drużynie. Isco będzie 10 razy lepszy niż on w ubiegłym sezonie.
 
Isco gra na innej pozycji. Najbardziej szkoda mi Jese, bo jeśli przyjdzie Bale to dla niego raczej nie będzie miejsca, chyba że w ataku za kaleczącego Benzeme. A tak w ogóle to uważam, że Bale jest zbędny.
 
Jese jest nominalnie LS, a tam jest CR7, więc niezbyt. Isco gra na stronie oraz na mediapunta, nie ma co liczyć że wygryzie Ozila, więc będzie grał za Angela w razie czego. Bale zbędny? Serio? Ja też piznąłem taki tekst, pół roku temu, ale za chwilę zdałem sobie sprawę z jego braku racji bytu. Bale to 3 piłkarz na świecie w tym momencie, jak może brakować dla niego miejsca?
 
Nie mam nic do Bale. Zastanawiam się tylko czy nie bardziej opłaci się postawić na Jese. To że gra na lewej nie jest przeszkodą, Ronaldo też kiedyś grał na prawej. Poza tym i tak jest wymiana pozycji i Ronaldo często jest w środku.
 
Jese? Oczywiście może grać - w czasie doliczonym, z ogórkami i w PK, w pozostałych spotkaniach poduszka pod tyłek i ładny fryz jak go będą pokazywać na ławce rezerwowych, na która nota bebene ciężko mu będzie się załapać xD



Uwielbiam te newsy ... Bale, Suarez i Vidal w Madrycie :-)
 
BATE już poza LM. I w 3 rundzie będziemy mieli parę Szachtior Karaganda - Nefczi Baku/Skenderbeu Korcza skądkolwiek ta druga drużyna jest:-)



Neftczi Baku - Skenderbeu Korc
Neftczi Baku - Skenderbeu Korcza
Neftczi Baku - Skenderbeu Ko
Neftczi Baku - Skenderbeu Korc
 
albania...



ale to nie super wiedza...



z ciekawosci sprawdziłem...:-)



tak czy owak byłby to pewnie wymagający rywal dla naszego mistrza....
 
Słuchałem dziś kilku mediów sportowych i niezmiernie bawi mnie malowanie występu Gerardo Martino w roli selekcjonera Paragwaju na Copa America 2011 jako sukces. Owszem był finał, to mówi główna strona wikipedii. Pogrzebać nieco głębiej trzeba, żeby zobaczyć, że ekipa Martino nie wygrała ani jednego meczu na tej imprezie. Wygrał jedno półrocze w Lidze Argentyńskiej ale w skali całego roku był trzeci plus de facto mistrzem tego roku zostało Velez bo to oni wygrali mecz mistrza jesieni z mistrzem wiosny. Barca Bias nie ginie łatwo.



A tak na serio to jestem ciekaw jak FCB będzie grało pod trenerem preferującym tak negatywny futbol i czy on będzie w ogóle miał coś do gadania.
 
Back
Top