Piłka nożna

Mou wraca na stare śmieci i dobrze robi.







Najlepsze jest to, że pierwszy test przyjdzie w meczu o Superpuchar z Guardiolą.
 
389271_649087835131436_119183301_n.jpg
 
pffff, ze niby az tak?



ciekaw jestem powrotu, ale nie liczylbym na mistrzostwo od zaraz, chociaz jest to mozliwe z brakiem sAF'a w United.



no i co z Torresem. pewnie wkurwiony Jose, ze oddali Sturridge'a. z jednej strony sie ciesze, ze wraca do EPL, z drugiej smutno, bo jest wg mnie teraz najlepszym aktywnym trenerem na swiecie i moze zrobic problem United.
 
Genialny transfer Carjavala :) Gość rozwinął się fenomenalnie i jeżeli będzie grał tak jak w Bayerze to o prawą stronę i w ofensywie i defensywie w Realu możemy być spokojni :)



Jedyne co mnie martwi to to że Perez coraz bardziej sceptycznie wypowiada się na temat możliwości wyciągnięcia Carlo, z Juppem pewnie też nie wyjdzie. Oby tylko coś nie odwaliło Florentino i nie wziął Manciniego, w takim przypadku wolę już Torila z Castilli...
 
Wie ktoś co z tym Suarezem? Dzisiaj jak sezonik w FIFIE 13 zapuściłem to nawet tam wojna o niego się toczyła i klub kazał mi go sprzedać. Co za czasy... nawet nie można sobie pograć kim się chce.
 
'He suffers from chronic homesickness to the extent he walked out of training camps within Spain because they were too far away from Seville. He also suffers from anxiety attacks and seizures. Navas initially refused to travel with Sevilla during pre-season to the United States due to his acute homesickness, later deciding that he would travel in a bid to rid himself of this condition.' - wiki



no juz widze typa w Manchesterze i angielskiej pogodzie, poradzi sobie, dobry transfer City, as always. :)
 
Hubi



Bardziej chodziło mi o to że jeżeli Carjaval utrzyma formę to prawa flanka obrony nie będzie już największą bolączką gdzie w ataku nie mieliśmy praktycznie żadnego pożytku z Alvaro... A jak wiadomo ofensywne wejścia obrońców to obecnie podstawa :)
 
Dzisiaj Jerzy Dudek dostanie szanse rozegrania 60 meczu w reprezentacji . Tak dla przypomnienia wrzucam filmik z jego interewencjami. Dla mnie jest to najlepszy bramkarz w histori Polskiej piłki nożnej, a wy jak uważacie??



 
Jupp Heynckes wbrew pojawiającym się informacjom nie poprowadzi w nowym sezonie Realu Madryt. 68-letni niemiecki trener, który właśnie kończy pracę w Bayernie Monachium oświadczył na konferencji prasowej, że przechodzi na emeryturę.
 
no i dobrze, zasluzyl sobie. w sumie niech Madryt troche 'pocierpi' za traktowanie Jose i uwazanie swoich pilkarzykow za swiete krowy, nie wroze sukcesow w nastepnym sezonie, zwykle przeczucie.
 
A Ty baju nadal masz uraz że Real zbił Mutd :)



Ja tam wierzę w Pereza, na bank będzie jakiś wielki transfer i na to chyba czekamy wszyscy :)
 
944321_10151605133104178_1056067095_n.jpg
Cristiano Ronaldo wystawił na sprzedaż swoją willę w luksusowej dzielnicy La Finca. Cena: 5,4 mln euro. W mediach ruszyła oczywiście lawina spekulacji na temat możliwego odejścia Portugalczyka z Realu. A może po prostu Cris przeprowadza się do innego domu w Madrycie?
 
do United!!! :DDD



boli mnie ta przegrana, oczywiscie, ze tak, tym bardziej, ze byla spowodowana niesluszna kartka dla Naniego. (tak, wedlug mnie niesluszna, jestem psychofanem i mnie nie przekonacie. :C)
 
drukarka się zawiesiła ?



Szacun, że bankierzy po pracy potrafią grać na remis z "zawodowcami"
 
a szpak swoje ze sobiech strzelil gola albani przed euro dla mnie to byla lotwa :-)



bramkarz jele zszedl po pierwszej polowie ale dla szpaka dalej gra:-)
 
383529_449004085190892_1621393822_n.jpg




herrflick, powyżej wersja na rundę jesienną.



Jestem zdegustowany. Brzydkie stroje, ogólnie warrior tworzy małe koszmarki. Najlepsze stroje robił adidas, szczególnie te w latach 2008 i 2009, wtedy kiedy Liverpool się liczył zarówno w Premiership jak i Europie.
 
Głównie hajs. Liverpool otrzymuje ok. 30 mln euro rocznie z tytułu umowy sponsorskiej, co jest najwyższą kwotą w Premiership. Poza tym, właściciele Liverpoolu - Fenway Sports Group mają pod swoimi skrzydłami Boston Red Sox, którzy ubierani są właśnie przez Warriora. Amerykanie się wspierają ;)
 
Back
Top