Piłka nożna

dcefe1fd8e6687b97f0543a961b7f2e5_original.gif




Szkoda,że tak przepadł, zapowiadał się zajebiście, szczególnie po tym sezonie w którym Wolsburg zdobył mistrzostwo.
 
Pepe ma włosy, teraz jest potulny jak baranek. Zapytajcie Lewandowskiego jak nie wierzycie. Zresztą z ławki za dużo nie zrobi.
 
No i bardzo dobrze, już kiedyś była taka szopka z Legią i Arsenalem. Tydzień temu oglądałem jakiś porgam na OS gdzie był prezes Ekstraklasy i jasno powiedział, ze wyraża zgodą na mecz z Barcą jeśli Wisła zagra pierwszą kolejkę w tzw. dniach meczowych czyli od piątku do poniedziałku. Czy tak ma się nazywać profesjonalizm polskich klubów? Zresztą kto z barcy zagrałby w tym meczu Cuenki, Delefleu czy inna diamenty na polskich wyrobników prowadzonych przez złotoustego Franka?
 
Gdzieś indziej (chyba na fb) czytałem że Barca jednak zagra w Polsce, na PGE Arenie w Gdańsku, ale nie z Wisłą.
 
Gonzalo Higuaón po meczu: • Czuję, że zakończył się mój cykl tutaj, chcę zmienić otoczenie. To był mój ostatni mecz w Realu Madryt. Podjąłem decyzję o odejściu. To 7 lat, to chwila na zmianę otoczenia, chcę odejść • .



• Mourinho, dzięki za walkę z wiatrem i falami • .



292650_10151599689289178_340395577_n.jpg
Chodzi tu o statek i dopłynięcie do celu pomimo fal i sztormów. O walkę z przeciwnościami, trudnościami i przeciwnikami."







• Mourinho, dzięki za walkę z wiatrem i falami • .







Gracias por todo , Jose!
 
po wypowiedzi Higuaina jest pewne Suarez lub Cavani na SB







jesli Neymar zatrybi a do Realu przyjdzie Suarez w GD obstawiam 5-5 :-)
 
SB oznacza dla mnie tylko Stamford i musialem ogarnac, ze to Santiago. :-)



zobaczymy, oby Suareza Real wyciagnal, Liverpool chociaz oslabia.



jak w ogole oceniacie transfer Neymara? moze byc wielka klapa, who knows.
 
Neymar może być wielkim niewypałem. Chociaż przy takiej obstawie jaką ma w Barcelonie nie będzie to aż tak widoczne.
 
Neymar to niewiadoma ale byc lepszym od Pedro i Alexisa to raczej nic trudnego , w poniedzialek prezentacja Neymara jbc
 
Co za debilnymi kibicami trzeba być, żeby gwizdać na SB na Mourinho, do tego Igła odchodzi, choć wiedziałem, ze ta chwila nadejdzie to cholernie mi smutno, ten chłopak kochał ten klub w przeciwieństwie do kliku którzy tam zostaną. Będę obu kibicował w nowych drużynach i mam nadzieję, ze osiągną w nich sukces. Właśnie w takich chwilach mam lekką zwiechę co do kibicowskiej wierności ...
 
Polsat sport bedzie pokazywał mecze naszych młodzieżówek



http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/reprezentacja/kadry-mlode.html#.UasWXtixlEB
 
no i co, teraz nadzieja na Juppa?



czlowiek chcial spokojnie odejsc na emeryture sportowa po zdobyciu wszyszystkiego w jednym sezonie, a tu desperacki Real go wola... ;)
 
niestety ale taka prawda, licze na Juppa bo w Ancelottiego to ni chu chu nie uwierze, że pomoże w Madrycie w osiagnieciu czegokolwiek.
 
We wtorek Perez oficjalnie zostanie ogłoszony na następną 4-letnią kadencję, Jupp we wtorek ogłasza swoją decyzję o przyszłości- przypadek ?



Oby nie :D Widać że nie tyle potrafił wykrzesać z tych graczy 110% ale stworzył niesamowitą atmosferę co zresztą było widać podczas wczorajszej fety po zdobyciu pucharu...
 
Szkoda Higuaina ale Real potrzebuje lepszego napastnika. Często broniłem talentu igły bo ma nosa do znajdywania się w sytuacjach bramowych najlepszego sortu ale nigdy nie poprawił wykańczania akcji.
 
Dokładnie, ja straciłem w niego wiarę po meczu z Barceloną w superpucharze gdzie zawodnik grajacy w Realu nie ma prawa zmarnować tylu sytuacji 100% co on miał:
 
No i Igla interesuje sie Juve, co ciekawe napastnicy Juve tez nie grzesza skutecznoscia. Czekam na napastnika z prawdziwego zdarzenia ktory bedzie w stanie strzelac regularnie po 20+ bramek w lidze (Trezeguet...)
 
Nie wiem czy tylko mi się wydaje, czy nie ale sędzia w meczu Legia - Śląsk jest ewidetnie przyjebany.. 2 bramka po faulu
 
Back
Top