Piłka nożna

to chyba bylo najwieksza umowa, bo teraz AFC podpisalo z Puma podobno na (nie jestem pewien kwoty) 50mln, wiem na pewno, ze bedzie to najwyzszy kontrakt.
 
Stroje Liverpoolu kojarzą mi się z tymi wszystkimi oczojebnymi bluzami bramkarzy z lat 90/



liverpool-goalkeeper-football-shirt-1995-1997-s_768_1.jpg
 
Koniec teneloweli L jak Lewy







- Od dłuższego czasu jestem dogadany z jedną drużyną. Powiedziałem o tym moim przełożonym. Zakładam, że teraz wszystko się wyjaśni i moje pragnienie zmienienia drużyny spełni się tego lata. To najlepsze rozwiązanie dla obu stron - mówi Robert Lewandowski dla Bilda
 
Koniec teneloweli L jak Lewy


tzn. gdzie ten koniec? nie widzę, żeby wjechał w kartonowe pudła czy coś podobnego, nie widzę oficjalnego info? dla mnie kolejny tekst "for money" i tyle xD



Co do strojów Liverpoolu, jedna z angielskich gazet podała, że jest to główny powod chęci odejścia Suareza z drużyny :-)



A wg brytyjskiego faktu / The Sun, Bayern włączył się do walki o Suareza i chcą oprócz kasy oddać Robbena, swoją drogą o zainteresowaniu Bayernu Suarezem było słychać chyba na początku tego roku, więc who knows?



Marca podaje, zeAncelotti przestanie być trenerem PSG w ciągu kilku godzin ...
 
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Gonzalez-Ronaldo-porozumial-sie-z-Realem,wid,15708010,wiadomosc.html



Ronaldo jednak pozostanie w Madrycie?
 
Ja czytałem wiele newsów, że idzie tam, potem zostaje, chce isć tam i tak na zmianę. To jedna z ostatnich wiadomości tego typu.
 
chodzi pewnie o ta wystawiona na sprzedaz jego wille. dzis Mourinho po nim w prasie pojechal, eh. :)
 
Koszulki Liverpoolu nawet dla mnie są fatalne. Można robić pstrokate dobrze (Meksyk na MŚ we Francji w 1998) i źle (Liverpool i Barca, dopóki się nie ogatrnęli tego lata)
 
Kuba, bitchez!!!



pilka nozna spadla z glownej, co jest kurwa!!! dobry poczatek z Moldawia.
 
szkoda mi moldawi ze tego karnego im nie przyznal. No coz jak sie wystawia wawrzyniaka i mierzejewskiego to co w tym dziwnego.
 
Back
Top