Piłka nożna

Do czego ten tekst ? Do tego co pisałem ?



Bo nie zbyt zrozumiałem, ale chyba Ty też masz malutki problem z czytaniem ze zrozumieniem bo da się zauważyć że pisałem o CR że zawiódł z BVB tak samo jak i Messi w swoim meczu.



Interpretacja godna podziwu
 
Messi nadal gra genialnie i po jego wejściu gra się całkowicie odmienia.







Przykre, że taki piłkarz przez reszte drużyny tak ucierpiał w LM.
 
Ciekawostka na niedzielę:



Kwoty wydane na transfery i liczba tytułów mistrzowskich od powstania Premier League w 1992 roku:

1. Chelsea (°842m) - 3 tytuły
2. Manchester City (°704m) - 1 tytuł
3. Liverpool (°602m) - 0 tytułów
4. Manchester United (°532m) - 13 tytułów

z devilpage.pl

Liverpool :-)

nie ma Arsenalu, a pewnie ma tez swietna statystyke.
 
Pewnie jeszcze lepiej by to wyglądało jakby było dokładnie rozpisane w jakich latach, ile wydawali. Podejrzewam, że CFC czy City wydało w 4-5 lat większość tych kwot tak naprawdę.
 
@lukasz



Nie spinaj już bo napisałem to w żartach. To zdanie kompletnie nie ma sensu, a w szczególności kompozycja tego zdania. Weź się popraw.
 
gonia naszego Lewego , Kessling w BL tyle samo goli co Lewy , a Cavani 35 bram w sezonie tyle co Lewy.







Mam nadzieje ze Lewy obroni pudlo w liczbach bram w Europie ale Cavani to przekocur.
 
Cavani mistrz, ale to co dzisiaj zrobił Klose w meczu z Bolonią majstersztyk! I tak najbardziej mnie cieszy, że mimo słabej formy Milan raczej obroni 3 miejsce i w przyszłym sezonie wystapi w LM.
 
AIK:



247512_10151561382878618_987434982_n.jpg
 
Pan wojewoda wielkopolski florek(celowo z małej) zamyka sektor gości przy ulicy Bułgarskiej na jeden mecz. I tak znowu Widzew dostaje po dupie za wybryki kogoś innego. Wielki pan łaskawca, bo mógł zamknąć cały stadion!



PIŁKA NOŻNA BEZ WOJEWODY!
 
ja bym tu bardziej pogratulowal "kibcom" za idiotyczne zachowanie. Chociaz i pan wojewoda tez zachowal sie dziecinie cos w stylu nie radze sobie to zamykam.
 
"Nie mam pojęcia o futbolu, ale niedawno do mnie zadzwonili, że potrzebują około 30 osób na 10 dni, mogą być spoza kraju, ale lepiej Hiszpanie, przed wyjazdem z Valdebebas, żeby czekali na piłkarzy i trenerów. Płacą 36 euro za dzień i dostarczają szaliki, zeszyty długopisy i takie tam" - jeden z uczestników akcji, w której w ostatnich dniach Mourinho jest codziennie obrażany przy wyjeździe z ośrodka treningowego.


Nawet mu już kurwa odejsc w spokoju nie dadzą... Ciekawe tylko, która gazeta tak płaci.
 
http://www.cope.es/player-alternativo/id=2013050420050001&activo=6







To tutaj chyba pol stadionu przekupili (okolo 30 sek) :D.
 
Chyba palny Abramowicza odnośnie JM pójdą się jebać, bo nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógłby poprowadzić United.
 
ja pierdole, say whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!?



co za news z rana, czekam kurwa na JM!



a jeszcze pisal, ze Jose moze wracac jak kupi dobre wino, no co jest.
 
Według buków głównymi faworytami są Mou i David Moyes. (Chociaż przed chwilą Sid Lowe napisał na twitterze, że ten pierwszy jego zdaniem absolutnie nie pójdzie do MU).
 
w jakim tweecie tak napisal? zreszta, dziennikarze lubia pisac rozne rzeczy. wedlug mnie Mou z checia pokusilby sie o kontynuacje wielkiej legendy jaka jest sAF. niech bierze Varane i Crisa i leci do Manchesteru. :)
 
Niech Varane i CR'a zostawi w Realu, bo wtedy to już całkiem by się Królewscy rozpadli. I z tego co słyszałem, to ponoc jakiś fan Realu z USA podał,że ekipa która pracuje w ośrodku/hotelu do którego Real się uda na obóz przygotowawczy powiedziała mu,że Mourinho przylatuje z drużyną i koniec, jest na liście.
 
o ja pierdole, tego Jose to naprawde mecza, Hiszpania troche pojebana. obserwacja Jose w Ikei, teraz jakis mistrz z USA ogarnal od jakiejs ekipy sprzatajacej, grubo jest. :)



Moyes to 'naturalny' zamiennik sAF'a wiec sie nie zdziwie jak przyjdzie. kwestia jest czy poradzi sobie z presja? i ciekawe co na to Wayne, nie ma chyba z nim dobrych stosunkow.
 
a mi sie wydaje, ze Mou nawet nie bral pod uwage tego, ze sAF moze juz teraz skonczyc kariere i troche sie moze pozmieniac. ;)
 
Czuję, że Moyes trafi do United. Już od dawno mówiło się o tym, że jest godnym następcą Fergusona. Moim zdaniem idealnie by się wpasował. Facet potrafił pomimo małego budżetu stworzyć z Evertonu mocny klub, z którym każdy w Premiership się liczy. W dodatku może pochwalić się bardzo dobrymi transferami.
 
Jeśli Mou jakimś cudem zostałby trenerem MU to na jego miejscu przeprowadziłbym tylko jeden transfer - Cristiano Ronaldo.







Jeśli CR wpasowałby się to mogliby spokojnie myśleć o wygranej w LM.
 
Spurs wygrywają z Chelsea, potem jakaś wpadka i Niebieskich nie ma w LM. Sądzisz,że wtedy Jose pójdzie do Romana i spółki :)? Teraz pewnie kombinuje jak się dostać do Man Utd.
 
SAF zostaje w klubie na stanowisku dyrektora więc stawiałbym na kogoś innego niż Mou ( dwie duże osobowosci na szczycie mogą się nie sprawdzić)
 
Back
Top