Piłka nożna

z drugiej strony kto bedzie w stanie ogarnac klub majac nad glowa dyrektora sportowego w postaci sAF'a? :)



United potrzebuje tej pomocy, przynajmniej w moich oczach. brak skrzydel, brak srodka, jest slabo, naprawde.
 
Problem z Moyesem, chociaż daże go ogromnym szacunkiem za pracę w Evertonie, jest taki, że nigdy nie sprawdził się w szatni z rozbujanymi ego i w klubie z dużym budżetem. Nie miał nigdy szansy tego dokonać ale jak pokazała przygoda Hodgsona w Liverpoolu po sukcesach z Fulham nie każdy manager do takich wyzwań się nadaje.
 
ciekawe czy Ole w ogole jest brany pod uwage.



no nie sprawdzil sie, ale widocznie cos w nim widza co sprawia, ze moglby sobie poradzic. sAF na pewno bedzie mial wplyw na to kto go zastapi.
 
No sam nie raz mowil ze jego marzeniem jest trenowac kiedys MUTD, a ze papiery trenerskie ma i klub zna od podszewki typuję że to może być właśnie on.
 
Moyesa bet365 wycofalo z zakladow, pojawilo sie kto zostanie nowym trenerem Evertonu, sprawa chyba jest juz jasna. no to zobaczymy kolejnego Szkota w United, czy powtorzy chociaz ulamek tego co Fergie?
 
Grupa Epic Pictures zamierza nakręcić film o losach Leo Messiego, który trafi do kin przed Mundialem w Brazylii.







Wcześniej na ten temat pojawiały się wyłącznie plotki. Tym razem to sama prawda. Grupa Epic Pictures
nabyła prawa do ekranizacji biografii piłkarza pod tytułem • Messi: Historia chłopca, który stał się legendą • , którą napisał Luca Caioli. Film ma być stylizowany na ekranizacjach historii Rocky • ego.







Film ma opowiadać o losach skromnego chłopca, który pokonuje swoje ograniczenie fizyczne i staje się jednym z największych graczy w historii. Jeden z liderów projektu zaznacza, że • celem jest zrobienie pozytywnego filmu, który będzie inspirował społeczeństwo do walki o wydające się niemożliwe do spełnienia marzenia • .






ale 0:7
 
BJw2tvvCEAEWv2E.jpg:large
 
1b345b37747cd64f6a6f6b6928ef089e.jpg




I jeszcze flaga ze strony Slaska jak i Legii na poczatku 2 polowy. Jestem za tym zeby final pucharu polski w przyszlym roku rowniez byl dwumeczem.



fc0149ae225906ef8775c0a0aa667b95.jpg








edit: Jednak za wczescie pochwalilem i wroclawianie dali popis swojej inteligencji.
 
no Adebayor zwariowany, 3/4 boiska holuje i kreci na okno, mistrz. gdyby psychike mial lepsza to by dawno byl w top5 na swiecie jednak w glowie malo, a do tego dochodza dziwne i nieciekawe doswiadczenia poza boiskiem.
 
Dziwne przeczucie miałem,że nie strzeli tego karnego, sądziłem tylko,że strzeli w lewy dolny róg i Caballero obroni.



Rok temu z Bilbao podobną wpadkę miał, strzelał w środek i bramkarz nogą odbił.
 
Czemu Real nie stara się dawać takich koncertów w każdym meczu :-)? CR egoista, położył bramkarza i oddał piłkę Benzemie.



Ten z Malagi tez ładna bramka.



EDIT: Ale Adebayor asysta! W formie jest chłopak, szkoda,że Real go wypuścił :-)
 
Obrona tego karniaka przez bramkarza Malagi to jedna z najlepszych obron karniaków jakie widziałem. Nie wiem kto zatytułował klip tego karnego na dailymotion CR fail bo faila tam nie było.
 
Wczoraj Leszek O. pierdolił przez 90 minut o Mourinho robiącym zakupy kartonowych pudeł w IKEA i innych bzdetach, ze już tylko politowanie dla tego gościa zostało, wystarczył jeden przycisk na pilocie żeby posłuchać prawdziwego duetu komentatorów Twarowski + Nahorny = balsam dla moich uszu xD







Ciekawe dlaczego hiszpańskie gazety prześcigają się w wpisywaniu najróżniejszych głupot nt Mou a już o sprawie, ze święty Iker jako jedyny nie przybił piątki z kolegą z drużyny to już cisza ...
 
Back
Top