Piłka nożna

Cactus, dzięki, ale to chyba nie o to chodziło? Chociaż nie wiem. LaQi najwyżej później potwierdzi/zaprzeczy, bo tych Fantasy Lig jest już sporo. W tej to chyba konto nawet mam. :)
 
Messi odpada w walce o ZP? pojebalo? przeciez to wiadome, ze bedzie faworyzowany, jak zawsze.



szkoda CR'a, slaby team w tym sezonie sobie wybral. :)
 
no pewnie uefaLeo dostanie, bo te same osiagi prawie + mistrzostwo ktorego Cristiano zabraklo.



gdyby tylko zaczeli patrzec na to jaka jeden i drugi ma pomoc przy strzelaniu bramek dla zespolu to Cristiano zaczalby zgarniac te ich smieszne pilki seriami.



domagam sie transferu Iniesty i Xaviego do RM! :-)
 
Jeszcze z rok temu napisałbym podobnie, ostatnimi czasami to raczej tylko Messi ciągnie ten wózek.



gratki dla Juve :-)
 
Messi ? Nastrzelanie 40 goli drużynom typu Levante i Saragossa to na serio mega wyczyn... W najważniejszych meczach (z Realem, Bayernem) zawiódł... Jakby dostał po raz kolejny to byłby skandal i pompowanie legendy Messiego aby nikt go nie pobił w tych piłkach...



CR zdobyciem pucharu króla też ma raczej mikre szanse na ten tytuł... I również jak Messi w decydującym meczu z BVB zawiódł...



I dlatego najlepiej by było aby obaj zajęli przykładowo 2 i 3 miejsce a na najwyższym stopniu był ktoś z Bayernu, który nie dość że miażdży w tym sezonie wszystkich to i zdobył w sumie najwięcej... I dlatego fajnie by było aby wreszcie ktoś inny mógł zaistnieć typu Robben, Ribery czy Schweini...



To tylko moje zdanie i każdy ma prawo się z nim nie zgadzać...
 
Też jestem zdania, że przydałoby się komuś z Bayernu dać... Ale komu? tam nie ma żadnej wyróżniającej się indywidualności, oni są genialni jako drużyna. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, bo jeżeli np. CR utrzyma dalej tę średnią bramek, to jednak może być poważnym kandydatem, prócz murowanego faworyta w postaci Leo.



P.S. Mirek Klose 5 bramek dzisiaj strzelił.
 
Mnie cieszy zwycięstwo Lecha i martwi zwycięstwo Legii : ) ciekawy koniec sezonu będzie, mam nadzieję że Lechici kondycyjnie wytrzymają ten pościg
 
tak chujowego stylu zdobycia mistrzostwa przez United (w sumie jakikolwiek chyba klub w EPL) nie widzialem, najwazniejsze mecze - totalna padaka. przykro sie patrzy, skrzydel nie ma, srodek chujoza, Cleverley kopie po kosmosach, eh.
 
Juve Juve Juve!



31:-)



525355_582731031760451_1359335223_n.jpg
 
Maryjan, patrz ja mam dokładnie na odwrót. :)
Baju ciesz się, że MU jest takim fenomenem, że z takim składem mistrza zdobyli. Mnie w chwili obecnej ciekawi najbardziej czy Newcastle, które usilnie próbuje spaść z ligi w tym sezonie osiągnie swój cel. Też jest to swego rodzaju fenomen, rok wcześniej po 14 kolejkach byli jedyną niepokonaną drużyną, a tym samym rewelacją ligi. Sezon skończyli na 5 miejscu bodajże, rok później bez wyprzedaży większej grają taką padakę, że to aż w głowie się nie mieści.
 
baju







ten sezon PL byl cienki jak dupa weza , jeden ze slabszych jaki widzialem







Prawda jest taka ze United zdobylo mistrza glownie dzieki RVP i to wystarczylo bo reszta oprocz City ma badziewny atak. Chelsea jesli wygra z Kogutami moze zostac wicemistrzem Anglii bo beda tracic tylko 1 pkt do City,z Torresem ktory dzis nabil uwaga 1015 minutowa serie bez bramki w PL cos nie bywalego.







Naprawde niech Falcao,Lewy , Reus,Cavani wbijaja do PL bo przykro w tym roku patrzylo sie na PL :-)
 
Ja tam widzę faul na żółtą kartkę, śmieszy mnie natomiast zachowanie Luiza, które świetnie widać na filmiku od Hanga, oczywiście Webb znowu miał zwarcie w zwojach.



http://www.facebook.com/photo.php?v=325228534273460
 
Faul oczywiście jest na czerwoną kartkę. Nie ma się co zastanawiać.



Co do "symulowania" to jak go tam za bardzo nie widzę. Dostał kosę od tyłu, miał prawo się przewrócić, a późnie leży i leje z Rafaela, że się tak spiął i zaczął go kopać. Nie udaje, że wije się z bólu etc. Nie wiem o o co spinacie, mnie to rozjebało, strasznie się uśmiałem.
 
No właśnie, mam identyczne zdanie jak Hang. Nie porównujcie tego z "akuku" Busquetsa, bo on leżał i umierał z poważną miną przez minutę, a Luiz dostał chamską kosę i po prostu leżał i się śmiał.
 
Małe sprostowanie, nie uważam, żeby to co zrobił Luiz było symulką jednak jego mina po faulu bezcenna, możliwe, że źle się wyraziłem pisząc "odwalił Busquetsa" ale jakoś tak mi się skojarzyło z tym akuku xD



poza tym dobre też, że już miał wstawać, ale zobaczył, ze Webb się gotuje to znowu się położył :-)



it4s3JkWGuwP.gif
 
Gratuluje, Juve to specjaliści od wygrywania w drugich połowach po golach Vidala, kiedy oglądam/obstawiam mecz Juve to prawie zawsze się tak dzieje.:-)
 
10 minut pozniej, drugi wolny tylko z drugiej strony pola karnego i... w samo spojenie :O.



btw. Messi drugi gol i 46 bramek w lidze ;).
 
Back
Top