Piłka nożna

gdyby Meo utrzymal swoja forme z meczow z FCB to czemu nie, wystarczy odniesc gruby sukces klubowy i strzelac tak jak strzela. najlepiej pokonac fcb gdzies po drodze. ;)
 
gdzie ja napisalem cokolwiek o tym miernym napastniku? Cris biega za 10, a bez niego Real lezalby najwyzej na 3/4 miejscu w PD, but that's just my opinion.
 
@baju



Nie tylko Twoja. Bez niego nie byłoby finału pucharu króla, 3-4 miejsce w lidze i z LM sądze,że pożegnalibyśmy się najpóźniej w 1/8(sic!).
 
Też nie wiem co Wy macie z tym Ronaldo biegającym za całą drużynę, mi generalnie rzuca się w oczy jego raczej bierny udział w grze defensywnej Realu, puszczenie sprintu do obrony 3 razy w meczu nie oznacza biegania za 10. Za 10 to biega Piszczek.
 
Tak samo można podsumować MUTD i Van Persiaka baju :)



Gdyby nie on to nie byłoby mistrzostwa i nawet 1/8 lm (sic !)
 
"Pojawiło się dużo fałszywych informacji o usunięciu przeze mnie na profilu Twitter Manchesteru United z mojej rubryki bio. Nigdy nie usunąłem Manchesteru United stamtąd pomimo że gazety tak piszą, wszystko co się stało to Nike poprosiło mnie o dodanie @nikeuk do mojego Twitter bio - tak samo jak innych sportowców których sponsorują. Zabawne,bo o tym nikt nie napisał. Ta zmiana była zrobiona 3 tygodnie temu, a ludzie mówią o tym jakby zdarzyło się wczoraj"



by Rooney.
 
haha, prosze Cie. RvP jest typowym srodkowym napastnikiem kiedy Cristiano kreuje praktycznie kazda akcje Realu. nie ujmujac Robinowi, ale korzysta najczesciej z podan lub wbija pilke do bramki kiedy Cristiano oddaje 2 razy wiecej strzalow (statystyka sezonowa) i gra ze skrzydla. mysle, ze bez Robina nie byloby takiej tragedii w United jaka bysmy zobaczyli w Realu bez Cristiano, ale to moge sobie gdyyybac. :)



i blagam, nie porownujcie EPL do Primera, bo to obrazliwe. :-)



mozna poczytac jesli troche zna sie angielskiego: http://bleacherreport.com/articles/1535312-cristiano-ronaldos-duels-defending-and-passing-the-untold-stats



to jest bierna gra w defensywie typowego atakujacego, skrzydlowego? ciekawe czy Di Maria polowe tego wyrobil w rundzie. :)



+ bieganie nie chodzi mi jedynie defensywne, troche jego poruszanie w ofensywie rozni sie od kolegow z druzyny typu Pipita czy Karim.



ale tak sobie tylko gadam.
 
Na pewno nie biega za 10, dla przykładu, wg oficjalnych statystyk LM, mniej od niego w ciągu minuty w drużynie Realu to przebiegał chyba tylko Pepe. Jasne, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać, ale nie przesadzajcie z tym jego zaangażowaniem w grę na całym boisku.
 
jest tam statystyka sprintow? chcialbym link.



moze lekko przesadzam, nie wiem czemu doslownie bierzecie za 10, bo to raczej fizycznie niemozliwe, ale chodzi mi glownie, ze pracuje na sukces druzyny najbardziej na boisku swoim zaangazowaniem i wola walki. mowcie co chcecie, teksty o jego 'gejostwie' kiedy ma przy boku jedna z najpiekniejszych kobiet swiata sa okrutnie slabe, a diabeł byl dla mnie z niego dobry. :)
 
Wiadomo, że nie chodzi oczywiście dosłownie o dziesięciu. Statystyki sprintów nie widziałem, natomiast odnosiliście się do dystansu, a nie ilości sprintów. A co do Twoich ostatnich zdań, nie wiem do czego/kogo/w jakim celu to przywołujesz, nikt teraz nie zaczął go nawet obrażać. I zaangażowania także nikt mu nie odbiera, bardzo prosze tylko, żeby nie naginać faktów.

edit. Przykładowo, taki Goetze grając blisku 200 minut mniej przebiegł prawie taki sam dystans jak Ronaldo.
Aha, i chyba oczywiste, że piłkarz bazujący i mający za zaletę swoją szybkość wykonuje więcej sprintów. Zwłaszcza skrzydłowy.
 
ogolnym celu, taka uwaga, nie 'celowalem' tym w nikogo, po prostu mozna sie tego naczytac wchuj, a sensu ma to blisko 0.



widziales kiedys jakim stylem gra RM, a jaki Borussia? tam kazdy zawodnik przebiega wiecej niz przecietny zawodnik obojetnie jakiego klubu z Europy. porownania do graczy Realu mile widziane, nigdzie nie pisalem, ze biega 'za 10' graczy Borussii.



dla mnie zwrot 'biega za 10' oznacza, ze zostawia serce na boisku, nie wiem czemu tak doslownie wszyscy to wzieli i czepiac sie bedziecie pewnie do konca tej dyskusji, ale 100km on w ciagu meczu nie przebiega, serio. po prostu jego zaangazowanie > zaangazowanie innych zawodnikow, ale jak juz pisalem, to tylko moja opinia. nie pasuje mi mindsetem do tej druzyny.



mowie tu o sprintach, bo wykonuje ich pewnie tyle co Pipita + Karim razem. trzeba pamietac, ze glownie jego zadaniem jest przyspieszenie gry w ofensywie.
 
ogolnym celu, taka uwaga, nie 'celowalem' tym w nikogo, po prostu mozna sie tego naczytac wchuj, a sensu ma to blisko 0.




No nie ma to sensu, Tobie tak to przeszkadza, a jednak postanowiłeś to przywołać przy rozmowie na zupełnie inny temat, gratuluję.



Skoro jest skrzydłowym to, powtórzę, naturalne jest, że wykonuje najwięcej sprintów.



Ja piszę

Wiadomo, że nie chodzi oczywiście dosłownie o dziesięciu.


Na co Ty odpisujesz




nie wiem czemu tak doslownie wszyscy to wzieli i czepiac sie bedziecie pewnie do konca tej dyskusji, ale 100km on w ciagu meczu nie przebiega, serio.


Więc pozwolisz, że zakończę dyskusję, pozdro.
 
gdziekolwiek napisalem, ze mi to przeszkadza? napisalem, ze nie ma sensu i parskam smiechem na kazdy taki shitstorm na fb przez cules fcb, tylko tyle, ogolna uwaga, az tak Cie to razi? gratulacje zupelnie niepotrzebne, starasz sie byc ironiczny, az troche za bardzo chyba, dogryzki naprawde mega. :-)



naturalne, jasne, chodzi mi tylko o jakosc i ilosc tych sprintow w porownaniu do reszty skrzydlowych w Realu i reszcie PD.



nie pisalem tego o 100km juz nawet do Ciebie tylko do poprzednich postow, liczby mnogiej uzylem jak sadze, staralem sie wytlumaczyc bardziej jak to dla mnie wyglada, ale koncz sobie, nie ma problemu. ;)
 
942879_10151568328828618_97689485_n.jpg




321443_10151568328623618_443925410_n.jpg








Jest moc! 4-0 bo dobrej grze w dość eksperymentalnym składzie. Ślusarz na króla, Lech na majstra!
 
Mam takie wrażenie, że wszystkie drużyny które prowadzi Jan Urban w którymś momencie przestają iść do przodu.



Trudno powiedzieć, że Legia gra teraz lepiej niż na początku sezonu. Nie widać żeby Urban miał jakiś pomysł na tą drużynę.



Lech w przeciwieństwie do Legi w ostatnich 3-4 miesiącach zanotował znaczny progres formy. Zawodnicy się rozwineli, a drużyna dobrze się zgrała. Gra płynnie, pewnie w obronie i potrafi po odzyskaniu piłki dwoma trzema szybkimi piłkami rozmontować defensywę rywal. Legia pod tym względem tak dobrze nie funkcjonuje. Strzelanie goli częściej wynika z umiejętności i przebłysków poszczególnych piłkarzy niż z poukładanej i przemyślanej gry.



Osobiście to stawiam, że Lech wygra w Warszawie i zdobędzie mistrzostwo.
 
baju normalnie pisał, nie wiem po co te docinki bosman, takie pierdolniki tylko psują dyskusję.



A co do meczu w W-wie Lecha to będzie remis,jeżeli Legia do tej pory nie straci punktów.
 
Pewnie macie rację, przepraszam. Przeszkadza mi po prostu odchodzenie od dyskusji i pomijanie udzielonych przez drugą stronę odpowiedzi.
 
wydaje mi sie, ze Lech lepiej zaprezentowalby sie w Europie, zlapali troche wiatru w zagle. Legia za to znizkuje i ta forma na nastepny sezon tez nie jest pewna.



fajnie by bylo aby jakis polski zespol w koncu cos tam namieszal. ;)
 
zemsta Perisicia, dobrze mu wychodzi to dzisiaj, haha. :-)



Frank legenda, to pokazuje tylko glupote CFC, sama chec oddania Lamparda gdziekolwiek to czysty idiotyzm.
 
Cytując klasyka, Lampard to piłkarz wypalony xD
Niestety taki urok wielkich klubów, ze tylko nielicznych stać na zatrzymanie dogasających gwiazd, nikt nie zabroni Romanowi, który wpierdzielił w ten klub pewnie ponad 1 mld funtów, niszczyć takie klubowe pomniki jak Terry czy Lampard. Frank jednak rekord już zrobił i z czystym sumieniem może CFC opuścić xD


baju, wspomniałem o Benzemie i Złotej piłce tylko dlatego, że obok "biegającego za 10 CR7" jest to mój ulubiony madrycki mit - wielu je powtarza, a nikt nie widział. Z Twoją opinią o tym, że bez Crisa Real byłby na 3-4 miejscu w PD także nie mogę się zgodzić, bo gdyby nie Ronaldo to na lewym skrzydle hulałby Bale czy inny Ribery i śmiem twierdzić, że wyniki Realu wcale nie byłby gorsze, oczywiście to tylko przypuszczenia i mają się tak samo do rzeczywistości, jak Twoja opinia o Realu bez Ronaldo.
nie porownujcie EPL do Primera, bo to obrazliwe

trochę dystansu, to zupełnie inne ligi, to że Tobie (i mnie też) lepiej ogląda się angielską nie znaczy, że jedna jest cacy a druga to shit. Zastanów się dlaczego taki niedorajda jak Michu zrobił takie WOW na wyspach, dlaczego średniak Mata jest wybierany do 11-tki sezony PL, dlaczego Hiszpanie z takim uśmiechem na pysku zaczynają "emigrować" do PL, dlaczego namaszczony przyszłym najlepszym ofensywnym pomocnikiem świata Cesc robi w majty w Barcelonie, dlaczego Modrić został okrzyknięty najgorszym transferem w Hiszpanii? To zupełnie inne ligi, stawiające na zupełnie inne walory i kulturę gry, wg mnie trochę zagalopowałeś się tym stwierdzeniem.
 
Zastanów się dlaczego taki niedorajda jak Michu zrobił takie WOW na wyspach, dlaczego średniak Mata jest wybierany do 11-tki sezony


Teraz to chyba ty się zagalopowałeś. "Niedorajda" Michu był pomocnikiem z największą ilością bramek na koncie sezon temu w Rayo a ostatni sezon Maty w Valencii 33 występy, 8 bramek i 13 asyst.
 
Back
Top