Piłka nożna

Jak już bramka Ferdinanda to tylko w takich okolicznościach!



Tył bramki lekko się uniósł po tym strzale, czy mi się wydawało? :-)
 
uniosl sie, uniosl, Rio przyjebal na pelnej dosyc. :D



pozegnanie mega, Fergie ladnie sie wypowiedzial, eh
 
Podziękowania za te emocje i za kapitalną karierę. Aż dziwnie będzie żyć z myślą,że United bez Fergusona na ławce. Liczyłem na goleadę na pożegnanie :-)



Chelsea jest pewnie wniebowzięta,że sprzedała Sturridge :-)
 
no zloty interes, zostawic 'czarodzieja' Fernando, a oddac Daniela ktory tylko sie rozkrecil. :)



panie Moyes, ciezkie zadanie przed panem.
 
ibfcVUx5FQxyXM.gif
 
@Visu - oj jak mnie cieszą takie obrazki z Angli. I pomyśleć, że Anglia to dla naszych śmiesznych polityków jest stawiana jako wzór! A tu proszę, co za "bandyckie" wtargnięcia na murawę.



Taka ciekawostka z dzisiejszego meczu Fulham - Liverpool



fulham-liverpool_1.jpg




fulham-liverpool_2.jpg




fulham-liverpool_5.jpg




Piękne obrazki:)!
 
A Ty mialbys w planach gdybys byl tak potraktowany? Zapierdalasz x lat dla klubu i nagle odstawiaja Cie na boczny tor tylko dlatego, ze przychodzi pilkarz o podobnych umiejetnosciach z zajebistym ostatnim sezonem. I nagle wszystko jest ustawiane pod niego, a Ty musisz grac wszedzie tylko nie na swojej nominalnej pozycji. To nie jest byle pacholek typu Macheda tylko najlepszy pilkarz MU ostatnich kilku lat. I mam cicha nadzieje, ze Rooney zagra na nosie wszystkim tym pizdeczkom z komentarzy ze strony powyzej i odejdzie do Chelsea lub Arsenalu i w nastepnym sezonir wygra im mecze z MU.
 
no zloty interes, zostawic 'czarodzieja' Fernando, a oddac Daniela ktory tylko sie rozkrecil. :)


Sturridge może i się rozkrenca ale wczoraj oprócz tego, że strzelił trzy bramki to zmarnował trzy kolejne idealne sytuacje. To co marnuje Lewandowski to nic w porównaniu do Daniela. Fakt, że anglik ma niesamowite przyśpieszenie i potrafi łatwo zgubić obrońcę ale na razie to trochę taki jeździec bez głowy. W dodatku za często drybluje zamiast podać do lepiej ustawionych partnerów. Na pewno to bardzo przyszłościowy piłkarz który ma wielki talent ale musi jeszcze dużo popracować nad skutecznością.
 
Sturridge marnuje wiele korzystnych sytuacji bramkowych, jednakże rozgrzesza go fakt, że z wielką łatwością potrafi je sobie wypracować. Ponadto, jest jednym z najlcelniej podających zawodników w Liverpoolu, mając statystyki na poziomie Gerrarda.
Mało tego, gra bardzo niekonwencjonalnie i potrafi stworzyć coś z niczego - chociażby jego pierwszy gol w wygranym wczoraj meczu z Fulham oraz podania piętami otwierające drogę do bramki Hendersonowi i Downingowi. Nie bez znaczenia dla dyspozycji Sturridge'a pozostaje fakt jego świetnej współpracy z Coutinho, który wyrasta na jednego z najlepszych kreatywnych pomocników Premiership. Mam nadzieję, że pomimo zawieszenia Suareza, młode, nowe nabytki Liverpoolu sprawią, że przyszłość będzie rysować się w jasnych barwach.

Sturridge w meczu z "Wieśniakami".
 
za te granie to on pobiera grube setki tysiecy tygodniowo wiec nie marudzilbym. poza tym jakie wytlumaczenie znajdziesz w 2010 kiedy chcial transferu? (city bylo najblizej pozyskania Wayne'a)



buuuhu kurwa, RvP strzela bramki i jest ustawiony jako napastnik. jak byl CR7 to Rooney tez byl najlepszym zawodnikiem?



nie odmawiam mu talentu, ale bez przesady, jak robi sie ciezko to nie spierdala sie z klubu. niech idzie, takie pierdolenie to nie w United. :)
 
A takie, ze zapierdalal i strzelal jak na zawolanie, a dostawal w tamtym czasie pensje jak byle pacholek ze Stoke czy Sunderlandu (80.000 funtów tyg). To nie jest gracz pokroju najzajebistszego transferu ostatnich lat w MU czyli Andersona, tylko strzelec 141 goli w samej PL. Wiec chocby z tego wzgledu nalezy mu sie szacunek dopoki, dopoty nie odszedl do ManCity.
 
najzajebistszy transfer ostatnich lat - Anderson? slaba ironia przy takim transferze jakim jest RvP w tym sezonie.



okej, mozna dogadac sie z klubem normalnie, a mozna sie obrazic i grozic odejsciem do najwiekszego rywala. ten pierwszy sposob raczej jest bardziej normalny, drugi jest wg mnie frajerski i juz wtedy mogl sobie odchodzic. drugim Carlito chcial byc, tyle sukcesow w City ostatnio. jedynie ten ma szyje. :)
 
Już widzę jak Monaco puszcza zaraz Falcao do Realu. Po co placili za niego takie kosmiczne pieniądze. Chyba, że Real da godną ofertę, ale raczej odpuści. Atak Tevez-Falcao to chyba zbyt piękne. Chociaż w sumie to nie będę zdziwiony. Kaska wszystko załatwi ;)
 
Falcao chyba nie ma ambicji zbyt wysokich bo jest w najlepszym momencie swojej kariery i rok straci w klubie, który walczy o powrót do poważnego futbolu.
 
Kadra Brazylii na Puchar Konfederacji (15.06-30.06):


BRAMKARZE:

Jólio Cósar (QPR)

Diego Cavalieri (Fluminense)

Jefferson (Botafogo)



OBROŃCY:

David Luiz (Chelsea)

Thiago Silva (PSG)

Róver (Atlótico Mineiro)

Dante (Bayern)

Marcelo (Real Madryt

Filipe Luós (Atlótico Madryt)

Daniel Alves (Barcelona)

Jean (Fluminense)



POMOCNICY:

Paulinho (Corinthians)

Fernando (Grómio)

Luiz Gustavo (Bayern)

Oscar (Chelsea)

Hernanes (Lazio)

Bernard (Atlótico Mineiro)

Lucas (PSG)



NAPASTNICY:

Hulk (Zenit Sankt Petersburg)

Leandro Damióo (Internacional)

Fred (Fluminense)

Neymar (Santos)
 
Skład, którego można by się spodziewać praktycznie, choć myślałem że pojedzie Willian, Danilo, Juan Jesus i Ganso.
 
Sezon transferowy się zbliża, i już Neymara do Bayernu wpychają za 86 mln za zawodnika nie sprawdzonego w Europie. hahahahah

W marcu angielski dziennik "Metro" podawał, że monachijczycy są gotowi zaoferować za Neymara aż 86 milionów euro.


Z kolei w lutym brazylijski obrońca mistrzów Niemiec Dante wyznał, że młody snajper wypytywał go o klub z Monachium w czasie zgrupowania narodowej drużyny "Canarinhos". - Powiedziałem Neymarowi, że nie ma nic lepszego niż Bayern Monachium - zdradził Dante.


PSG pokazało, że można kupić mistrzostwo, zwłaszcza w tak nierównej lidze jak francuska. Monaco pewnie nie będzie beniaminkiem, który zdobędzie mistrzostwo ale może coś koło 6-8 miejsca wywalczą. Ciekawe kto Falcao i Tevezowi będzie piłki podawał bo sami nie wypracują wszystkiego.



Nie wiem jak wygląda sprawa podatków w Monaco, czy podlegają one pod Francję, ale jeżeli nie to może się okazać to kuszące dla zawodników zarabiających dużą kasę.
 
W Monako chyba w ogóle się dochodowego nie płaci. A na pewno nie ma tam takich samych zasad jak we Francji.
 
Te powolania to SKANDAL !!! Gdzie jest Ronaldihno, Emerson, Ze Roberto, Gilberto Silva, Edmilson, Roque Junior, Kaka, Junihno, Lucio,Juan , Rivaldo, Roberto Carlos, CAFU i RONALDO PRAWDZIWY ? teraz graja tam jakies popaprane laleczki pokroju Luiza, Neymara i transwestyty Thiago Silvy
 
w Monako nie ma podatku wiec stawiam, ze dosc szybko ruski zrobi mocny sklad. W tej chwili u nich gra sporo mlodych chlopakow. Stawiam, ze 2-4 miejsce zajma w tym sezonie
 
Podatku nie ma, ale władze ligi i francuska federacja kombinują żeby Monaco przeniosło siedzibę klubu na teren Francji co oznaczałoby płacenie normalnych podatków.
 
Back
Top