Piłka nożna

Kurwa to co oni graja to jest megapadaka. Odlew Poznan z poznanskiej ligi okregowej mial wynik 1-0 tylko juz nie pamietam w ktora strone z repra San Marino.A Wawrzyniaka ogrywa bankier czy inny właścicel baru. No po prostu kabaret:-)
 
Słabiutko to wygląda.


Mam takie ogromne problemy z internetem, ale żeby napisać ten post nie potrzeba internetu nawet :D
 
Słabiutko to wygląda.


Mam takie ogromne problemy z internetem, ale żeby napisać ten post nie potrzeba internetu nawet :D
 
Ciekawe jak wypadną w drugiej połowie bo sam trener San Marino mówił, że jego "piłkarze" mają tylko sił na 45 min :-)
 
przecież to jest jakaś masakra mają tyle okazji a praktycznie nic nie wpada, gdyby nie karne to byłoby 1:0
 
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
 
Czarnogóra nie jest słabym zespołem. Nam się udało ledwo zremisować, a Anglicy w tych eliminacjach grają przeciętnie/słabo
 
Czarnogora mocna jest wiec nic dziwnego, szczegolnie u siebie w tym chlewie. W sumie teraz mi sie przypomnialo ze nam sie nalezal walkover w Czarnogorze ale sedzia jaj nie mial.
 
Back
Top