Piłka nożna

juve- real



barca- malaga



psg- dortmund



bayern- galatasaray



to mój typ na dzisiejsze losowanie...



natomiast w lidze europy dwie ekipy z londynu trafią na siebie już teraz... :-)
 
Moje losowanie.:-)



BVB - Barcelona - tylko dlatego, bo TVP z wiadomych względów będzie pokazywało mecz bvb nawet jakby grali z galatą.



Real - PSG - mam nadzieje, że Beckham zagrałby w tym meczu w pierwszym składzie. Na pewno PSG by nie było skazane na pożarcie.



Bayern -Galatasaray - później już rewanż z Realem.



Juve - Malaga
 
real-malaga
barcelona-galata
bayern-psg
juve-dortmund

i w polfinale ogladac 4 najlepsze zespoly, bo tylko miedzy juve a bvb widze jakies wyrownane szanse, smutny bylby cwiercfinal w stylu malaga galata czy nawet psg
 
bez przesady, ile razy Bayern moze miec mile losowanie? Galata/Malaga dla Realu albo Juve. :)
 
Malaga - B.Dortmund



Real M. - Galatasaray



PSG - Barca



B.Munchen - Juventus







Kluby po lewej grają pierwszy mecz u siebie.
 
haha, bez kitu, nawet nie pomyslalem na co Malina i jego Wlosi trafili. do Monachium wesola wycieczka bedzie.



jesli Bayern bedzie gral jak z Arsenalem u siebie to Juve na spokoju. ;)
 
Ja się ciesze bo będzie zajebisty mecz. Bayern w formie, Juve w formie. Nic tylko się cieszyć! Oczywiście awans Bianconeri!
 
Wyniki losowania 1/4 Ligi Europejskiej :


Chelsea - Rubin


Tottenham - Basel


Fenerbahce - Lazio


Benfica - Newcastle
 
Chelsea - Rubin



Tottenham - Basel



Fenerbahce - Lazio



Benfica - Newcastle







Tutaj też drużyny z lewej strony pierwszy mecz u siebie. Moim zdaniem drużyny, które zaznaczyłem pogrubioną czcionką awansują dalej.
 
Cholera, Juve z Bayernem. Jedne z moich ulubionych drużyn na przeciwko siebie. Wolałbym, żeby któraś z nich wyeliminowała Real po drodze... Mam nadzieję, że Katalończycy gładko uporają się z Francuzami, a o Dortmund jakoś się nie boję i widzę ich dość pewnie w półfinale. Real oczywiście bez większych problemów ma już awans, byleby tylko odpadł do finału, bo kolejnego pompowania w mediach przed finałem z Barceloną- a innego scenariusza niż Barca w finale nie mogę zakładać :P- nie przetrwam...



Mimo wszystko, wracając do Turyn vs. Monachium, zapowiada się świetny dwumecz, WAR JUVE!!!



Ogólnie udana drabinka jak dla mnie, bo spośród pięciu moich ulubionych drużyn, są duże szanse, że zobaczę trzy w półfinale, a jedna jest już tam na 100%. Finał jednak może być tylko jeden: Barcelona kontra Juventus ;).
 
733946_576573942354595_985014704_n.png


Kursy od Sts.


Real vs Galata - wreszcie łatwiejszy rywal, choć jak nie uzyskamy u siebie dobrego wyniku to w tureckim kotle może być ciężko.
Bayern vs Juve - loteria, ale stawiam na jakiś remis bramkowy na AA i potem Juve u siebie utrzyma korzystny rezultat.
PSG vs Barca - jeżeli kryzys w FCB już minął to powinni na luzie ich ogolić.
Malaga vs BvB - tu widzę hiszpańską drużynę jako tą która awansuje, Pellegrini to genialny strateg a i kilku genialnych grajków jak Isco ma...
 
Ja licze na Real Barca w półfinale i znowu gładkie rozjechanie katalonczyków jak to ostatnio w zwyczaju mają królewscy, a potem to już tylko Bayern :)
 
hang, lazio rozjedzie fenerbahce. chyba nie ogladales ostatnio zadnego meczu turkow, zeby twierdzic, ze wyeliminuja wlochow.



myslalem o galata albo psg i jest.
 
Mam takie zdanie, ze tutaj wiekszoc nagle uwaza Juventus za mega zespol bo malina i wgl on ma swietna reptuacje tutaj i np. taki Tar tak lekko pizdowato caly czas chwali Juve itp. Na prawdę uwazam Juve za mega zespol, zeby nie bylo.



Chcialem aby były pary:







Juve vs. Barcelona, Bayern vs. Real. Wtedy odpadły by drużyny z Hiszpanii, a tak mamy przedwczesny finał w cwiercfinale. Stawiam jednak chyba na Bayern, kto by to nie był uważam że wygra LM w tym roku, chociaż Borussia też moze byc grozna.
 
Osobiście stawiam na półfinały Real - Barca i Juve - BVB, a potem piękny finał Real - Juventus.
 
Back
Top