Piłka nożna

Brawo pierdolony kaloszu, co za śmieć. No kurwa mać, Ronaldo kiwnął 4 defensorów, obrońca łapami jeb na glebę Cristano przy 25 metrze i nawet faulu nie ma. Cyrk.
 
A weź i inaczej zareaguj. Ja bym chyba wyszedł z tego spotkania, albo został wyjebany na jego miejscu na trybuny.
 
Takie tam dziarki



C_71_article_1239170_image_list_image_list_item_0_image.jpg




rooney.jpg
 
Klopp sie wypowiedzial, ze Lewy nalezy do 5 najlepszych obroncow Europy. moim zdaniem 'troche' mu jeszcze brakuje. jedna jaskółka... ;)



brawo BVB, chociaz Ajax tez doceniam, ale to nie byl ich mecz.
 
I teraz pytanie - pomyliłeś nazwisko czy pozycje? :)
Wydaje mi się, że pozycję, bo Piszczek jak najbardziej moim zdaniem łapie się do 5 najlepszych obrońców w Europie, za to Lewandowski już niekoniecznie.
 
Teraz to wszyscy beda przewrotkami strzelac. :D W jakims meczu mlodej ekstraklasy chyba 2 czy 3 dni po Zlatanie tez przewrotka strzelil. Ale do Szweda to nie maja co podskakiwac. Nie wiem czy jeszcze zobacze kiedys lepsza bramke.
 
Hang takich rajdów w historii piłki to już trochę było. Przewrotki z takiej odległości i takiej pozycji sobie nie przypominam.
 
Polscy kibice mogli wybrać, który mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów zostanie pokazany na żywo przez Telewizję Polską. Fani mogli głosować w środę wysyłając SMS-y do północy.
Najwięcej procent głosów zebrało spotkanie Barcelona - Benfica, na który zagłosowało 46 procent kibiców. Tylko pięć procent mniej fanów oddało swój głos na mecz Szachtar Donieck - Juventus Turyn.
Pojedynki Chelsea Londyn - FC Nordsjaelland i Celtic Glasgow - Spartak Moskwa otrzymały zdecydowanie mniej poparcia, odpowiednio 9 i 4 procent.
 
Ja stawiam wyżej zdecydowanie przewrotke Mexesa, już nie mówiąc o przewrotce Bressana. Zlatan zrobił to bajecznie, jednak weźcie pod uwagę, że bramkę to miał pustą, także wystarczyło trafić. Co oczywiście nie zmienia faktu, że pewnie tylko on mógł wpaść na taki pomysł, do tego zrobił to zdaje się poruszając się w kierunku od bramki, co mocno podnosi ekwilibrystyke tego zagrania.
 
Barca gra o nic, Juve o wszystko, zapowiada sie mega mecz, ale rajd cules zrobily niezly. smutne. :)
 
wkurwia mnie to juz, wczesniej nie pokazali chelsea z szachtarem, tylko jebana barcelona z celticiem, jebane tvp, jebane gimbusy wysylajace smsy na barcelone, mam nadzieje ze w cwiercfinale trafia na real i odpadna
 
Tym razem mozna podziękować Szpakowskiemu, który tym razem zasegurował kibicom, żeby wybrali mecz Barcy. Jak on to powiedział: "To może mecz Barcelony, bo Messi jest już bliski pobicia rekordu..."
 
Ale za to sugerował że Juskowiak wybrałby Shachtar - Juve wiec tak bardzo bym go nie winił jak Iwańskiego.
 
Wcześniej też wybrali mecz który sugerowali komentatorzy, nie pamiętam kto dokładnie, ale było coś w stylu "ja bym wybrał Borussie".
 
Właśnie Iwański. Cieszy chociaż troszkę fakt że nie była to miażdząca przewaga Barcy tylko 5% nad meczem.
 
Wtedy zasugerował Iwański, a teraz Szpakowski. Jak ktoś mówi, że Messi jest bliski pobicia rekordu to wiadomo jak zagłosują gimbusy, których idolem jest Messi. Pewnie Barcelona wystawi rezerwowy skład, bo i tak mają awans zapewniony. Zapowiada się arcyciekawy mecz...
 
Mecz o nic ? :D Przeciez stawka tego spotkania (Barca - Benfica) jest taka sama jak mecz miedzy Juve a Szachtarem tzn. ze jedna z druzyn ma pewny awans (Barca, Szachtar) a druga walczy o ten awans. Jedyne co moze decydowac o tym ze wybor spotkania na Ukrainie bylby lepszy to to ze obie druzyny sa mniej wiecej na tym samym poziomie (ale niestety jest to poziom jak nie dwa nizej od Barcelony).
 
Back
Top