Piłka nożna

Panowie, na jakim kanale dzisiaj mecz City-Real? Bo nie wiem czy wykupywać transmisje na weeb.tv jeżeli nie pokażą.
 
Dzięki wielkie :)



EDIT: Właściwie to zapomniałem,że zlikwidowali płatność przez sms, więc i tak płacąc teraz meczu nie obejrzę... Zostaje stream.
 
Hubi, Ty masz 6 czy 10 Mb/s i kupujesz transmisje? Ja na swoich 2 jadę ostro na arabskich HD (joke) ... a tak poważnie to ile połacisz za taki mecz i jaka jest gwarancja, że nie będzie "cięcia"?
 
3zł sms'em za jeden dzień było wcześniej. Jest mega gwarancja bez cięcia. Ostatnio zasysałem plik po 780 kb/s i oglądałem mecz dodatkowo i nie przycinało prawie w HD było jeszcze.



Tak mam 10mb/s... Streamy które wymagają ponad 900 kb/s, a i tak się tną i sa gównianej jakości czasami,a kiedys były lepszej(DrHTV)
 
No to rzeczywiście ciekawa opcja, ale jak teraz posłuchałem studia na Nce i tego kolesia co siedział między Żurawiem a Polem to już wolę arabów :]



Ja obecnie oglądam to



http://www.rojadirecta.me/goto/vesptres.blogspot.com.es/p/1.html



ale zaraz przed meczem będzie przycinka więc jak coś 20 innych streamów czeka w pogotowiu :]
 
Benitez oficjalnie trenerem Chelsea. Cieszę się, że po długiej przerwie wreszcie znalazł robotę godną swoich umiejętności. Póki co kontrakt do końca sezonu. Idioci z Chelsea są przeciwni Benitezowi, argumentując, że przez dwa lata nie prowadził żadnego zespołu. A skoro tego nie robił to oznacza, że nikt go nie chciał i jest słaby... Nikt nie wziął pod uwagę faktu, że Benitez sam odmawiał wielu klubom, bo czekał na ponowną ofertę Liverpoolu. Jego marzenia zostały jednak pogrzebane w momencie kiedy podpisano kontrakt z Rodgersem.
 
Borrusia vs Ajax bardzo przyjemny mecz, ale jak zwykle komentarz pana Darusia.ze swoim kompanem psuje radość z oglądania.
 
Mi znów przesunęło ekran, ale w końcu działa. Da się zmienić jakies ustawienia?



@down



2-0(Goetze,Reus) jak cos to livescore.com
 
Ciekawe czy ten zjeb zalozyl ta koszulke dzisia



690644299.jpg
 
Dzisiaj daje radę, ale zazwyczaj jest szalenie nieobiektywny.


Za to Daro to już naprawdę... 10 wersji Aldereweilda, Dalej Blind (Daley Blind), no i oczywiście nieobiektywny jest. Pierwsza bramka, piękna akcja Goetze z Reusem, a ten pieje, że zasługa Lewego bo obrońców na siebie ściągnął. Coś w tym było, ale bez przesady. Jeszcze parę innych detali, które mnie wkurwiły.
 
Co ten sędzia odpierdala? Toć to był faul na Arbeloi conajmniej na żółtko, a sytuacja bramkowa, a ten nic..



I gdzie tu byl kurwa spalony? CR strzela z daleka, dobiega do odbitki, dostaje kose,a sędzia spalonego gwiżdże czy co tam było?
 
Back
Top