Piłka nożna

Wiadomo, że Barca nie wystawi podstawowego składu i nie będzie grała na 100%. Za to mecz Szachtar-Juve może być ciekawy, bo zależy od niego kto z dwójki Juve-Chelsea wyjdzie z grupy.
 
Tu chodzi o losowanie. Wiesz jaka jest różnica, gdy klub wychodzi z grupy z 1 miejsca? Barca ma już zapewnione miejsce i jak przegrają to nic się nie stanie.
 
Kibice Juventusu wolą mecz Juventusu, kibice Barcelony wolą mecz Barcelony i tyle.



Dla mnie to zawsze plus bo na TV lepsza jakość.
 
Wybór tego meczu to dowód na to, że demokracja to zło. :D


A co do tych przewrotek to jeszcze Bressana rozumiem, że można do Ibry porównywać, choć też miał dużo łatwiejszą pozycję do strzału. Piłka mu idealnie do takiego strzału skozłowała i się jeszcze od ziemi raz odbiła. Ale już wszystkie strzały po przyjęciu sobie na klatę to przewrotka Zlatana wciąga nosem jak dla mnie. To że miał pustą bramkę to ma tu małe znaczenie. 99 prób na 100 w sytuacji, którą miał Szwed skończyło by się wypierdzieleniem piłki w drugą stronę pewnie, a ta jedna może by poleciała w okolice bramki. Jak sam zauważyłeś Bosman, Zlatan nie dość, że najpierw musiał wyhamować, zobaczyć co zrobi bramkarz i jak wybił za lekko to dopiero zaczął się cofać, żeby strzelić. To jest duuużo trudniejsze niż uderzenie takiej zawiesiny (co nie oznacza oczywiście, że uderzenie zawiesiny jest proste).
 
50ad416081b050.63049076.jpg
 
Do połowy Widzew remisuje z Legią 0:0. Ogólnie mecz taki sobie, Legia może miała dwie dobre sytuacje, Widzew ładnie się broni.
 
Kosa jak Kosa, ze skrzydłowymi to my nie mamy problemów. Ale im dłużej oglądam grę Furmana tym bardziej mnie on przekonuje do tego, że powinien grać w reprezentacji. Krychowiak z Polanskim nie są źli, ale głównie w defensywie. Wyprowadzenie piłki nie jest ich mocną stroną. Za to Furman sobie dużo lepiej z tym radzi, ma technikę, całkiem dobry strzał z daleka i ładnie z wolnych podaje (bo strzały to tylko Ljuboja praktycznie w Legii :D).
 
oceniac go teraz latwo, bo ma forme, ale reprezentacja =/= klub, jak wszyscy dobrze wiemy. ;)
 
Gareth Bale chce odejść z Tottenhamu Hotspur. Oznajmił już działaczom "Kogutów", że chce zmienić barwy i zagrać w Realu Madryt. "Królewscy" muszą się jednak liczyć z gigantyczną kwotą, jaką trzeba będzie za Bale'a zapłacić - Tottenham zamierza rozpocząć negocjacje od 62 milionów euro!
 
Orliki są... co dalej?


http://sport.newsweek.pl/konczy-sie-program-budowy-orlikow--powstalo-2600-boisk,98853,1,1.html
 
To co, Fornalik ma go próbować w reprezentacji jak nie będzie miał formy? :D Zawsze mi się wydawało, że rolą selekcjonera jest wybieranie zawodników, którzy w danym momencie grają regularnie i mają formę. W grudniu gramy z jakimiś kelnerami o ile dobrze pamiętam to akurat byłby dobry moment, żeby sprawdzić Furmana. Przebił się do pierwszeg składu Legii, co prawda jeszcze nie ugruntował swojej pozycji na tyle, żeby być podstawowym zawodnikiem, ale cały czas robi postępy. Jest dobry w konstruowaniu akcji o czym już pisałem, nie boi się zagrać trudnej, niekonwecjonalnej piłki. Biorąc pod uwagę, że Fornalik duże nadzieje pokłada w Wolskim to zakładając scenariusz w którym Wolski wraca do formy i sprawdza się w reprezentacji, to dokładając do tego Furmana, będziemy mieli zgrany w klubie duet. Raczej same korzyści mogą z takiej sytuacji wynikać.



Tak mi się skojarzyło z tym Bale'm. Gdyby go kupili i na drugą stronę wzięliby Piszczka to niezłe skrzydła by mieli. :D


Edit: Co do orlików to same boiska nie wystarczą, to tylko jeden z wielu czynników. Ale efekty całego projektu i tak dopiero za kilka lat zobaczymy.
 
Pilka nozna niszczona jest przez komputery, konsole itd :) W moim rodzinnym miescie jest osiedlowe boisko. Pamietam jak czekalem zawsze az znajdzie sie miejsce w druzynie, zeby pograc ze starszymi kolegami. Nazywalismy je piaskowym boiskiem, bo tak wygladalo. Dzis patrzac na to boisko rosnie piekna trawa. Jaki wniosek?



Owszem zbudowali Orlika, ale tam czesciej prowadzone sa treningi anizeli graja dzieciaki.
 
Ale bramę dostała Borussia od Mainz. Jedno z ładniejszych uderzeń jakie ostatnio widziałem.
 
Zlatan dobrze mówi, pamiętam, ze kiedyś nie wyobrażałem sobie dnia wakacji bez zagrania jakiegoś meczyka, robiliśmy sobie ligę gdzie każda wieś (nie wstydzę się tego skąd pochodzę :-) ) grała ze sobą. jak nie było boiska to stawiało się kamienie albo wbijało się patyki jako bramki, grałem na boisku gdzie rosły drzewa i to nie jedno tylko kilka, na innym rozłożona była w rogu paleta pustaków, człowiek o tym nie myślałm poprostu cieszył się grą, bywało, że od popołudnia do 22 gdzie było całkeim ciemno ... a teraz jak patrzę, że dzieciaki mają takie boiska i stoją one puste, to trochę dziwnie mi z tym, no ale cóż, jak to powiedział Tomek Majewski polski sport przegrywa już na starcie gdy rodzic podpisuje dziecku zwolnienie z WFu



@Uefo



leci na Eurosporcie?
 
Ja oglądam tu : http://pl-sport.tv/stream-2.htm , oglądam bo mi się nudzi i dałem na Borussie z draw-no-bet hajs, żeby podbić stawkę na Fulham z X i Real.
 
Gambit powiedz mi gdzie te orliki stoja puste ? Bo u mnie w miescie jak chcesz sobie zarezerowac to najczesciej musisz to zrobic z tygodniowym wyprzedzeniem (te w lepszych miejscach to w ogole caly czas zajete). No chyba ze masz na mysli orliki w bardzo malych miejscowosciach (wsiach) to sie zgodze bo czasami sam jak nie mozemy w miesce nic znalezc to jedziemy do pobliskich miejscowosci pograc.
 
haha, Gomez po powrocie potrzebowal... minuty zeby jebnac bramke. dominacja Bayernu w bundeslidze jak narazie mocna. :)
 
Gambit, a czego tu się wstydzić? Idiota może się urodzić zarówno na wsi jak i w dużym mieście.


W Bayernie się faktycznie tam wkurzyli po 2 sezonach bez mistrza. :D Rozjeżdzają wszystkich równo. Za to BVB wygrało dzięki bramce Lewandowskiego. Chyba już 3 czy 4 mecz z rzędu w którym strzela.
 
4-1 dla Realu się skończy Hubi. Kibicujesz Realowi a nie wierzysz w nich? W drugiej połowie Betis totalnie opadnie z sił.
 
Co do Bayernu - trudno mi powiedzieć, co wtym klubie tak naprawdę nie gra. Skład - najlepszy w lidze, jeden z najlepszych w Europie. Zarządzanie i polityka transferowa też wydają się na dobrym poziomie. Nie biorę pod uwagę wysokich miejsc w europejskich pucharach, bo już była jedna taka drużyna (czyt. Liverpool), która wygrała kilka razy LM, a teraz jest w ciemnej d....


Nie uważam też, aby Bawarczycy podzielili los Anglików. Na pewno zasługują na to, aby odnieść znaczący sukces, jak wygrana mistrzostwa kraju czy nawet zwycięstwo europejskich rozgrywek i czekam na to.
 
ale o co chodzi? po prostu Borussia byla lepsza w dwoch poprzednich sezonach. teraz Bayern wyglada lepiej, wzmocnili atak, zobaczymy w bezposrednim starciu jak wypadna. w ciemnej dupie? srsly?



btw nie wiem co Arbeloa jeszcze robi w RM, mam nadzieje, ze Jose znajdzie zastepstwo. (Łukasz, wpadaj do Madrytu!)
 
Jeżeli Bayern da radę tak pociągnąć do końca sezonu to wielki szacun.



MU za to gra kolejny mecz w stylu "chłopaki bez spiny, gramy dopiero od 60 minuty na poważnie" - nie wiem czy to przez eksperymenty Fergusona, czy forma drużyny. Swoją drogą WBA na trzecim miejscu PL ? ta liga nie przestanie mnie zaskakiwać
 
Back
Top