Piłka nożna

Tak Gambit ma diament, wiem że zmarnował w poprzednich sezonach szansę.Ale jak wiesz albo i nie wiesz w tym roku Kaka robi wszystko by wrócić do formy-ćwiczy za dwóch, fizycznie jest przygotowany świetnie,psychicznie też jest z nim dobrze.Tak Irak to nie wirtuozeria no ale Japonia to jednak słabiaki nie są.I tak może jestem nieobiektywny ale wierzę, że gdyby ten chłopak dostawał dużo szans w tym sezonie to przy obecnej formie innych byłby czołową postacią.I to nie są tylko moje teorie tylko wielu osób.
 
Lewandowski strzelił tą bramkę przecież.Ten za nim nie przepadam, ale jeżeli zdobył prawidłowo bramkę to ma prawo się kłócić i ma oczywiście rację.
 
Zresztą chyba nawet kilka razy z ławki wszedł w samym Realu i bardzo dobrze zagrał, więc to nie tak, że zupełnie już jest stracony. Też mi się wydaje, że gdyby częściej grał to by ustabilizował formę i grał na lepszym poziomie.


Edit: Oglądałem tą sytuację z kilku różnych ujęć. Nie była to jakość HD, ale ja tam za bardzo nie widziałem, żeby dotknął piłkę. Poza tym tu nawet nie o to chodzi. Wszyscy praktycznie zaliczyli tego gola Reusowi, dopiero po tym, jak stwierdził Kołtoń, upieraniu się, że to jemu powinna być zaliczona ta bramka, decyzja została zmieniona. Ja wiem, że biznes to biznes, ale ja jestem mimo wszystko lekko idealistycznie nastawiony do świata :D i nie podobają mi się takie akcje.
 
Akurat ja nie widzę, żeby Lewandowski dotknął tej piłki. Dla mnie to było dośrodkowanie, które zakończyło się bramką Reusa. Jeżeli Lewy rzeczywiście minimalnie dotknął piłki to nie na tyle, żeby zmieniła on tor lotu.



 
No to jest racja, już chyba prędzej możnaby mu zapisać bramkę z Realem przy strzale Schmelzera, no chyba, że coś mi się ubzdurało i tam w ogóle nie dotknął.
 
Z Realem to się chyba od nogi Pepe odbiło. Ale właśnie ciekawe jak się przepisy do tego odnoszą. Bo np. z samogójczymi bramkami jest najczęściej tak, że zaliczają je dopiero jak zawodnik skieruje piłkę do swojej bramki w sytuacji gdy strzał nie był w światło bramki. Jeśli piłka jednak leciała do bramki (czyt. i tak by wpadła) to zazwyczaj gola zapisuje się strzelającemu, a nie temu, który jej dotknął ostatnio. Wyjątkiem są mocne rykoszety, które mylą bramkarza. Analogicznie tutaj nawet jeśli Lewandowski dotknął to moim zdaniem nadal powinna być bramka zaliczona Lewandowskiemu. Chociaż z jeszcze innej strony weźmy sytuację "skasowanej" bramki Ronaldo. Nani dotknął piłki, która i tak leciała do bramki. Był jednak na spalonym i jego dotknięcie miało znaczenie, choć tak naprawdę nic by nie zmieniło.


Niezła masakra z tego wyszła. :D
 
Nawet realizator przez pewien moment pokazywał Reusa jako zdobywce tej bramki. Najlepiej niech się Lewy wypowie jak było.
 
serce do walki druzyny jak ich trenera!!!



city-czelsi narazie nudno, oby 2 polowa lepsza.
 
2 polowa 'dostosowala' sie do 1, chujowy mecz, ale wynik jak najbardziej cieszy. ;)
 
Nie rozumiem po co są sedziowie bramkowi, nic nie robią, tylko psują grę. Juve nie gra nic, ale karny z dupy. Isla i Mirko do zmiany, za nich Lichsteiner i Gio. W studiu co pierdolą to masakra:-)
 
Dwóch geniuszy Messi & Iniesta odpowiadają Atletico w perfekcyjnym wykonaniu.



W Madrycie dalej -3.







Falcao na podium Ballon D'Oro nie jest naciągane.
 
Real Madrid - Atl. Madrid 01.12.2012 22:00



Długo czekałem na te starcie tylko szkoda, że nie będzie mi dane tego obejrzeć. Mecz pewnie będzie interesujący.



Jest szansa na -16. :-)
 
Druga połowa w wykonaniu Barcy genialna, a zwłaszcza Iniesta pokazał wielką klasę. I klaun na bramce wreszcie coś zaczął bronić. Co do derbów Madrytu- od wielu lat to spotkanie nie zapowiadało się lepiej niż teraz.
 
Teraz nie wiem na kogo liczyć w derbach madrytu.



Z jednej strony Real z dużą stratą, z drugiej strony Atletico z małą stratą. Najlepszy byłby remis.
 
Dla mnie to się zapowiada najgorzej od lat... Boję się,że Atleti rozjedzie Real w tej formie... Oby blancos powstali :) HALA MADRID!
 
Przewrotka w polskiej lidze :D Robert Demjan dla Podbeskidzia. Kto może, to polecam mecz, bo będzie ciekawie w drugiej połowie, obie drużyny chcą wygrać.
 
Jeśli ktoś ogląda mecz to Lech - Podbeskidzie to pewnie czuje to co ja :P Tak mi szkoda tego Podbeskidzia, niesłuszna czerwona kartka no i teraz dostają bramkę z kontry i chyba po wszystkiemu...



Tyle co napisałem i karny dla Podbeskidzia :D Oby strzelili.



Edit nr 2: Burić broni strzał Jelenia.
 
450_1163.jpg




:)
 
Back
Top