Piłka nożna

Jeśli wróci to będzie ogromne wzmocnienie ofensywy Kolejorza. Znowu miałby kto strzelać seryjnie bramki.
 
Kuba piękna brameczka.



Co do Rudnevsa to też wątpie. Chyba w tylko trzech meczach nie wyszedł w podstawowej 11, także Poznań jest mało atrakcyjną opcją :)
 
Zorc desydent bvb - oficjalna oferta za Lewego z Juve , 1 news juz na onecie i wp.pl



po tylu latach czolowka najwiekszych gigantow chce Polaka :-)
 
A niech sobie idzie do tych gigantów, zderzenie z rzeczywistością bardzo skoryguje jego umiejętności :]
 
Zajebiście. KSW = Derby Realu z Atletico. No kurwa , Real gra cały czas w niedziele, cały czas, a KSW i w sobote nagle Real zaczyna grać. I to już 4 raz chyba Derby z Atletico przegapię. Bez jaj...
 
filipao wraca do gry!!!!! :-)



znaczy to tyle, że za rok będzie szósty tytuł!!!



po latach prowadzenia kadry przez nieudaczników, canarinios znowu mają wielkiego trenera...
 
A niech sobie idzie do tych gigantów, zderzenie z rzeczywistością bardzo skoryguje jego umiejętności :]






jakie zderzenie z rzeczywistoscia? myslalem, ze bundesliga jest wyzej niz liga wloska:) a strzelenie dwudziestu bramek w sezonie nie udaje sie gosciom, ktorych umiejetnosci musza zostac wystawione na probe
 
Wiesz ja patrze na to tak, że lewy jest w BVB trybikiem zajebistego mechanizmu. BVB jest młodą, perspektywiczną drużyną z wybitnym trenerem i idealnym dla Roberta systemem gry. Tu jest kluczowym elementem zespołu, który ma wielkie szanse, żeby osiągnąć sukces także w Europie. Gdzie indziej może być kluczowym elementem? Gdzie dzisiaj jest taki Dżeko, a gdzie Robert?



Nie zmienia to faktu, ze każdy dotychczasowy jego transfer wiązał się z przyjściem do klubu w roli zmiennika/gracza na przyszłość. Najpierw wchodził z ławki za Rengifo, który był solidnym piłkarzem, potem zmieniał Barriosa, który był więcej niż solidnym napastnikiem. Obu dość szybko pożegnało się z klubami, ustępując mu miejsca. Juve to chyba i tak jedyny klub (oprócz Chelsea ^^) z którym go łączono, a w którym nie miałby tak dużej konkurencji jak w takich Manchesterach :]
 
Gambit



W Juve akurat jest duża konkurencja: Vucinic, Quagliarella, Bendtner, Giovinco, Matri.



5 napastników + Lewandowski to jednak Robert będzie musiał sobie wywalczyć miejsce w 1 składzie.



Na tej pozycji w BVB nie ma żadnej konkurencji...
 
heh rzeczywiście mój bład :]



Nie chcę nic odbierać Lewemu, ale być może rownie dobry w BVB bylby chociaż Grant Holt. Mnie rozwoj Lewego powalil na łopatki, jest gwiazdą zajebistego klubu (pewnie zaden Polak długo mu nie dorówna) ale - sorry - wciąż mam ograniczenia, aby wyobrazić sobie i zestawić Roberta z Aquero, Tevezem czy RVP itp itd. nawet z Huntellarem jeszcze mialbym klopot. ze jest gorszy od Lewego.
 
Akurat mam takie samo wrażenie. Dla mnie każdy napstnik w BVB, który jest szybki i potrafi wybiec do prostopadłej piłki się sprawdzi. Lewandowski nie ma tam konkurencji i zawsze bedzie grał w 1 składzie. W Juventusie już tak dobrze mieć nie będzie. Dostanie kilka meczy, żeby się sprawdzić i swoją skutecznością tylko potwierdzi, że nadaje się na zmiennika.



@down



Bendtner gra zajebiście głową.
 
Vucinic, Quagliarella, Giovinco, Matri są lepszymi piłkarsko zawodnikami. Jedynie Bendtner jest w zasięgu Lewandinho.
 
Serio piszecie o tym, że napastnicy Juve są lepsi od Lewego? Moim zdaniem Lewy jest kompletniejszym zawodnikiem od każdej gwiazdki napadu z Juve.
 
czysto statystycznie:



vucinic- 11 meczy 2 gole 2 asysty



matri- 6 meczy 1 gol 0 asyst



quagliarella- 10 meczy 6 goli 2 asysty



giovinco- 13 meczy 4 gole 3 asysty



lewandowski- 13 meczy 9 goli 3 asysty
 
I Zanim ktoś napisze, że liga Włoska jest mocniejsza od Niemieckiej to od razu przekierowuję na tegoryczne rozgrywki ligi mistrzów i ligi europy. Trafił nam się naprawdę porządny zawodnik, a ludzie po nim cisną. Ciekawe czy tacy sami są Bułgarzy w stosunku do Berbatova, bo moim zdaniem Robert i Dimitar mają bardzo podobną specyfikę, tylko Robert jest że tak powiem "Sprawniejszy"
 
jakby liga wloska byla mocniejsza to mialaby 4 miejsca w lm, a tak stracili je na rzecz bundesligi
 
Tak tylko uprzedzam, jakby ktoś żył przeszłością, gdzie Juve Milan i Inter to były potęgi.
 
Back
Top