Piłka nożna

A6zPQLmCQAEKkM1.jpg:large
 
Niech on zmieni do jasnej ciasnej Di Marie, bo zaraz się kontuzji nabawi. I gol dla Saragossy powinien zostać uznany, nie ma mowy o spalonym.
 
Ale CR jebnął petardę z wolniacza, ledwo palcami to odbił. Niby w środek, ale nawet piłki nie widziałem w pierwszej chwili, tylko widziałem jak uderzyła w poprzeczkę.
 
Tym czasem w rumuniu Celeban strzelil dzisaij 2 bramki calkiem dobrze jak na obronce, a jego klub wygral 4-2.
 
messi nie trafil, ronaldo tez nie. czasami mam wrazenie, ze oni motywuja sie tym, ze jeden albo drugi strzeli i trzeba nadrobic:)



niby boenisch podpisal z bayerem kontrakt, ale dopoko nie bedzie oficjalnie potwierdzone, nie ma co przewidywac.
 
Falcao póki co nic nie strzelił, ale został zcharatany krwawo korkiem przez Salgado który później strzelił bombe z woleja.
 
eurosport to potwierdzal na fb wiec chyba tak. lepiej gdyby poszedl do klubu z mniejsza konkurencja, ale jesli sie przebije - kto wie. Sobiech tez mial swoj 'moment'.
 
450_792.jpg




789.gif




Teraz już we właściwym temacie :) Widać Zlatan dalej nie poradził sobie ze swoją głową i jest pacanem.
 
Jest pacanem bo chciał piłkę przejąć? :D Oczywiście zrobił to w najmniej odpowiedni sposób i mam nadzieję, że dostał za to czerwoną, ale żeby od razu pacan? Twój Pepe więcej razy takie akcje odwalał niż Ibrahimovic.
 
Twój Pepe... Ja pierdole co za tekst. Co ja się z nim stukam,że to mój Pepe?



A u Ibry to już nie pierwszy taki wjazd z filmów kung fu i tutaj to było celowe.
 
Back
Top