Piłka nożna

Przy tych cenach to Real musiałby być popierdolony żeby oddać Tchouameniego za 80mln. Jak za niesprawdzone ogórki po tyle płacą co napisałeś, to nie ma opcji aby go oddawać poniżej 120mln euro.
Premier League rządzi się innymi prawami bo to fizyczna liga i nie każdy się tam sprawdzi z zagranicy, ale w drugą strone jak ktoś ograny w Anglii idzie do Hiszpanii czy Włoch to z góry można założyć, że da radę i stąd te ceny za ogranych w Anglii grajków. Tchouameni ma tą historię z Fede i kontrakt też niezadługi z Realem to więcej niż 90mln nie będą wołać za niego.

Liverpool za takiego Isaka dał 125 mln funa i to rok temu :korwinlaugh:
Enzo do Realu też ponad 100 będzie kosztował
 
Dlaczego te Como zgadza się na tak chujowe warunki jak w zasadzie mają wszystkie karty w swoich rękach? Wyjaśni mi ktoś czemu oni dają się tak dymać, że wykupią chłopa i znów wpiszą jakąś śmieszną klauzule odkupu? Skoro go wykupują to niech sobie wpiszą klauzulę 160m i tyle, a nie robią jakieś kurwa promocje dla realu.

No właśnie nie mają żadnych kart w swoich rękach. Real może go odkupić za 10mln i chuja mają do gadania, ale uznali że zrobią miły gest i dadzą pierwszeństwo Como, bo sam zawodnik tam chciał grać. W zamian za pierwszeństwo dopisali sobie tę klauzulę :)
 
No właśnie nie mają żadnych kart w swoich rękach. Real może go odkupić za 10mln i chuja mają do gadania, ale uznali że zrobią miły gest i dadzą pierwszeństwo Como, bo sam zawodnik tam chciał grać. W zamian za pierwszeństwo dopisali sobie tę klauzulę :)
Ale zawodnik nie jest niewolnikiem.

Dla mnie Como dało się wydymać na tej transakcji jak ukrainka za Tatrę.
 
Back
Top