Piłka nożna

Hahahahah makarony

No nikt się nie spodziewał, nikt, że będzie nędza jak dadzą kadrę takiemu beztalenciu trenerskiemu jak Gattuso xd
 
Hajto dobrze mówi, że brakło Walukiewicza i Grabara którego wszyscy wpychają kosztem Skorupskiego też się nie popisał pod koniec
 
Szkoda ale za całokształt eliminacji się należało nie awansować. 48 druzyn kurwa i bez Polski. Jebał to pies.
 
Żeby jechać na mundiale muszą być z dobre 3-4 postacie. Kogo widzisz na teraz ?
Szymański, Pietuszewski, Kamyk, Zalewski mimo wszystko Kiwior W bramce też raczej bedzie spokój.
W U21 masz przykładowo Regułę, Mazurka, Faberskiego, Kuziemkę, Potulskiego. Gdzieś tam jak nie zginie w tych Włoszech to jeszcze np. Przyborek.
Nie ma póki co gościa, który zdominuje swoją pozycję jak Magister w prime, ale też bez wielkiej tragedii
 
Wiadomo już jakie godziny w Polsce będą podczas rozgrywania grup na Mundialu?

Nie będzie tam meczów głównie o 3-6 rano? :beczka:
 
Urban nie wziął Walukiewicza bo się obraził za nieodebrany telefon :DC:


Dobre info, że Lewandowski kończy z kadrą i w końcu może zaczną budować skład bez wielkiego Pana co w najważniejszych meczach nigdy go nie ma
 
Urban nie wziął Walukiewicza bo się obraził za nieodebrany telefon :DC:


Dobre info, że Lewandowski kończy z kadrą i w końcu może zaczną budować skład bez wielkiego Pana co w najważniejszych meczach nigdy go nie ma
O ile w ostatnich latach głównie wkurwiał, o tyle bez Lewusa to na euro 2016, 2020 czy WC 2018 by nas w ogóle nie było, więc już skończmy pierdolić te populistyczne frazesy
 
Back
Top