Piłka nożna

w sumie ta repra to był taki trup na kroplówce. najlepsze lata były w 2016 i cały czas się człowiek łudził że coś jeszcze ruszy a tu wielki huj. teraz niech lewy konczy kariere w reprze i niech buduja cos nowego.

szkoda tego meczu bo ci szwedzi to chuja warci, a sedzia niemiec jebany drukarz powinien dostac w pizde po tm meczu ha tfu!
 
Niby żal ...ale przynajmniej na wylaniu od razu mundial latem i czekanie tylko na ćwierćfinały . Ile to zjebanych humorów w ostatnich latach :) . Za dzieciaka byłby płacz i żałoba :arielcry:
 
Nawet jakby była to piłka odbiła mu się od nogi i wg przepisów karnego nie ma.
To po chuju przepisy jak błąd obrońcy prowadzący do ręki nie powoduje karnego w takim przypadku, chciał wybić, źle trafił w piłkę i gdyby nie ręka to chuj wie co by dalej było.
Poza tym to wiele takich karnych gwizdali w przeszłości
 
To po chuju przepisy jak błąd obrońcy prowadzący do ręki nie powoduje karnego w takim przypadku, chciał wybić, źle trafił w piłkę i gdyby nie ręka to chuj wie co by dalej było.
Poza tym to wiele takich karnych gwizdali w przeszłości
Też uważam, że to głupi przepis, ale jest i wedle tych bzdurnych zasad karnego nie ma i var nie potrzebny, bo sytuacja była klarowna do oceny.
 
Nawet jakby była to piłka odbiła mu się od nogi i wg przepisów karnego nie ma.
To wg tych samych przepisów powinien być karny na Lewandowskim, a nie ręka Casha, po tym jak piłka odbiła się Cashowi od nogi i trafiła w rękę.

Czy nie? :eddieconspiracy:

HEwudaIbMAAEFHN
 
To po chuju przepisy jak błąd obrońcy prowadzący do ręki nie powoduje karnego w takim przypadku, chciał wybić, źle trafił w piłkę i gdyby nie ręka to chuj wie co by dalej było.
Poza tym to wiele takich karnych gwizdali w przeszłości
O tym można książki pisać. Co sędzia, to inna interpretacja przepisów. W Niemczech w jednej kolejce za to samo (nabicie sobie ręki przez obrońcę) w jednym meczu gwizdnęli, a w innym nie :beczka:
 
To wg tych samych przepisów powinien być karny na Lewandowskim, a nie ręka Casha, po tym jak piłka odbiła się Cashowi od nogi i trafiła w rękę.

Czy nie? :eddieconspiracy:

HEwudaIbMAAEFHN
Już
To wg tych samych przepisów powinien być karny na Lewandowskim, a nie ręka Casha, po tym jak piłka odbiła się Cashowi od nogi i trafiła w rękę.

Czy nie? :eddieconspiracy:

HEwudaIbMAAEFHN
No niby tak, ale z drugiej strony chuj wie, bo te przepisy są tak pojebane, że ciężko się połapać i niby w obronie taka ręka to nie faul, a w ataku już tak. Dodatkowo sędzia wcześniej przerwał grę, więc var nie mógł tego sprawdzić. Pojebane.
 
O tym można książki pisać. Co sędzia, to inna interpretacja przepisów. W Niemczech w jednej kolejce za to samo (nabicie sobie ręki przez obrońcę) w jednym meczu gwizdnęli, a w innym nie :beczka:
Dlatego się dziwie bo dużo takich akcji było, że po takim czymś normalnie karnego gwizdali, a tu chuj nawet powtórki nie pokazali. Nawet jak nie karne to Szwed powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą, wyjebali nas pięknie.
Tego ,,faulu" Piątka pod koniec to nawet szkoda komentować :brainoverload:
 
Umowmy ta kadra nigdy nawet z Piatkiem,Lewym,Zielinskim,Grosickim,
Milikiem nie była jakas mocarna. Nie było Nas na mundialach nawet z nimi w 2010 i 2014.

Teraz to dopiero będą jaja :beczka:
 
Back
Top