Piłka nożna

I Widzew samodzielnym liderem, jak za starych, dobrych lat;)



Ale to tylko pokazuje poziom naszej ekstraklasy, bo jeżeli drużyna sprzedaje wszystkie gwiazdy i po 4 kolejkach ma komplet punktów to musi o czymś świadczyć.
 
swiadczy o tym moze, ze nie boja sie postawic na mlodych w ktorych widza potencjal. to, ze poziom naszej ligi jest zenujacy to raczej nic nowego.
 
ten alex z widzewa na testy tam gdzie widzew mial zgrupowanie przyjedzal starym rowerem, a zarabia cos w okolicach najnizszej krajowej, to jest dramat
 
Szkoda, że nikt nie pomyślał żeby tak zrobić w meczu Pogoń - Wisła, wiatr był taki, że piłka wyczyniała cuda, a tak poważnie to po prostu widać, że Thierry urodził się magiczny :]

@jimbean
niektóre teksty stanowskiego traktowałbym z przymrużeniem oka ... ja słyszałem o Alexie, że oprócz tego, że zarabia 1.500 zł miesięcznie to jeszcze ma bonus - opłacone bilety miesięczne na tramwaje, jedzenie, bursę i kurs polskiego :-)
 
@Gambit



Nie no jak już opłacone ma takie rzeczy to wręcz marzenie:-) A tak na powaznie wiadomo, że piłkarzyny są w Polsce przepłacane, ale bez przeginy w drugą stronę. nie wiem komu się opłaca kopać piłkę za 1500, wiedząc, że w wieku 35 lat kończy się z tym i zostaje na lodzie bez niczego.
 
Alex ma 19lat, 1500zl+bonusy to tylko poczatek. nie dostanie przeciez 100tys na reke z miejsca. przez 16 lat ma dostawac 1500? bez przesady. mysle, ze kopacze z polskiej ligii nawet potrafia odlozyc solidny pieniadz. chyba, ze bardzo lubia imprezowac, a takich jest sporo. ;)



zawsze moga zostac celebryta! taki kraj. :)
 
na ławce jak mniemam ... co robi w składzie chłopiec od podawania piłek? Mancini też 3 DM, coż to będzie za batalia :]
 
Mou po meczu postradał zmysły, co to było jak schodził do szatni ???



A tak poważnie to świetny mecz :]
 
Ale mecz! City było słabe, ale miało szczęście. Jeden z lepszych meczy jakich widziałem, bardzo dużo emocji. HALA MADRID!
 
City może nie grał jakoś porywająco, ale byli świetnie zorganizowani w defensywie no i mieli szczęście bo Real powinien zdobyć zdecydowanie wcześniej bramkę. Inna sprawa, że Yaya Toure to jest przekozak, nie przypominam sobie aby grał aż tak dobrze w Barcelonie, ale to co wyprawia PL i co pokazał dzisiaj to szczęka opada ...
 
hahah, Lewandinho. zaczyna strzelac, juz hejterzy z fejsbuka zajeli sie 'kochaniem' Robercika, przyjemnie sie na to patrzy. ;)



CR7 ratuje Real > niech ktos mi powie, ze oni bez niego istnieja na ten moment.. ;)
 
658544612.gif
 
o kurwa, ktos sie napracowal. z taka forma to raczej nikt tam nie tanczy ze szczescia. ;)
 
Co to był za mecz!



Gambit - chłopiec do podawania piłek? chyba nie mówisz o Varane. Ja zawsze nie mogę się nadziwić jak on gra w takim wieku.
 
Miałem na myśli DiMarie bez formy, jednak dość częśto mylę się w tym aspekcie i tak było teraz, Fideo świetny meczyk. A Varane naprawdę solidne zawody, choć wydaje mi się, że gdyby nie wyszedł do YT i pozostał przy Dzeko to bramki na 2-1 by nie było ... Za to c oraz gorzej wygląda Iker, niby wybroni piłkę w ważnym meczu, ale gdy jest jakiś corner czy wolny to aż boję się co będzie, on praktycznie mija się lub nie wybija piłek na przedpolu WTF?!
 
Na jedynce leci kapitalny mecz Chelsea z Juventusem. Oscar będzie wielkim piłkarzem, jak na razie strzelił dwa gole, a drugi to była po prostu poezja. Hazard też ładniutko się prezentuje. Ci dwaj to przyszłe supergwiazdy futbolu.
 
Back
Top