Piłka nożna

angielski komentator w meczu Polski powiedzial teraz "the last five minuts of the game, fantastic game of the football" :D
 
Uważam, że to dobry wynik. Na tym stadionie wiele drużyn może potracić punkty.
 
nie było źle. Waldek pokazuje, ze reaguje o tym też mówi Kowal. generalnie mecz walki nie ma się co nastawiać na piękne mecze. Ale jakaś walka była
 
Zmiany ktore zrobil Waldek bardzo mnie zawiodly. Mierzejwski przynajmniej gola strzelil ale wpuszczanie takiego goscia jest smieszne. Murawski ktory ostatni dobry mecz rozegral z 3 lata temu wchodzi a Krychowiak ktory szaleje w 1 lidze francuskiej nie. Mialem nadzieje, ze Waldek bedzie odwazniejszy od Smudy i w takich momentach gdzie trzeba zaryzkowac postawi na mlodych chlopakow ktorzy by gryzli trawe, a nie na przepitego Murawskiego i niestety niegrajacego ostatnio w lidze Mierzejewskiego.



Jak myslicie Obraniak dostanie jeszcze powolanie do kadry ?
 
Oby nie dostał.



Co do zmian to widocznie postawił na gości, którzy już grali w kadrze.
 
Tak ale kiedy zagral dobry mecz w kadze. Zawodnik od wolnych to chyba troche za malo na kadre. Chociaz nie mamy zbyt wielu zawodnikow na ta pozycje wiec gdy odsluzy kare to pewnie wroci.
 
dobrze się skończyło dla naszych. Do zdobycia bramki Polacy kilka naprawdę ładnych akcji zrobili a gdy w końcu zdobyli tego gola to... przestali grać. Myślałem, że ich ta Czarnogóra zje, nie wiem czy to element taktyki żeby się bronić ale wydaje się bardzo głupi bo obrona to nasz największy mankament. Szkoda tej czerwonej kartki dla Obraniaka, bo jej nie było. Razi też nieskuteczność. Ten wolny Wasilewskiego to wstyd dla piłkarza, Lewandowski też jak wyszedł prawie na czystą w polu karnym to strzelił gdzieś obok.
 
ja bym dalej obraniaka powoływal. W lidze francuskiej daje rade w kadrze też musi. Denerwuje mnie brak skuteczności Lewego w kadrze ostatnimi czasy
 
Lepszego w czym? Być może w sfg, ale ten koleś w grze praktycznie nic nie daje zespołowi.



Dla mnie wystawianie Obraniaka to jak rezygnowanie z 11 gracza. To jak w lotto: może czasem trafisz 3 lub nawet 4, ale dopóki nie ustrzelisz 6 to zawsze będziesz w plecy. Jaką mamy szanse na to by w eliminacjach mieć tyle skutecznie wykonanych sfg by wygrywać mecze i awansować do MŚ?



Gucio też dawał radę w PAO (a wcześniej w Ruchu), a w reprezentacji nie. Albo Wichniarek systematycznie trafiający w ŚP Arminii, a w reprezentacji plączący się o własne nogi. Czasem tak bywa. Ile jeszcze meczów musi zjebać Obraniak by powiedzieć mu 'wypad'?



Brak skuteczności Lewego w ostatnim czasie... A kiedy to on niby był skuteczny? Zdaje się, że po dzisiejszym meczu jego bilans prezentuje się następująco: 48A (15). Wow... Dla porównania Błaszczykowski ma 57A (12), a Radosław Kałużny 41A (11).
 
Obraniak jak dotą rozegrał może 2-3 dobre mecze w kadrze. Sądziłem, że po objęciu repry, Fornalik nie powoła go już więcej. A tu powołanie i pierwszy skład. To samo Mierzejewski, który totalnie obniżył loty i szczerze to i w Polonii według mnie jakoś nie zachwycał. Solidny polski ligowiec, którego bronił jedynie młody wiek. Lewandowski powinien mieć lepszą skuteczność bo zawodnik, który przez swojego menago wyceniany jest od kilkunastu milionow do kilkudziesięciu powinien wykazywać większe zaangażowanie. Kucharski za dużo pierdoli o tym jak to szepcze słówka o Robercie na prawo i lewo po europie i co drugi dzień na onecie czy wp czytamy ile to Lewy jest wart.
 
Rozjebało mnie jak wczoraj "redaktor" gdy schodziło Lewandinho mówił: "Dobry, wręcz bardzo dobry mecz Roberta dzisiaj". Nosz chuj mnie strzela. Gdzie oni byli jak koleś zjebał dwie "setki" sam na sam z bramkarzem ? Stoi między tymi dwoma środkowymi obrońcami i dupy nie ruszy. Strasznie mnie bulwersuje jego gra. Nieskuteczny, mało się pokazuje do gry (tylko biega między obrońcami za piłką jak w głupim Jasiu), w powietrzu też nie jest jakimś magikiem. Nie wiem, mam nadzieję, że z czasem popracuje nad formą i w dalszej części sezonu będzie grał lepiej.







Co do samego meczu to nasi znowu zagrali dno i trzy metry mułu. Wasilewski każdą piłkę wypierdalał długą bo boi się podać na krótko. Masa niedokładnych podań (w szczególności druga linia). Robercik nic nie pokazał, zmiany niezbyt trafione. Co poniektórzy piłkarze wyglądają na wypalonych i po prostu nienandających się już do kadry, a co poniektórzy grają piach mimo iż w klubach dają radę. I największy mankament, z którym mamy problem od długiego czasu - nie potrafimy skutecznie grać ktrótką piłką. To jest podstawa, a nasi albo wywalą długą pod jakimkolwiek pressingiem przeciwnika, albo paniczniej pozbywają się piłki i po trzech podaniach ktoś popełnia błąd (wczoraj była sytuacja, że piłka szła po obwodzie obrony i trzecie podanie musiał już Piszczek przyjmować na klatkę piersiową, wtf ...).



Nie liczę, że coś ugramy na tych eliminacjach, ale chce widzieć na następnej imprezie z 70% nowych twarzy w drużynie bo jak widać wczorajsi "bohaterowie" znowu zawiedli i nie zanosi się żeby coś się miało zmienić. Jest czas, trzeba próbować zawdoników młodych, utalentowanych, takich którzy będą gryźć piach żeby się wybić do lepszych klubów poprzez reprezentację, a nie robią tego dla kasy czy fame-u.
 
Chyba noodles za kasę brata, ale pewien nie jestem. Ja osobiście nie kupiłem.


zgadza się, oglądaliśmy na Ipli. Jeżeli będzie to miało jakieś odniesienie do KSW to jakość po przełączeniu na HD bardzo dobra, zacięło się może dwa razy w ciągu całego meczu na jakieś 5 sekund.
 
Pamiętam słowa Smudy po euro jak mówił, że mamy już gotową reprezentację do gry i wystarczą kosmetyczne zmiany...



Jestem pewny, że z tego chleba nie będzie i powalczymy o 4 miejsce w grupie
 
3 miejsce jest w miarę realne jeszcze, o drugie można nawet powalczyć. Bo w to, że zajmiemy 1 miejsce chyba nikt nie wierzy.
 
Wynik meczu z Czarnogórą wyjątkowo dobry. Zachowania kibiców nie komentuje.. Faworytami naszej grupy są Ukraina i Anglia.
 
Przed chwila sie dowiedzialem ze Makuszewski gra w Tereku i jest szansa ze Boruc tam tez trafi. Jezeli Artur pojedzie grac do Tereka to juz bedzie 5 polak tam



Sobiech dowolany do kadry za Obraniaka
 
Back
Top