Piłka nożna

wg mnie ciut lepsza jakość od tej od Yagiela



http://atomowe.tv/live/



już mamy pierwsze gwizdy ... jednak jestem pod wrażeniem dopingu
 
Mówisz? Dawno nie używałem bo zagraniczne streamy na stronach były dość dobre,ale chyba czas wrócić sopca w łaski
 
Piszczek padł jak rażony piorunem, na powtórce widać, że kontakt był, ale czy na karny ...



ale nas Mołdawia rozklepała i byłby remis
 
Ktos moglby napisac, krotki poradnik korzystania z sopcasta ? Jak np znalesc mecz obecny?
 
Mi tam wygląda na 6 ... współczuję, wszystkim na stadionie i tym co wydali kasę na PPV, konkretna szmira z tego meczu, Mołdawia więcej strzałów, zero rzutów rożnych, karny z kapelusza WTF ?!
 
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia



Szukasz okienka sopcast i ogladasz. Mi na 2mb sopcascik nie zacina, jakosc dobra, ale gorsza niz w pytaniu na sniadanie :(
 
www.meczenazywo.eu



wybierasz spotkanie i klikasz w strzalke przy "sopcast"



wtedy odpala Ci program



a co do samego programu to po instalacji zaznacz autologowanie jako anonim.



Jakos duzo lepsza,mi nawet nie tnie a tez mam 2mb. Kiedys korzystalem jak mialem 1mb i rowniez nie mialem problemow.w sumie sam nie wiem,czemu sie motalem wczesniej ze streamami ze stron ;]
 
Jest tak strasznie jak na bomba-per-bomba mówią?



Stwierdzili, że nie było gorszego meczu repry od zwycięstwa nad San Marino po ręce Furtoka... Ale o ile dobrze pamiętam to, gdy byłem na Darze Młodzieży to zremisowaliśmy z San Marino.
 
a z ciekawości zapytam jaki macie procent buforu? mi np. przez kilka minut ładnie leci jednak poźniej bufor potrafi nieźle spaść i sopek ostro przycina ...
 
Hm, jakosc jest nawet nawet, nie tnie, ale mam problem z dzwiekiem, po prostu cos buczy w tle :-)
 
u mnie na 96. Jade na drugim odnosniku z ww linku. Nie powinno spaść.



A innym meczy Ukraina prowadzi z Anglią.



A mecz jest bardzo słaby. Kibice mocno wygwizdali drużynę. Że nam przyszło przechodzić przez coś takiego...
 
Panowie, poważnie, czy Sobota jest lepszy od takiego Makuszewskiego? Czy tylko w takim Tereku, gdzie nie mają scautingu widzą to jak na dłoni?
 
Ukraina prowadzi z Anglią 1-0 , przy remisie to coś czuję że następny mecz brytole pojadą z nami ostro
 
zajebisty mecz, gramy na rowni z ciotami, u ktorych najlepszym pilkarzem jest gosc, ktory nie lapie sie do skladu pierwszoligowej cracovi... az sie rece skladaja do oklaskow
 
mówisz o piłkarzu, który przez pół roku sprzedawał hot-dogi i cukierki na stadionie Cracovii :]



nasi bronią się całym zespołem ...
 
Back
Top