Piłka nożna

Wiem ze patroiotyzm nakazuje wierzyc ze damy rade czarnogorze ale my w tej grupie gramy tylko i wylacznei o 4 miejsce. Kazda pozycja wyzej bedzie dla mnie zaskoczeniem. Licze ze Fornalik zmieni Grosickiego i Obraniaka na Saganowskiego i Wszolka.
 
kurwa to smutne jest. najgorsze jest to, ze gramy praktycznie całym skladem z euro. pojawil sie glik i koniec. moze saganowski cos dupnie
 
W drugiej połowie będzie lepiej bo zmiana stron i teraz to Czarnogórcy będą biegać pod górkę.
 
A ja myślę, że to wina roztargnienia po zamieszkach. Mogę się mylić, ale chujowo się gra ze świadomością, że zaraz petarda może Ci wybuchnąć koło ucha.



Edit : Nie, żebym usprawiedliwiał oczywiście.
 
Kowal właśnie mówi, ze Tytonia po tym powinni zmienić (osobiście tego nie widziałem więc się nie wypowiem)
 
dalej śmiac mi sie chce ,,,, taki meczyk Holandia - Turcja można sobie fajnie ogladac na Polsacie Sport , a naszą repre musze po jakis streamach obserwować
 
i jedna tasma wchodzi jak narazie chlopaki, czasem oplaca sie puscic wiecej niz 1-2 mecze:) oby dotrwalo do konca
 
to jest wlasnie Polska, wchodzi typ, ktory wogole nie gra i laduje dla nas brame, a gwiazdy chuja robia
 
Back
Top