Piłka nożna

Adin.



Kibice z Czarnogóry :-)



ten śmiga ładnie :



http://livemecz.com/transmisja2.php
 
Jak dla mnie to już powinni przerwać. Jak tam się Tytoniowi coś stanie to chyba pojadę na rewanż w Polsce i urządze polowanie na tych wieśniaków
 
To za duzo nie upolujesz bo oni do Polski nie przyjada, juz Slask tak chcial sie odegrac. Mozesz sie pocieszac ze chuligani z Polski juz dzialaja na tym zadupiu.
 
Sędzia nie może przerwać meczu, bo janusze którzy zapłacili 30 złotych za PPV wywołali by 3 wojnę światową :-)


To za duzo nie upolujesz bo oni do Polski nie przyjada, juz Slask tak chcial sie odegrac. Mozesz sie pocieszac ze chuligani z Polski juz dzialaja na tym zadupiu.



Kolega ma jakieś ciekawe newsy. Bo jak na moje to ekipy już od dawna olały wyjazdy za tą reprezentacją tysiaca narodów.
 
20pln.



Wiem właśnie, że śląsk chciał się odegrać za podgorice, ciekawe czy będą po meczu jakieś akcje. Niech się zajmą tymi bałkańskimi dziećmi wojny.



a co do tego co się dzieję na trybunach, to jak błaszczu strzelał karnego to rzucali krzesełka, a jak tytoń wybijał 5ke to petardy mu pod nogi rzucali. Osobiście mam bulwers ;p
 
Uefo - dzieje sie od kilku dni ;), moze nie sa to jakies wielkie starcia ale wystarczajace zeby zrobic wiesniakom problemy. Takie problemy ze duzo z "kibicow" nie zostalo zawroconych na granicy. Poza tym mowili na poczatku transmisji ze sa zamieszki na miescie ze autokar z dzialaczami PZPN nie moze przyjechac na stadion :D.







Arlovski z tym niejezdzeniem na reprezentacje to miales raczej na mysli doping, tam jada "sportowcy" oni nawet biletow na mecz nie kupuja :).
 
To sa posrane narody. Tak samo Bułgarzy plujący na naszych siatkarzy itd. U nich nie powinno być żadnych meczy.
 
najlepiej odjebac wszystkie wschodnie panstwa od polskiej granicy i niech sobie z zoltkami w eliminacjach graja kurwy niewychowane. jedynie chorwaci sie jeszcze w miare porzadnie zachowuja
 
Btw. Wiekszosc twierdzila ze ich reprezentacja nie obchodzi itp., a obciazenie na stronach ze streamami takie ze co chwile padaja :D.
 
sw - wiem co miałem na mysli ;)







dssport- rozwiń tą wspaniałą myśl. Jeżeli odwołujesz się do przemarszu Kacapów w czasie euro i atrakcji z tym związanych, to spoko. Pokazuje to Twoją znajomość tematu. Pozdro.
 
Qrde, ta relacja weszło narobiła mi smaku na łychę, a nie chce mi się ruszać dupy do sklepu.
 
luxemburg wygrywa z portugalia 1:0 hahahaha. wiadomo, ze dostana, ale to, ze strzelili bramke jest juz sensacja
 
Z pewnością u nas nie jest taka swołocz wobec cudzych zawodników. Nie pamiętam,żeby kogoś potraktowano petardami,opluto itd. Ostatni chamski incydent jaki pamiętam to wygwizdanie CR'a, ale to kwestia gustu kibiców, a u nas media pomagają nienawidzić tego zawodnika, tak jak on sam czasami.
 
W tym sezonie jeszcze nie slychac ale poprzedni sezon, a w szczegolnosci 1 i 2 liga to przy kazdym kontakcie z pilka murzyna jest udawanie malp zdarza sie ze rzucaja bananami w zawodnikow. Petardy czy race w polsce rzucane na boisku to tez zadna nowosc.
 
Back
Top