Piłka nożna

Moim zdaniem to bardzo dobry transfer. Jak co sezon szkoda mi arsenalu jeszcze niech Wallcot odejdzie.
 
Ja tam zawsze lubiłem Seydou, ale sentyment nie ma tu nic do rzeczy. Dobry transfer. Chociaż 19 mln wydaje się za dużą kwotą za Alexa.

@down
Nie znam go za dobrze. Być może to dobry interes. A Seydou gdzie poszedł?

e: już mam, Chińczyki go wzięli :)
 
Song w Barcy? Szkoda , mają tam świetnych rozgrywających, w Realu bardziej by się przydał ;d A tak serio to 19mln to mało.
 
Odszedł Keita to musieli kimś tą dziurę uzupełnić. Transfer mega tani, przy okazji zauważyłem, że Barcę opuścił Keirrison (kiedyś chyba miał -10 PA w Managerze albo -9), bez sukcesów, 14 mln Euro wyrzucone w błoto.
 
Wydaje mi się, że Song będzie grał w pierwszym składzie zamiast Busquetsa. Ja bym go przynajmniej widział w wyjściowej jedynastce :)
 
Witam!



Mam pytanie nie dałem rady oglądać meczów ligi angielskiej, ale z checią bym obejrzał. Wiem, że nikt nie lubi piracenia, ale czy zna ktoś stronkę, z której można pobierać meczyki??



Z góry dziękuję!!
 
i jezeli utrzyma podobna dyspozycje co dzisiaj to moze byc najlepszym lewym obronca ligi.



Po takim sedziowaniu jakie dzisiaj bylo ten arbiter juz nie powinien wiecej sedziowac meczy ekstraklasy.
 
No rzeczywiście, nie dał zbytnio poszaleć Meliksonowi, ale grał chyba po prawej stronie :-)



Inna sprawa, że chyba nie jest trudno zostać gwiazdą naszej ligi, co pokazały wczoraj dwa nowe nabytki Lecha, bo powiedzmy sobie szczerze, to ten napastnik, którego nazwiska na razię boję się wymawiać był jakimś średniakiem w lidze węgierskiej, a na tle zawodników wicemistrza Polski wyglądał na co najmniej dwie klasy lepszego ....



A co do Rybusa to ponoć prezes postanowił mu dać w prezencie nowego Merca, żeby woził się jak oligarcha :]



mw2y5s.jpg
 
http://www.soccershouts.com/forum/



Chyba są pełne mecze ale nie jestem pewien bo ściągam tylko Match of the Day i inne skróty.
 
Chętnie poganiałbym z maczetą pana Małka za jego dzisiejsze sędziowanie. Zawodnicy Wisły wystarczy, że się potkneli i już mieli rzut wolny.
 
Back
Top