Piłka nożna

nie wiem dlaczego Fresh sie dziwisz przegrana. Wygrala druzyna lepsza i wyzej sklasyfikowana w rankingu
 
@dssport, jako liczylem ze po fatalnym euro sie odbija, co do rankingu to wedlug fifa Polska 54, Estonia 56 więc jesteśmy jeszcze trochę wyżej
 
Celem Polaków przed następnymi ME jest losowanie z 6 koszyka, aby uniknąć takich potęg jak Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Andora czy San Marino ...
 
nie wiem gdzie sprawdzales ale wedlug oficjalnej strony fify estonia ma 49 miejsce. Wiekszosci Polakow jest naprawde ciezko sie pogodzic, ze nasza pilka jest wlasnie na poziomie estoni i gorszych druzyn
 
Co za dzień.



Van Persie - Manchester



Modric- Real



Martinez - Bayern



Llorente - Juventus



Kto następny ? song?



Jeszcze nie są wszystkie potwierdzone na 100% także spokojnie ;]
 
:D


Jakiś czas temu rozeszła się wieść, że Ryszard Forbrich, paradoksalnie bardziej znany jako Ryszard F., przepadł jak kamień w wodę. Aż się zaczęliśmy zastanawiać, gdzie ten schorowany staruszek mógłby się ukryć. Za szafą? W garażu? Dzisiaj, jak dowiedział się blog "Piłkarska Mafia", wrocławski Sąd Okręgowy rozesłał list gończy za "Fryzjerem". Czytamy: "Fryzjera - domniemanego założyciela i szefa gangu działającego w polskim futbolu będzie teraz szukać cała polska policja".

Nie chcemy psuć polowania, ale - jak to się mówiło na podwórku - pobite gary. Niepotrzebna jest cała polska policja, skoro Forbricha znalazł nawet dziennikarz "Wiadomości" i to w jeden dzień: wczoraj po prostu zadzwonił do niego na komórkę, a Forbrich powiedział, że jest w domu u córki, czyli tam gdzie zawsze. Ryśkowi radzimy - wyjdź przed blok, bo w przeciwnym razie córka będzie musiała montować nową futrynę, a może jeszcze beknie za ukrywanie przestępcy poszukiwanego listem gończym.

Panom policjantom, którzy chcą jako pierwsi doprowadzić do ujęcia poszukiwanego przestępcy, sugerujemy, by obrali kurs na Obrzycko. A dalej już wystarczy popytać miejscowych, pokażą, które drzwi trzeba wyłamać.

PS
Jak słusznie zauważył jeden z czytelników, sąsiedzi - w trosce o swoje mieszkania, bo przecież policja ma tendencję do mylenia pięter, demolowania nie tych lokali i bicia niewinnych ludzi - powinni na wszelki wypadek wyciągnąć Ryśka przed chałupę i przywiązać do trzepaka.

Źródło.
 
odejście Persiego mnie nie dziwi. Arsenal nie wygrał nic od 2005 roku, stracił też swoją magię. ten klub to zlepek obcokrajowców. Zastanawiam się co czuje np Tony Adams, który całe życie grał dla Arsenalu widząc skład w którym jest jeden Anglik - Walcot a reszta to zlepek z całego świata. W United będzie walczył z City o trofea w Arsenalu o wejście w top 4 by grać w eliminacjach do LM.



Co do naszej reprezentacji widziałem wczoraj fragment meczu, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Nie rozumiem tylko co w bramce robił Szczęsny
 
Po przejściu Van Persiego do United, nie zdziwiłbym się jakby Theo wyfrunął do Liverpoolu. Niedawno mówił, że jeśli holender opuści klub on też to uczyni. Ponadto Liverpool jest zainteresowany usługami Anglika, a on sam jest kibicem The Reds. Ciekawie się robi w Premiership :)
 
czyli doroczna wyprzedaż oficjalnie się zaczyna. W sumie wydawało mi się, że po tym jak przyszedł Podolski będą się wzmacniać a tu niespodzianka
 
Ofensywa Manchesteru wygląda naprawdę ciekawie.



Wczorajszego meczu z Estonią chyba lepiej nie komentować.
 
RvP moim zdaniem jest strasznie drewniany. Nigdy nie byłem fanem jego talentu. Chicharito zdecydowanie lepszy i to jego bym widział w pierwszym składzie.
 
530147_506088152739177_174768616_n.jpg




:D
 
Menadżerowie Chicharito i Berbatova pewnie teraz rozładowywują telefony co 3 godziny. Jeśli chodzi o grę to nieźle też się wkopał Welbeck po całkiem dobrym ostatnim sezonie ale ten ma na osłodę nowy, mega-przepłacony kontrakt na którym zarabia 75k/ tydzień.
 
Hahaha xD przegraliśmy z Estonią , nie grając nic kompletnie -.-







RvP odchodzi z Arsenalu , ehh... Jak zaczęli robić skład, który może walczyć o wygranie ligi, to się znów rozsypuje. Oby Song nie odszedł.







Ale Di Maria ostatnio cudowne bramki pakuje. Wcześniej Galaxy,teraz Niemcy.
 
Welbeck jest najsłabszy z w/w czwórki. Koleś potrafi marnować sytuację seriami, a do tego nie ma instynktu jak RvP czy "groszek". Kiedyś może coś z niego będzie, ale to melodia przyszłości. Nawet nie wiedziałem o tym kontrakcie, niezłą kasę trzepie, dobrego ma agenta :)
 
Dziwi mnie, że po tak długiej przygodzie RvP z Arsenalem, on zdecydował się odejść do drużyny z Premiership. Coś jak Nasri?







A wczoraj było aż tak żałośnie podczas meczu z Estonią?
 
nasi kopacze są tak żałośni, że chyba przestane w ogóle oglądać mecze naszej kadry. Ja rozumiem, że to jest mecz towarzyski i nie będą się zabijać o każdy metr ale KURWA przegrać z Estonią, gdzie powinno być gładkie 2:0 albo przynajmniej honorowe 1:0 dla nas ? To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że piłkarzyki mają głęboko w dupie te reprezentacje a gadki o sportowej złości czy próbie rehabilitacji za euro można sobie włożyć między bajki.



Myśle, że sukces za Beenhakkera był możliwy bo go przynajmniej szanowali jako trenera z bogatą przeszłością i " z zachodu". Niestety Smudy nie mieli w poważaniu, obawiam się, że Fornalika również nie będą mieli.
 
@Hang



Dziś trafiłem na podobno cytat SAFa, że ma najlepszą czwórkę atakujących na świecie "Rooney, RvP, Kagawa i.... Welbeck". To było jak jedno z tych zadań na testach gimnazjalnych, jedno z tych nie pasuje do reszty :P. Mógł wymienić chociaż Naniego albo Valencię.
 
Mam nadzieje ,ze groszka nie sprzedadzą i jeszcze powróci jak na początku kariery w MU. Na Berbatowa to niedługo będzie stać polskie kluby , gorzej z jego utrzymaniem. W zasadzie dziwią mnie głosy( nie koniecznie na tym forum) ludzi krzyczących ,że United robi to co kiedyś City czyli kupuje napastników majac już solidny atak - z tego co pamiętam to City potrafiło kupić kilku atakujących, którymi można było smiało obsadzić 3-4 czołowe drużyny ligi mistrzów. Ferguson ma Rooneya + Welbecka z przebłyskami , Groszka z syndromem Torresa oraz Berbatova , który potrafi zostać królem strzelców, trafiając dużo bramek ze słabiakami.



Najbardziej jestem ciekaw jak się spisze Kagawa, bo pomoc będzie kulec jak Giggs z Rudym odejdą.
 
Pampers niedługo skończy 30-tkę, a to jak na napastnika wiek dość zaawansowany i myślę, że teraz będzie jechał po równi pochyłej, dlatego też Arsenal mógł zrobić świetny interes. Możliwe, ze atak w zestawieniu Cazorla-Giroud-Podolski okaże się strałem w dziesiątkę, nie można zapominać o Oxladzie - chłopak ma przed sobą fantastyczną przyszłość i już w tym sezonie może być ważnym ogniwem drużyny.Walcott, jak chce niech odchodzi, straty dużej nie będzie, ważne, żeby "wrócił" Wilshere. No i wg mnie strata Songa mogłaby być zdecydowanie bardziej odczuwalna.
 
|Słabizna totalna. Poza jakimiś jednostkami typu nasi z Dortmundu, nie mamy w ogole jakiejkolwiek przyszłości. To jest żałosne, że przez tyle lat nie pomyślano o jakimś rewolucyjnym programie szkolenia młodzieży. Ostatnie procenty optymizmu co do przyszłości naszej piłki powoli ze mnie ulatują. Totalnie nikt nic nie robi w kierunku szkolenia poza np Legią, która defakto na młodzieży chce zarobić. Najgorsze jest to, że pomimo tych ostantich niepowodzeń Polskiej piłki i tak będę oglądał naszą kartoflankę zachowując swoją nutkę nadziei, że coś się jednak zmieni. Czekam na to już ponad 20 lat;-(
 
Back
Top