Piłka nożna

Juz dzisiaj rusza nasza ekstraklasa. Jak co sezon bede ogladal z zapartym tchem poczynania naszych ligowcow. Na dzien dobry Zaglebie z Pogonia. Mam nadzieje, ze w tym sezonie Zaglebie siegnie po mistrza.
 
ale dssport wiesz, że Miedziowi z mistrzostwem to kwalifikacje do LM skończą się pewnie podobnie jak w tym roku, no po lepszej grze, bo gorzej się nie da. Wydaje mi się, że mistrzostwo po raz kolejny rozstrzygnąć się powinno pomiędzy Lechem (marzenia z obecnym skladem), Legią i Wisłą.
 
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Powiedzieliby-Fornalikowi-zamknij-ryja,wid,14850249,wiadomosc.html



Już PZPNowskie leśne dziadki wpiepszają się między wódkę a zakąskę. 3-4 doświadczonych trenerów jeszcze wcześniej wkurwi.. Janasa, Benhakera i Smudę.
 
Painkiller i tu bym nie byl taki pewny bo maja naprawde dobrego trenera ktory z Zylina wszedl do gruby LM do tego jest tam nie wielu polakow wiec jest jakas nadzieja. Chcialbym zeby o mistrzostwo walczyly Polonia z Zaglebiem.
 
A0gaxkUCAAEbUQo.jpg:large
 
Nie wierzę własnym oczom. Pogrom w Szczecinie. W dodatku mecz bardzo przyjemny dla oka. Mam nadzieję, że zwiastuje to atrakcyjny sezon :)
 
ja też nie ale w sezon za dobrze nie weszli w dodatku z benjaminkiem.wg mnie Zagłębie to max top 6 naszej ligi. choć w sumie w tej lidze mało co mnie zaskoczy to jednak liczę, że mistrzostwo zdobędzie któryś z klubów co realnie się wzmocni przed eliminacjami LM i nie sprzeda swoich najlepszych piłkarzy
 
Po zdobyciu mistrza przez Lecha odeszli Lewandowski, Cueto i Tanewski z tych co grali. Co prawda kupili kilku pilkarzy w tym jednego znanego Murawskiego no i Rudniewa ktory okazal sie strzalem w 10 ale czy ja wiem czy tu mozna mowic o nie sprzedawaniu kluczowych pilkarzy i w dodatku wzmacnianiu sie.
 
Lech kilka sezonów wstecz.

Lech po zdobyciu mistrza się wzmocnił? Proszę Cię. O LM graliśmy bez napastnika czyli duetem Tczibamba - Wichniarek. Rudniew dołączył do zespołu jak już walka o LM była pozamiatana :(
 
Ja i tak nie obejrze bo nie posiadam canal + wiec mi to jest obojetne. Teraz czekam az Polsat na nasze hity ligi wprowadzi PPV :D
 
dssport, żaden nie zrobil dlatego nie mieliśmu LM od dawien dawna. choc w sumie w przypadku śląska jestem pewien, że nawet jakby swoich obrońców nie wysprzedali to i tak by skończyli tak jak skończyli
 
Akurat w przypadku Slaska mysle, ze trener byl na tyle madry ze wiedizal iz z tym skladem nie da rady zalapac sie do LM, wiec normalnie przygotowywal ten zespol do startu ekstraklasy.



Zaraz Jaga gra zobaczymy jak Hajto przygotowal zespol.
 
Zagłębie, 4 sezon z rzedu doluje na jesien. Na wiosne przyjdzie extra kasa za utrzymanie, to wtedy zaczna cos grac.
 
Dzisiaj zespół z Białegostoku grał taki piach, ze nawet kibice przestali dopingować, a podanie Pazdana do ... Hajty najlepiej podsumowuje pozom marazmu tego spotkania. Inna sprawa, że w drugiej połowie Podbeskidzie chyba uwierzyło, że tak słaba Jagielonia nie jest w stanie im nic zrobić. Mimo wszystko wydaje mi się, że gdy Hajcie uda się to wszystko zazębić, a zespół wpadnie w odpowiedni rytm to Jaga może bardzo namieszać w czołówce. Potencjał w ofensywie jak na nasze wiejskie warunki ma naprawdę ciekawy ...
 
Wyszedlem na chwile to padly 2 bramki i czerwona kartka. Teraz widzew musi dostac z 3 i jezeli chodzi o Polska lige to bede zadowolony
 
Czy zna ktoś z was stronę, program do automatycznego tworzenia terminarzu ligi. Chodzi mi o to że wpisuje tyle drużyn ile chcę i tworzy się terminarz.???? Z góry dziekuje.
 
@skosny11



http://schedules.footballguys.com/freescheduleform.php?freeschedule=12team9



http://www.pesleague.pl/menu,60/
 
Back
Top