Piłka nożna

Sam pomysł sprowadzenia Modrica do Realu uważam za genialny bo jest on chyba jedynym ofensywnym zawodnikiem na rynku, który może coś wnieść do gry Realu (Silva to bajka) - sam jestem wielkim fanem talentu Chorwata. Byłoby to by bardzo ciekawe wzmocnienie w środku pola dające odetchnąć kilku graczom i przy tym nic nie tracąc na grze oraz dając nową jakość w ofensywie. Modric może grać u boku Xabiego, zamiast Xabiego, jako mediapunta za Ozila czy też na skrzydle zamiast Di Marii. Sezon jest ciężki, długi no i dochodzą kontuzje, a w poprzednim gdy takowej nabawił się makaron czy też Ozil był bez formy, Real kulał w ofensywie ratując się Callejonem czy nędznym Kaką.
No ale warunek jest jeden. Kaka out, nie wyobrażam sobie kolejnych trzech sezonów jego gry gdzie zainkasuje do kieszeni 60 baniek grając piach ...
 
Zgadzam się z Gambit, dawno nie widziałe bardziej przereklamowanego i nie wnoszącego nic do gry piłkarza od Kaki
 
Kaka to największy nie wypał ostatnich lat, szkoda chłopaka gdyby został w Milanie to teraz było by całkiem inaczej. Chociaż z drugiej strony brazylijczycy mają tendencje do spadku formy w drastycznym tempie.



Rozumiem Dudka, że siedział na ławie ale Kaka chyba nie ma ambicji bo dawno powinnien z tamtąd odejść/ lub zostać sprzedany sezon temu za grube 40 mln funtów.
 
Ehh Kaka... Miewa przebłyski geniuszu , jednak generalnie gra piach. Przykro mi to mówić , ale czas się pożegnać z Ricardo.
 
ja osobiście jestem zwolennikiem talentu Modrica. W sumie najchętniej bym go widzał dalej na WHL ale jeśli ma isć do Hiszpanii to tylko Real. Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące.
 
Według źródeł portalu goal.com AC Milan zaakceptował ofertę Paris Saint-Germain za Thiago Silvę i Zlatana Ibrahimovicia. Brazylijski stoper i szwedzki napastnik mają kosztować w sumie 60 milionów euro.



http://www.sport.pl/pilka/1,65083,12116146,Transfery__Milan_zaakceptowal_oferte_PSG_za_Thiago.html



LOL?
 
Czy ktoś ma głębsze przemyślenia na temat jak taki klub spod chińskiej granicy jak Żetysu może grać w Europejskich pucharach? Widzę sporo kręcenia nosem na ten temat a przecież nawet zanim Kazachstan przeszedł do UEFY istniała teoretyczna możliwość wyjazdowych meczy we Władywostoku.
 
Tidzej, skoro Izrael gra w mistrzostwach Europy to nie zdziwię się jak Indyjski klub zasili niebawem szeregi Premiership :-)
 
Sytuację Australii jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ponieważ jest zarówno państwem jak i kontynentem. W związku z tym musiałaby występować w mistrzostwach bez kwalifikacji, ponieważ nie miałąby się z kim mierzyć. W takim wypadku byłaby faworyzowana ze względu na położenie geograficzne.
 
Dokladnie tak i wygrywali po 20 - 0 nawet chyba najwyzszy wynik w oficjlanym meczu nalezy do Australi
 
mozna teraz przeczytac na polskich stronach,ze Piszczek jest numerem 1 dal Realu w tym okienku na pozycje prawego obroncy
 
- Sprzedaję Zlatana Ibrahimovicia i Thiago Silvę do PSG. W ten sposób Milan zaoszczędzi 154 miliony euro przez dwa lata - zapewnił były włoski premier w Sky Sport 24.


Paryżanie zainteresowanie brazylijskim obrońcą i szwedzkim napastnikiem przejawiają już od dłuższego czasu. Z Thiago Silvą doszli nawet do wstępnego porozumienia w sprawie kontraktu indywidualnego. Potem jednak nie udało się dogadać z Milanem co do kwoty odstępnego, zawodnik przedłużył umowę z włoskim klubem, i wydawało się, że temat tym samym jest zamknięty.



Tymczasem informacje przekazywane od wczoraj sugerują, że kwestią może dni, może godzin, jest oficjalne potwierdzenie tej ogromnej transakcji, opiewającej na 62-65 milionów euro.
 
szczerze wątpię żeby piszczek przeszedł do realu myślę, że to tylko spekulacje ,lecz czekam na modrcia ..







HALA MADRID !!!
 
PSG zaczęło na dobre letnią ofensywę transferową. Najpierw Tiago i Ibra, a teraz chce Realowi podkupić Modricia. 40 melonow na niego wykłada.
 
Back
Top